Forumowe koszulki na Pola chwały 2010 (info pierwszy post)

Impreza historyczno-wargamingowa odbywająca się co roku w Niepołomicach pod Krakowem w drugiej połowie września.

Postby Claymore » Tuesday, 7 September 2010, 08:55

Pierwsze zamówione koszulki trafiają na warsztat :)
Claymore
Caporal-Fourrier

Postby Arteusz » Tuesday, 14 September 2010, 21:21

Koszulki do mnie dotarły. Fajnie wyglądają. Zobaczymy jak się nosi. ;)
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Arteusz
Praetor

Postby headache » Friday, 17 September 2010, 20:34

Hej ja też dostałem i jest super :)
headache

Postby Claymore » Wednesday, 22 September 2010, 23:02

Jeszcze jedna osoba się skusiła i tym samym będą na konwencie "obecne" wszystkie wzory :) Ja pojawię się incognito ;)
Claymore
Caporal-Fourrier

Postby Raleen » Thursday, 23 September 2010, 08:07

Claymore wrote:Jeszcze jedna osoba się skusiła i tym samym będą na konwencie "obecne" wszystkie wzory :) Ja pojawię się incognito ;)

Incognito, ale mam nadzieję dasz się rozpoznać, przynajmniej administracji ;) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Postby waffel » Thursday, 23 September 2010, 09:14

Nie przewidziano może jakichś identyfikatorów? Nawet bym znalazł taką plastikową plakietkę z innych konwentów, pewnie wielu taką ma to wystarczyłyby "oficjalne karteczki". Ale jakby co to nie, nie mam umiejętności graficznych ani dostępu do sprzętu żeby coś takiego zrobić, więc to raczej propozycja "weźmy się i zróbcie" albo jak kto woli "jak mówię, że zrobię, to mówię" ;) Może będę za to w koszulce firmowej Wargamera jeśli nie zapomnę jej zabrać.
waffel
Zauriad-praporszczik

Postby Arteusz » Thursday, 23 September 2010, 09:22

Waffel - przyjdziesz do piwnic i powiesz: "Jestem Waffel", a my powiemy "Cześć Waffel" i wszystko jasne. ;) :D
Koszulki spakowane.
Moje gry
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Arteusz
Praetor

Postby czaki » Thursday, 23 September 2010, 20:06

Waffel - przyjdziesz do piwnic i powiesz: "Jestem Waffel", a my powiemy "Cześć Waffel" i wszystko jasne. ;) :D
A czy ja też mogę liczyć na podobne przyjęcie? ;)
czaki
Chorąży koronny

Postby Arteusz » Thursday, 23 September 2010, 20:09

czaki wrote:
A czy ja też mogę liczyć na podobne przyjęcie? ;)

Też chcesz powiedzieć "Jestem Waffel" czy liczysz na to że powiemy Ci "Cześć Waffel"? ;D
A tak na serio, przybywajcie i grajcie. Wszystkich przyjmiemy z otwartymi rękami.
Moje gry
Arteusz
Praetor

Postby Claymore » Friday, 24 September 2010, 08:10

@Raleen - Wygląda na to, że plany przyjazdu pokrzyżuje mi choroba :/ Od rana doskwiera mi ból gardła i weekend spędzę najprawdopodobniej na polu walki z mikrobami. Oby było to pole chwały... :roll:

Ogromnie żałuję, bo chciałem zobaczyć wargaming na żywo w akcji... ech.
Claymore
Caporal-Fourrier

Postby Raleen » Friday, 24 September 2010, 08:11

Co zrobić, mówi się trudno.

Może za rok się uda, albo na Grenadierze się zobaczymy na wiosnę.

Zdrowia życzę, mam nadzieję, że z koszulkami wszyscy się wyrobili, którzy chcieli.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Postby Claymore » Friday, 24 September 2010, 14:58

Czekam na potwierdzenie od jeszcze jednej osoby - Poczta Polska trochę zwleka z dostarczeniem. Mam nadzieję, że koszulka dotrze na czas...

Dziękuję za życzenia! Liczę, że mikroby szybko się poddadzą :)
Claymore
Caporal-Fourrier

Previous

Return to Konwent POLA CHWAŁY