IV Pola chwały (25-27 września 2009)

Impreza historyczno-wargamingowa odbywająca się co roku w Niepołomicach pod Krakowem w drugiej połowie września.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Nasza paczka przybędzie w piątek coś około 20.
EotS zabieram.
Osobiście pograłbym w piątek w Twilight Struggle lub Espane, bo akurat starczy czasu do 24.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
clown
Général de Division Commandant de place
Posty: 4423
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:07
Lokalizacja: Festung Stettin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Post autor: clown »

Osobiście pograłbym w piątek w Twilight Struggle lub Espane, bo akurat starczy czasu do 24.
To możemy zagrać w piątek w Espane. Ja wyjeżdżam z Wawy ok. 13tej. Będę z Pędrakiem i Profesem.
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

To też będziecie coś około 20. Espana zaklepana.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dobrze, że się wszyscy w miarę umawiają. Z mojej strony jest sugestia by uwzględnić w sobotę i w niedzielę udział nowych graczy, którzy będą w tym roku na pewno. Wiadomo, chodzi o to, by promować hobby, a nie tylko grać we własnym gronie.

W piątek forum prawdopodobnie znika, może już w czwartek wieczorem, więc róbcie koledzy ostatnie przymiarki.

Przypominam też, że w piątek gramy w sali portretowej na 1 piętrze. W sobotę i niedzielę tam gdzie rok temu. Więc w piątek jest taka kwestia, że trzeba będzie raczej skończyć to co się zacznie, bo z przenoszeniem gier może być ciężko.

Z ostatnich ogłoszeń - gdyby ktoś, najlepiej z Krakowa, wziął czajnik elektryczny do zagotowania wody na herbatę, zawsze się przyda. Na miejscu co prawda mają, ale jeden czy dwa.

Ja ze swojej strony szykuję się z clownem na "A Victory Denied" - zobaczymy czy to tylko z RAJem szło mi tak jak po grudzie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Post autor: Jarek »

Ja melduje się w sobote rano.
Z kolegą Thomasem mam już zaplanowane minimum 4 bitwy w Blitzkrieg Commandera.
Wardztat pełną parą produkuje jeszcze tereny do gry, ale damy rade :)
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Post autor: Anomander Rake »

Ja jadę w piątek od 14 z ekipą Warszawską. Bałem się, że mnie wirus rozłoży, ale wychodzi na to, że nie.
Teraz pytanko, tak przy okazji tego czajnika. Da tam sie gdzieś śniadania jadać już przygotowane? Znaczy sie knajpka jakaś, kawiarnia czy coś w tym stylu jest w pobliżu?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Da się jadać śniadania. Jest knapka, obiad też można zjeść niedrogo. Poza tym rok temu było zapewnione wyżywienie przez organizatora, całkiem przyzwoite.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Przyjeżdżam w sobotę z rana ponieważ w piątek pracuje do 22:00.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Anomander Rake pisze: Teraz pytanko, tak przy okazji tego czajnika. Da tam sie gdzieś śniadania jadać już przygotowane? Znaczy sie knajpka jakaś, kawiarnia czy coś w tym stylu jest w pobliżu?
Całkiem dobre śniadanko dawali w tamtym roku w sobotę i w niedzielę rano. W sobotę będzie też jakieś grillowanie wieczorem, więc trzeba się rozejrzeć tylko za jakimś obiadem. Mam nadzieję że w tym roku będzie podobnie.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Na obiad też były kartki co najmniej dwa razy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

W tamtym roku nie kojarzę jakoś.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Benek
Chasseur
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 2 czerwca 2006, 09:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Benek »

Trochę się pokomplikowało, mogę być w piątek od około 19 do 1.00 i podobnie w sobotę. Potem powrót do Krakowa własnym transportem, mogę kogoś zabrać. Jeśli jest taka możliwość to z Ardenami powinniśmy zdążyć, o ile godziny pasują.
Islam Gerej III
Sergent-Major
Posty: 194
Rejestracja: środa, 24 maja 2006, 17:02
Lokalizacja: Kraków - Stare Miasto
Been thanked: 4 times

Post autor: Islam Gerej III »

Czołem,
4 raz na PCh i mam nadzieję, że wreszcie uda mi się zagrać. Byłbym chętny na piątek na jakąś rozgrywkę w B-35 lub Gettysburg z TiS ;)
Pozdrawiam
Łukasz
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Witaj Łukaszu

Zapraszamy od piątku. Kojarzę Cię dobrze z I edycji Pch, ale jakoś zawsze się potem mijaliśmy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Jak znajdę jakiś sensowny pociąg w sobotę to będę przed 16
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwent POLA CHWAŁY”