[2] REGULAMIN KONKURSU HISTORYCZNEGO FORUM STRATEGIE - II ED

Zakończone edycje Konkursu Historycznego Forum Strategie i innych konkursów z nagrodami.

[2] REGULAMIN KONKURSU HISTORYCZNEGO FORUM STRATEGIE - II ED

Postby Raleen » Monday, 1 December 2008, 14:43

REGULAMIN KONKURSU HISTORYCZNEGO FORUM STRATEGIE - II edycja

1. Konkurs składa się z jednej serii pytań. Aby wygrać, należy prawidłowo odpowiedzieć na największą liczbę pytań konkursowych. W przypadku, gdy kilka osób odpowie prawidłowo na największą liczbę pytań konkursowych, Administracja Forum Strategie przeprowadzi dogrywkę, polegającą na tym, że wszystkie osoby, które odpowiedziały na największą liczbę pytań, otrzymają kilka dalszych pytań. Jeśli i dogrywka nie wyłoni jednej osoby, która odpowiedziała na największą liczbę pytań, Administracja Forum Strategie przeprowadzi losowanie wśród uczestników dogrywki, którzy odpowiedzieli na największą liczbę pytań, by ustalić zwycięzcę, któremu przypadnie nagroda.
2. Prawidłowa odpowiedź na każde z pytań konkursowych jest tak samo ważna i tyle samo warta co odpowiedzi na inne pytania konkursowe.
3. Brać udział w konkursie mogą wszyscy użytkownicy Forum Strategie.
4. Odpowiedzi należy wysyłać na maila: raleen@gmail.com
5. Prawidłowość odpowiedzi oceniać będzie Administracja Forum Strategie.
6. Nagroda w konkursie jest tylko jedna i są nią 3 numery czasopism o tematyce militarno-wargamingowej oraz 1 numer czasopisma "Armchair General".
Sponsorem nagrody jest firma INTERNEWS.
7. Terminarz konkursu:
1) Publikacja pytań - 1 grudnia 2008 r.
2) Termin nadsyłania odpowiedzi - do 10 grudnia 2008 r.
3) Termin ogłoszenia wyników konkursu - do 16 grudnia 2008 r.
W przypadku wystąpienia przerw technicznych powodujących niedostępność Forum Strategie, w szczególności spowodowanych przenosinami Forum Strategie na inny serwer, Główny Administrator Forum Strategie zastrzega sobie możliwość odpowiedniego wydłużenia terminów nadsyłania odpowiedzi i ogłoszenia wyników.
8. Jako organizator konkursu Główny Administrator Forum Strategie zastrzega sobie prawo ostatecznej, wiążącej interpretacji niniejszego regulaminu i rozstrzygania wszelkich innych kwestii z konkursem związanych.

Raleen
Główny Administrator Forum Strategie
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
User avatar
Raleen
Colonel Général
 
Posts: 34375
Joined: Thursday, 22 December 2005, 15:40
Location: Warszawa

Return to Archiwum Konkursowe

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest