Galeria naszych armii

Awatar użytkownika
Kretus
Baron
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Galeria naszych armii

Post autor: Kretus » niedziela, 25 sierpnia 2019, 00:56

Sporo pracy włożone, gratuluję. Malowanie koni niestety zabiera co najmniej drugie tyle czasu co piechoty/jeźdzców.
Niemcy + Węgrzy, czyżby od kolegi Dentona? Tak czy siak, warto rzucić okiem na systemik Sword&Spear jeśli nie jesteś bardzo przywiązany do DBM.
Z czasem nowa z nas powstanie wodzów rota
Uzbrojona w historyczne argumenty...
Ogmios
Sergent
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Post autor: Ogmios » sobota, 23 listopada 2019, 22:46

Kretus pisze:
niedziela, 25 sierpnia 2019, 00:56
(...) czyżby od kolegi Dentona?
Owszem. Węgrzy:
Obrazek
Niemcy:
Obrazek
i rotacyjna część rycerzy, bo raz, że trochę ich mało zwłaszcza na kliny, a dwa, że zacząłem kodowac kolorem podstawki (łatwiej się rozstawia, gra i pakuje po grze) i nie jestem jeszcze pewien, którzy do której armii pasują (dotarły do mnie przemieszane). Może ktoś doradzi którzy do której armii lepiej pasują?
Obrazek

Do tego konkursowi Seleucydzi (z dorobionymi galackimi Cv i Wb; zdjęcie później, bo muszę ponaprawiać drobne straty w sprzęcie) i po konkursie ekspresowo dokończenie Rzymianie:
Obrazek
Tu jak może widać dorobiłem ze stuffa jednych triarii (wyszli orkowaci, ale na razie ujdą); też welici dostali skórki, bo głupio wyglądali bez (co prawda wyszły za duże i każda zamiast z wilka wygląda jak z Alfa :lol: ).
Awatar użytkownika
Malory
Sergent-Major
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Post autor: Malory » sobota, 30 listopada 2019, 11:46

Super się prezentują. Chyba najlepiej niemieccy krzyżowcy przez te barwne kropierze. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „DBA”