Marchlewszczyzna. Polska Republika Radziecka

Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10381
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2024 times
Been thanked: 2755 times

Marchlewszczyzna. Polska Republika Radziecka

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
swampgoblin
Sous-lieutenant
Posty: 377
Rejestracja: środa, 16 października 2019, 13:45
Has thanked: 79 times
Been thanked: 86 times

Re: Marchlewszczyzna. Polska Republika Radziecka

Post autor: swampgoblin »

Dawno nie oglądałem, ani nie czytałem niczego o tej płynącej mlekiem i miodem krainie, położonej w kraju wiecznego szczęścia. Przygnębiający materiał, pokazujący w pigułce, jak chory jest ten system. Jednak nie garnęli się Polacy do komuny i jej wynaturzeń. Złamać też się ich nie dało, trzeba było deportować i rozstrzeliwać. Dopiero po wojnie nowa władza wychowała sobie nowych, sowieckich "Polaków". Widać ich nawet do dziś w mediach, uchodzą za światowych i kulturalnych ludzi. Majaczą coś o demokracji i państwie prawa.
"Tak! nie będzie zmiany; będziecie, jacy jesteście & nikim innym. A zatem królowie ziemi będą Królami na wieki; niewolnicy będą służyć."
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10381
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2024 times
Been thanked: 2755 times

Re: Marchlewszczyzna. Polska Republika Radziecka

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

swampgoblin pisze: czwartek, 28 stycznia 2021, 10:27 Dawno nie oglądałem, ani nie czytałem niczego o tej płynącej mlekiem i miodem krainie, położonej w kraju wiecznego szczęścia. Przygnębiający materiał, pokazujący w pigułce, jak chory jest ten system. Jednak nie garnęli się Polacy do komuny i jej wynaturzeń. Złamać też się ich nie dało, trzeba było deportować i rozstrzeliwać. Dopiero po wojnie nowa władza wychowała sobie nowych, sowieckich "Polaków". Widać ich nawet do dziś w mediach, uchodzą za światowych i kulturalnych ludzi. Majaczą coś o demokracji i państwie prawa.
Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą. J. Goebbels.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Historia dwudziestolecia międzywojennego i II wojny św.”