Forumowe koszulki na Pola chwały

Impreza historyczno-wargamingowa odbywająca się co roku w Niepołomicach pod Krakowem w drugiej połowie września.
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Biała
Obrazek
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Post autor: Teufel »

Cygaro właśnie jest spoko :) Przecież to humorystyczny rysunek. Ja bym wolał pierwszą wersję, a z tyłu chciałbym tylko swój nick :)

A czy ten rysunek przypadkiem nie jest wzięty ze strony www.boardgamegeek.com ?
Ostatnio zmieniony środa, 5 sierpnia 2009, 10:57 przez Teufel, łącznie zmieniany 1 raz.
Legiony i ja mamy się dobrze.
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Prostokąt
Obrazek
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

I takie mogłoby być na przodzie
Obrazek
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

A może z przodu zamiast tego "strategie.net.pl" dać taki napis "Forum Strategie", jaki jest w nagłówku forum, taki po łuku? Mnie się ogólnie ten rysunek podoba i byłbym zainteresowany. :)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Ta biała wygląda kusząco, bo nie widać białej obwoluty wokół obrazka.
Co do napisów. Proponowałbym jakieś ujednolicenie wszystkich koszulek.
Z przodu na piersi nick, a z tyłu adres forum i napis Pola Chwały 2009 (data tak aby każda koszulka z każdego konwentu była inna).
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Post autor: Teufel »

Bez sensu dawać z 2 stron ten sam napis z adresem forum. Z przodu powinien być sam nick, a z tyłu rysunek z adresem, ewentualnie datą konwentu.

Dodatkowo byłby już totalny odjazd, gdyby każdy, kto chce, miał symbol swojego avatora obok nicku :) Ale to za dużo roboty pewno.
Legiony i ja mamy się dobrze.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Biała wersja najlepsza, tak jak podejrzewałem. Tak jak pisał Arteusz, dobrze byłoby dołożyć datę Pól chwały. Niewykluczone, że kiedyś zrobimy następną serię i będą oznakowane, z którego konwentu były :) .

Linka - możesz pominąć tak jak pisał Teufel, albo zrób bardzo małymi literkami - wtedy będzie OK.

Co do pochodzenia obrazka. Z tego co rozmawiałem z Gonzo mogę tylko powiedzieć, że nie pochodzi on z Boardgamegeeku.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Ponieważ moja obecność na tegorocznym Polach Chwały stoi pod dużym znakiem zapytania, proszę wziąć poprawkę na to, że koszulki wyślę pocztą - więc najpóźniej w połowie września.
Tak że wiara musi się do tego czasu zdecydować na wzór i kolor ;D
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

może być biała... z nickiem z przodu, a co do avatara to mój jest zbyt kolorowy i nie wyjdzie...
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Nie wszyscy używają awatarków, więc to nie jest dobry pomysł, żeby je dawać. Choćby z tego względu.

Natomiast weźcie pod uwagę, co pisał Itagaki, że może go nie być. Wtedy trzeba zorganizować przesyłkę i to zbiorowo - taniej i mniej problemów.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Post autor: Teufel »

Ale avatory miałyby mieć czarno-białe kontury tylko, a nie full kolor.

A rysunek skojarzył mi się mocno z BGG, bo bardzo podobne się tam pojawiają .

Biała może być.
Legiony i ja mamy się dobrze.
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

Raleen pisze: Natomiast weźcie pod uwagę, co pisał Itagaki, że może go nie być. Wtedy trzeba zorganizować przesyłkę i to zbiorowo - taniej i mniej problemów.
jeżeli nie będzie ich zbyt wiele to mogę je przywieźć, ale jestem limitowany waga i objętoscią bagażu podręcznego (bo taki tylko zabieram) a to jest max. 10kg i muszą się w nim zmiescić jeszcze jakies skarpetki na zmianę... ;D no i po podróży mogą byc trochę wymiętoszone.... :oops:
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

A jak się na te wzory koszulek zapatrują koledzy, którzy się wypowiadali na początku wątku (a teraz coś milczą): Jarek, Thomas, AWu? Co sądzicie o tej wersji koszulek?

I tak już powoli zmierzajmy do końca, jak mamy to zrobić.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Panowie - biała koszulka z tyłu z tymi napisami. Z przodu na piersi nick użytkownika i koniec.
Teraz pasowałoby zbierać zapisy do ustalonego terminu i zobaczyć jakie wyjdą koszty i czy to się będzie opłacać ... Trzeba jeszcze doliczyć koszt przesyłki i zaplanować odbiór.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwent POLA CHWAŁY”