[TURNIEJ] GRA 7

Zorganizowane rozgrywki ligowe w sieci, odbywające się pod patronatem naszego forum, a w przeszłości pod patronatem forum "Ścieżek chwały".
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

Qrwa normalnie mnie szlag trafi :!: :!: :!: :!: :!: abstrachujac od tego w jakim stanie dostalem gre to sadze ze i tak dostal bym oklep nawet zaczynajac od poczatku. W turze w ktorej objolem dowodzenie dostalem na reke prawie same 2 z jedna 3 i 4 :evil: czyli moj przeciwnik mogl spokojnie kasowac Zabojadow a ja nie moglem ruskimi rozwinac sie do ofensywy... a jak juz zaczolem atakowac jak teraz to jeszcze nie zdarzylo mi sie miec dobrego rzutu na walke :evil: normalnie to qrestwo sie na mnie uwzielo :!: w ostatnim ruchu atakowalem 2 razy oslabiona armie austryjacka i qrwa 2 razy musialem flipowac armie rosyjska jak do tej pory udalo mi sie raz osiagnac wynik 6 podczas ataku z tym ze przeciwnik dostal 5 wiec nic to nie dalo zalamac sie qrwa mozna... :evil:
Darth Stalin
Censor
Posty: 6571
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 73 times
Been thanked: 170 times

Post autor: Darth Stalin »

@Spooky:

1. Nawet używając "q" lepiej się powstrzymaj, chociaż rozumiem, ze mozna czasami nieźle "wyjść z siebie".
2. Tak to już bywa z losowaniem kart - ja tak ostatnio miałem chyba ze 3 razy w kolejnych grach z Archaniołem w FtP 2 i niestety...
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

widze, ze uda Wam sie skonczycz do końca miesiąca
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

taaa rzeby nie te idiotyczne rzuty dawno byl bym w Belgradzie Wiedniu i Wroclawiu :D
Awatar użytkownika
Valmont
Adjudant
Posty: 219
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Valmont »

Spooky:) pisze:taaa rzeby nie te idiotyczne rzuty dawno byl bym w Belgradzie Wiedniu i Wroclawiu :D
I sposobił się do wysłania sputnika w kosmos, korzystając z wziętych do niewoli niemieckich naukowców :D
Wpieriod!
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

Dobra Valdemort wygral mam juz qrwa tego dosc kolejny atak i znow ja 1 lub 2 a przeciwnik 5 :!:
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Tylko spookojnie Spooky :wink:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Post autor: Anomander Rake »

Spooky to geniusz militarny, który jednak nie zostanie odkryty, albowiem ACTS pozbawił go tej szansy. :lol:
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

Spooky:) pisze:Dobra Valdemort wygral mam juz qrwa tego dosc kolejny atak i znow ja 1 lub 2 a przeciwnik 5 :!:
Nie bede nalegal na kontynuacje, ale wlasnie zaczelo sie robic ciekawie.
Na front wschodni przybyly 2 nowe GEA. (11RUA) zapedzila sie gdzies do Olomunca, za to 5 AHA dzielnie odparla atak na Budapeszt (sily 5 : 3, wyniku rzutu 1 : 5).

Spooky, sadzac po opisie na GG i rzutach w ACTS to masz sporo szczescia w milosci :D
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

Baaa oczywiscie :lol: zeby nie te rzuty mial bym szanse bo pomimo chalowych rzutow ruskami podszedlem pod Budapeszt a Serbami pod Wieden :D
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

Spooky:) pisze:Baaa oczywiscie :lol: zeby nie te rzuty mial bym szanse bo pomimo chalowych rzutow ruskami podszedlem pod Budapeszt a Serbami pod Wieden :D
O przepraszam! Serbami tylko pod Graz, a oslona w postaci pelnej 7 Armii Austro-Wegierskiej okazala sie byc nie do przejscia dla Twopich Serbow :)
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

jak by wyszedl atak na wieden zatakowal bym samobojczo ich zeby tylko oslabic tych Szweji :lol:
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

Spooky:) pisze:jak by wyszedl atak na wieden zatakowal bym samobojczo ich zeby tylko oslabic tych Szweji :lol:
Mowisz o Budapeszcie? Nie miales szans, bo tam byly zamaskowane umocnienia polowe :-)
Awatar użytkownika
hubertok
Capitaine
Posty: 881
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: hubertok »

panowie w którym etapie koniec?
"O Boże, jeśli w ogóle istniejesz, zbaw mą duszę, jeśli w ogóle mam jakąś duszę!"

Brytyjski żołnierz w bitwie pod Blenheim
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

hubertok pisze:panowie w którym etapie koniec?
Spooky poddal sie w 6tym etapie, ale automat to bym pewnie zdobyl dopiero w 7-mym.
Zablokowany

Wróć do „Forumowa Liga Ścieżek chwały”