[4] REGULAMIN KONKURSU - IV EDYCJA

Zakończone edycje Konkursu Historycznego Forum Strategie i innych konkursów z nagrodami.

[4] REGULAMIN KONKURSU - IV EDYCJA

Postby Raleen » Thursday, 12 March 2009, 14:00

Obowiązują zasady regulaminu z I edycji konkursu:

http://www.strategie.net.pl/viewtopic.php?t=6140

Jedyne zmiany dotyczą terminów publikacji pytań, nadsyłania odpowiedzi i ogłoszenia wyników, oraz nagród przewidzianych dla zwycięzców tej edycji konkursu.

1. Nagrody:
1) 120 zł do wydania na gry i/lub figurki w sklepie Wargamer, na zakup w ramach tej nagrody sklep przyznał 15% rabat. Początkowo chcieliśmy ufundować konkretną grę, ale z czasem doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie, jeśli zwycięzca sam wybierze sobie grę, jaka najbardziej mu odpowiada. Takie jest założenie tej nagrody.
2) Jedna z książek M. Reynoldsa do wyboru: "Stalowe piekło. I Korpus Pancerny SS w Normandii" albo "Synowie Rzeszy. II Korpus Pancerny SS w Normandii, Ardenach i na froncie wschodnim".
3) Jedna z książek M. Reynoldsa do wyboru: "Stalowe piekło. I Korpus Pancerny SS w Normandii" albo "Synowie Rzeszy. II Korpus Pancerny SS w Normandii, Ardenach i na froncie wschodnim".

Trzy osoby, które zwyciężą w konkursie, będą sobie kolejno wybierać po jednej z powyższych nagród. W sumie są więc trzy nagrody do wyboru, a w ramach każdej z nagród książkowych jest do wyboru jedna książka z dwóch. Staraliśmy się to zorganizować w ten sposób, żeby jak ktoś ma już jedną z tych książek, mógł dostać inną.

Sponsorem wszystkich nagród jest Instytut Wydawniczy Erica. Firma Wargamer ufundowała z kolei rabat na zakup gry/figurek, stanowiących pierwszą nagrodę.

2. Terminarz konkursu:
1) Publikacja pytań - 12 marca 2009 r.
2) Termin nadsyłania odpowiedzi - do 26 marca 2009 r.
3) Termin ogłoszenia wyników konkursu - do 31 marca 2009 r.
W przypadku wystąpienia przerw technicznych powodujących niedostępność Forum Strategie, Główny Administrator Forum Strategie zastrzega sobie możliwość odpowiedniego wydłużenia terminów nadsyłania odpowiedzi i ogłoszenia wyników.

Raleen
Główny Administrator Forum Strategie
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
User avatar
Raleen
Colonel Général
 
Posts: 34376
Joined: Thursday, 22 December 2005, 15:40
Location: Warszawa

Return to Archiwum Konkursowe

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest