[Liga PoG IV] Grupa C

Zorganizowane rozgrywki ligowe w sieci, odbywające się pod patronatem naszego forum, a w przeszłości pod patronatem forum "Ścieżek chwały".
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

[Liga PoG IV] Grupa C

Post autor: Spooky:) »

No tak i ruszylismy z kopyta... zalicytowalem 4 na A jakos nie lubie grac centralnymi... szczegolnie z takim kunktatorem jak Stalin... sytuacja jak narazie wydaje mi sie neutralna... niemcy troszke cisna na zachodzie a Serbowie pobili AH ktorzy uciekli w poplochu z nad Granicy... coz mam nadzieje ze z Polo uda mi sie ustawic w klubie na gre bo nie cierpie ACTS :lol:
Awatar użytkownika
polo
Sous-lieutenant
Posty: 363
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 19:24
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: polo »

chyba się nie uda , bo rzadko mogąc pograć w klubie wybiorę coś czego nie mam na co dzień.

a tak w ogóle jak któryś z Waszmość Panów gotów też i na drugą grę to czekam na potwierdzenie.
Darth Stalin
Censor
Posty: 6598
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 79 times
Been thanked: 180 times

Post autor: Darth Stalin »

Trzeba bylo grać PC, to może pograłbyś dłuzej... a Aliantami to raczej wypada grac "kunktatorsko", zwłaszcza na Zachodzie, bo na początku nie mają tyle sił. Wojna manewrowa to Ostfront, Bliski Wschód, jak się uda to Bałkany.

A tak, jak mi się podłożyłeś na Zachodzie, plus rzeczywiście lipne rzuty na ACTS (ale cały czas zachodze w głowę: po co w ogóle te Twoje ofensywy??) - i chyba mamy Finis Francorum...

Potwierdź, jakby co, OK?

Na razie z drugą grą poczekam - jestem chwilowo zajęty, ale dam znać.
Darth Stalin
Censor
Posty: 6598
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 79 times
Been thanked: 180 times

Post autor: Darth Stalin »

Zatem oficjalnie:

Gra PL POG IV C2 C3 (Darth Stalin vs Spooky) zakończyła się w 2. etapie kapitulacją Ententy.

Darth Stalin - Spooky 20 : 0
Awatar użytkownika
polo
Sous-lieutenant
Posty: 363
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 19:24
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: polo »

?????????
Darth Stalin
Censor
Posty: 6598
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 79 times
Been thanked: 180 times

Post autor: Darth Stalin »

Co "?????????"

Francja została zmasakrowana... a na Wschodzie jeszcze nie bylo zagrożenia... to się Ententa poddała.

Jak ktoś nie wierzy, jak to wyglądało, to mogę podesłać plik z gry ("Referee").
Awatar użytkownika
Raubritter
Padpałkownik
Posty: 1467
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:14
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: Raubritter »

No, no, drugi etap... Dawno czegoś takiego nie było. A jak z tymi rzutami? Naprawdę ACTS wypluwa z siebie tylko skrajne wyniki?
A gdybym był strategiem,
Nad planszą w klubie szalał,
To co byś powiedziała,
Czy coś byś przeciw miała?
Awatar użytkownika
polo
Sous-lieutenant
Posty: 363
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 19:24
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: polo »

jak to się mówi jestem gotów dać waszmościom pole...
Awatar użytkownika
Andreas von Breslau
Kapitän zur See
Posty: 1625
Rejestracja: środa, 17 maja 2006, 12:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andreas von Breslau »

Raczej: 'dać waszmościom polo'. Albo inaczej: "Polo. Po to ludzie wymyślili kolo".
Muss ich sterben, will ich fallen
Awatar użytkownika
Feldmarszałek Czupur
Lieutenant
Posty: 551
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Feldmarszałek Czupur »

Andreas von Breslau pisze:Raczej: 'dać waszmościom polo'. Albo inaczej: "Polo. Po to ludzie wymyślili kolo".
piłeś coś? cyz brałeś??
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Post autor: Leliwa »

Ja tam wierzę. Przydarzyło mi się to w pojedynku w II Italian Championship. W odwrocie z Sedanu mój przeciwnik otworzył mi kierunek przez Chateau-Thierry i Melun i ja spokojnie zmieniłem 4-ką szyk całej armii niemieckiej odcinając prawie całą armię francuską (bez 6-tej i 5-tej, obu zredukowanych. Rozpaczliwy kontratak Brytyjczyków w 2 posunięciu z Brukseli nie przyniósł powodzenia i mój przeciwnik poddał się. Dopiero interwencja moderatora, który mówił o obyczaju OOS warning spowodowała, ze graliśmy dalej, z cofnięciem sytuacji do owego fatalnego odwrotu. Przeciwnik mój obecnie chyba z powodu braku czasu tą kontynuowaną grę poddał. Choć mógł grać dalej.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
Andreas von Breslau
Kapitän zur See
Posty: 1625
Rejestracja: środa, 17 maja 2006, 12:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andreas von Breslau »

Wręcz przeciwnie. Słuchałem Krzysztofa-alkoholika na Antyradiu. To dobra audycja.
Muss ich sterben, will ich fallen
Awatar użytkownika
JednoSlowo
Capitaine
Posty: 897
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JednoSlowo »

Skończyliście szybciej, niż zdążyłem zrobić tabelki w wątku organizacyjnym :wink:

Gratuluję.

Pozdrowienia
JednoSłowo
Nie dajcie się wyprzedzić tym z Missisipi
Darth Stalin
Censor
Posty: 6598
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 79 times
Been thanked: 180 times

Post autor: Darth Stalin »

No, no, drugi etap... Dawno czegoś takiego nie było. A jak z tymi rzutami? Naprawdę ACTS wypluwa z siebie tylko skrajne wyniki?
Różnie.
Czasami 1 i 6, czasami 2 i 5...
tyle, ze jak się idzie z siłą zredukowaną do 6 albo max 9 na 12 czy 15... (albo na odwrót) to się nie ma co dziwić.

I żeby było ciekawiej, to nie było zadnego okrążenia. Tylko brutalna siła... i nadmierne przywiązanie do "Planu XIVa". Niestety.
Bo Spooky całkiem ładnie przywalił Austro-Węgrom na Ostfroncie (trzy armie zdjęte po 1. etapie), którzy cofnęli się w góry i szykowali do obrony przełęczy... toteż Niemcy dla odciążenia (i wykonania Mandatu) zrobili atak na Zachodzie. Belfort, Nancy, wymiana ciosów, Landwehra :!: wejście do Belfortu, zdobycie go, kontratak Francuzów i (BEF) na Metz (fatalnie nieudany - Niemcy 5 strat, FR 7) po czym miażdżące uderzenie na Nancy (dwie flipnięte armie i flipnięty korpus) trzema armiami z Belfortu i Strasburga... 5 strat Niem i 7 strat FR oznaczał flip w Belforcie i zdjęcie obu armii w Nancy.
I ostała się 1. A BR + (1 ABelg) w Ostendzie tudzież trzy flipnięte armie FR...
Awatar użytkownika
polo
Sous-lieutenant
Posty: 363
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 19:24
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: polo »

teraz na trzeźwo może coś napiszę

w licytacji na punkty to chyba zalicytuję 19 VP na aliantów, bo i tak zostanę przebity



No to jak Spooky , grasz przez ACTS czy walkower !


Naprawdę nie mam czasu na FtF na Smolnej.
Zablokowany

Wróć do „Forumowa Liga Ścieżek chwały”