Forumowe koszulki na Pola chwały

Impreza historyczno-wargamingowa odbywająca się co roku w Niepołomicach pod Krakowem w drugiej połowie września.

Postby elahgabal » Saturday, 15 August 2009, 14:28

Raleen wrote:A Ty elahgabal, mógłbyś wpaść na konwent, bo nie masz daleko.

Nie twierdzę, że na pewno nie zajrzę, ale nie jestem w stanie zaplanować sobie niczego z ponad miesięcznym wyprzedzeniem. Decyzję będę podejmować na kilka dni przed.
"Jakie warunki mam im przedstawić?" "Najgorsze, jakie wymyślisz."
Kondeusz do Puységur (oblężenie Furnes, 1648 r.)

https://www.youtube.com/watch?v=RUmdWdEgHgk
elahgabal
Général en Chef

Postby Raleen » Saturday, 15 August 2009, 16:15

To myślę, że nie będzie problemu z przesyłką. W końcu i tak ktoś (DT pewnie) przywiezie je razem do kraju, a tutaj wysłać czy podrzucić Ci osobiście w Krakowie ktoś zawsze może. Gonzo, RyTo mogą Ci podrzucić...
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Postby Arteusz » Saturday, 15 August 2009, 20:43

Itagaki wrote:Nie wiem czy mogę podać pozostałych (tych wymienionych nie potwierdzam ale też nie zaprzeczam) bo mogę naruszyć jakąś ustawę czy coś a na pewno zaufanie klientów :rotfl: ;)

To nie to forum, żeby Cię od razu po sądach targali.
Wymień kto, to każdy będzie miał pewność że jego zamówienie dotarło do Ciebie.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Arteusz
Praetor

Postby AWu » Sunday, 16 August 2009, 11:13

wyslalem mu maila z zamowieniem

wiec 6 w sumie
szalone tlumy :>
AWu
Censor

Postby Raleen » Sunday, 16 August 2009, 20:00

Jak mówiłem - przypomnieć wszystkim, żeby potem narzekać i żalów nie było.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Postby Gonzo » Monday, 17 August 2009, 18:18

Raleen wrote:
Gonzo wrote:Ja bym się zgłosił na jedną L albo XL zależy jak to rozmiarowo wygląda ...

To wyślij mu maila tak jak wcześniej napisał, a nie pisz tutaj po raz nty, że Ty "byś się zgłosił". I zdecyduj się na rozmiar, przecież on nie będzie się zastanawiał komu jaki rozmiar pasuje i jak mu napiszesz, że L albo XL to potem nie wie, jaki Ci wziąć.

Konkretnie niech każdy napisze czy chce czy nie i jaki rozmiar.

Ja nie pisze poraz nty. Chyba żeby wziąć pod uwagę wszystkich forumowiczów.
Obecnie chce się dowiedzieć jaką dużą kolega chce dokładnie grafikę i wtedy się zgłaszam.
Gonzo
Podpułkownik

Postby Bagu » Monday, 17 August 2009, 20:36

nie wiem czy ja sie zglaszalem - ale tez chce xl-ke w koloze czarnym/bialym obojetnie :D
http://spartan-painting.blogspot.com/ <---BLOG O MODELARSTWIE I WARGAMINGU!
Bagu
Sous-lieutenant

Postby DT » Monday, 17 August 2009, 20:53

Bagu wrote:nie wiem czy ja sie zglaszalem - ale tez chce xl-ke w koloze czarnym/bialym obojetnie :D

tyle że to nie miejsce na zgłoszenia... :/
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
DT
Divisní generál

Postby Itagaki » Monday, 17 August 2009, 22:07

Gonzo wrote:Jak dużej grafiki potrzeba ?
Coś może w wektorach w Corelu pogrzebać ? (Słyszałem że o to głównie chodzi przy projektowaniu koszulek ale nie wiem jak to działa :rotfl: )

Ja bym się zgłosił na jedną L albo XL zależy jak to rozmiarowo wygląda ...

Rozmiary sa standardowe,m chińskie ;) (bo chyba w europie to już się nic nie szyje)

Z grafiką nic nie grzeb, wyślij mi w największej rozdzielczości jaką masz.

Jeszcze jedna rzecz. Mogę sprawdzić jak by wyglądała czarna koszulka z białym nadrukiem (jak negatyw) ale muszę mieć grafikę.

No i pewne prawie na 99%, że na tegorocznych PCh nie będę więc albo przesyłka do Krakowa albo do DT w zależności co tańsze - choć obie rzędu paru euro.
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Itagaki
Général de Brigade

Postby Gonzo » Thursday, 20 August 2009, 17:58

Itagaki wrote:
Gonzo wrote:Jak dużej grafiki potrzeba ?
Coś może w wektorach w Corelu pogrzebać ? (Słyszałem że o to głównie chodzi przy projektowaniu koszulek ale nie wiem jak to działa :rotfl: )

Ja bym się zgłosił na jedną L albo XL zależy jak to rozmiarowo wygląda ...

Rozmiary sa standardowe,m chińskie ;) (bo chyba w europie to już się nic nie szyje)

Z grafiką nic nie grzeb, wyślij mi w największej rozdzielczości jaką masz.

Jeszcze jedna rzecz. Mogę sprawdzić jak by wyglądała czarna koszulka z białym nadrukiem (jak negatyw) ale muszę mieć grafikę.

No i pewne prawie na 99%, że na tegorocznych PCh nie będę więc albo przesyłka do Krakowa albo do DT w zależności co tańsze - choć obie rzędu paru euro.

Ok jutro podziałam z grafiką bo mam wolne. Teraz ledwo wróciłem z roboty i jestem umęczony.

Macie coś do jedzenia ? :P
Gonzo
Podpułkownik

Postby Itagaki » Friday, 21 August 2009, 23:14

Gonzo wrote:Z kółkiem
Obrazek

Osobiście to najbardziej mi się podoba, zn. w kole.
Mogę spróbować zrobić taką jak w załączniku ale nie gwarantuje, że się będzie dało z dobrym efektem.

Ale że to nie ja będę w nich chodził... :cool:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Itagaki
Général de Brigade

Postby DT » Saturday, 22 August 2009, 03:01

popieram, kółko jest lepsze ;D
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
DT
Divisní generál

Postby Raleen » Saturday, 22 August 2009, 08:39

Mi też pasuje, dobry pomysł.

Raleen
Colonel Général

Postby Itagaki » Saturday, 22 August 2009, 12:41

OK

Ponieważ nadruk obrazka i nadruk napisu muszą być zrobione inną techniką będzie koło.
U góry tak jak w przykładnie napis
FORUM STRATEGIE
(wielkimi literami, po łuku)

pod ryciną, w kole adres
www.strategie.net.pl

a pod kółkiem
Pola Chwały
(bez 2009 jak rozumiem - będzie bardziej uniwersalna)
Może tą samą czcionką co na banerze?
Image

Z przodu na lewej piersi (jak w mundurach wojskowych)
forumowy nick
(jak w załączniku)

i tyle

Ci co chcą białą koszulkę napis FORUM STRATEGIE, Pola Chwały i nick będą mieli czarne

Jak ktoś bardzo chce mieć rok to pod Pola Chwały mogę dodać 2009
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Takeda Harunobu
Itagaki
Général de Brigade

Postby Raleen » Saturday, 22 August 2009, 13:19

Świetnie, nawet lepiej jak dolny napis pod obrazkiem - tzn. link, będzie kolisty.

Inna czcionka do napisu Pola chwały - też super.

Raleen
Colonel Général

PreviousNext

Return to Konwent POLA CHWAŁY