Zasady - gdzie je mogę dostać?

Gra wydawnictwa GMT Games (polska edycja wyd. Gołębiewski)

Zasady - gdzie je mogę dostać?

Postby MJT » Wednesday, 3 January 2007, 11:17

Mam pytanie czy można, skądś zdobyć brakujące elementy gry, ja ostatnio zrobiłem wielką głupotę, pożyczyłem Ścieżki Chwały koledze i oddał mi bez zasad teraz nie mogę go nigdzie dorwać. Zwracam się z taką prośbom czy ktoś mógłby dla mnie wykonać ksero, bo na oryginał to chyba nie ma, co liczyć. Oczywiście mam całą grę oprócz zasad. A szkoda pozbywać się całej gry z powodu braku zasad.
MJT
Chasseur

Postby Darth Stalin » Wednesday, 3 January 2007, 11:17

Tu masz najnowsze Living Rules (po angielsku, niestety):

http://www.gmtgames.com/nnpg/pog_main.html

generalnie najlepiej mieć właśnie przepisy w oryginalnej wersji
Darth Stalin - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

Główny potencjalny przeciwnik WP ma tradycje decydowania się na uzyskiwanie korzyści operacyjnych niezależnie od potencjalnych strat
https://militariaszmula.wordpress.com/
Darth Stalin
Consul

Postby Strategos » Wednesday, 3 January 2007, 11:17

Zasady polskie z pudełka z grą są dostępne jak wejdziesz z Gier Wojennych na :arrow: Scieżki chwały :arrow: Dowlands :arrow: takm sa zasady i tabele wystarczy wydrukować
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
Strategos
Censor

Postby MJT » Wednesday, 3 January 2007, 11:18

:lol: D:lol: Z:lol: I:lol: Ę:lol: K:lol: U:lol: J:lol: Ę:lol:

Znowu powrócił uśmiech na moją twarz, naprawdę się cieszę jak dziecko. Chyba kiedyś tego nie było na stronie, jak się zastanawiałem czy kupić czy nie kupić to była tylko errata i tabelki.
MJT
Chasseur

Re: Zasady - gdzie je mogę dostać?

Postby Comandante » Thursday, 26 April 2007, 00:55

MJT wrote:Mam pytanie czy można, skądś zdobyć brakujące elementy gry, ja ostatnio zrobiłem wielką głupotę, pożyczyłem Ścieżki Chwały koledze i oddał mi bez zasad teraz nie mogę go nigdzie dorwać. Zwracam się z taką prośbom czy ktoś mógłby dla mnie wykonać ksero, bo na oryginał to chyba nie ma, co liczyć. Oczywiście mam całą grę oprócz zasad. A szkoda pozbywać się całej gry z powodu braku zasad.

albo druga wersja: mam calego Cyberboarda tylko bez zasad ;)
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

www.diablospolacos.com
Comandante
General de División

Postby Andy » Thursday, 26 April 2007, 10:38

Darth Stalin wrote:generalnie najlepiej mieć właśnie przepisy w oryginalnej wersji

No wiesz co! :shock: To pocośmy się tak z Outlawem męczyli? :wink:
http://www.grywojenne.pl/sciezki,chwaly,3.html (najnowsza wersja instrukcji po polsku)
http://www.grywojenne.pl/sciezki,chwaly,2.html (najnowsze opisy kart po polsku)
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Andy
Grossadmiral

Postby Darth Stalin » Thursday, 26 April 2007, 10:46

Przepraszam! :oops:
Po prostu w pewnym momencie umknęło mi Wasze zaktualizowane dzieło!
Darth Stalin - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

Główny potencjalny przeciwnik WP ma tradycje decydowania się na uzyskiwanie korzyści operacyjnych niezależnie od potencjalnych strat
https://militariaszmula.wordpress.com/
Darth Stalin
Consul

Postby dasilwa » Tuesday, 6 May 2008, 18:16

Andy wrote:http://www.grywojenne.pl/sciezki,chwaly,3.html (najnowsza wersja instrukcji po polsku)
http://www.grywojenne.pl/sciezki,chwaly,2.html (najnowsze opisy kart po polsku)

Czy ktoś wie skąd można jeszcze ściągnąć te pliki? Niestety z podanych linków już nie można ściągnąć.
dasilwa
Carabinier

Postby Raleen » Wednesday, 14 May 2008, 20:37

Dasilwa jeśli jeszcze nie masz tych zasad to grzebałem ostatnio i okazało się, że przez przypadek znalazłem, wydrukowałem sobie kiedyś po ściągnięciu ze strony Gołębia i jakoś się w tej formie uchowały. Skan mogę zrobić jakby co.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Postby Andy » Thursday, 15 May 2008, 09:44

Już wysłałem Dasilwie pliki.
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
...and for so little.
Andy
Grossadmiral

Postby Lord Voldemort » Saturday, 24 May 2008, 18:39

Andy, a moze by je umiescic na stronie GMT - w czesci poswieconej zasadom nieangielskim :?: Ewidentnie brakuje tam polskiej flagi...

V.
Lord Voldemort
Pułkownik

Postby Andy » Saturday, 24 May 2008, 21:23

Nie wiem jak z prawami Gołębiewskiego do tych tekstów. W każdym razie jako współautor tłumaczenia byłbym rzecz jasna za.
...and for so little.
Andy
Grossadmiral

Postby Raleen » Sunday, 25 May 2008, 12:48

Gołębiewski może mieć wyłączność na polską wersję tej gry, więc byłbym co do tego umieszczania ostrożny. A jeśli się da, to można i u nas umieścić do ściągnięcia na stronie SiS, mamy taką opcję.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Postby Arteusz » Monday, 26 May 2008, 20:39

Już od dawna postuluję aby ożywić dział download. Czekam i czekam. Wiele osób zapewne ma coś co można tam umieścić. Zebrałoby się tego trochę.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Arteusz
Praetor

Postby Raleen » Tuesday, 27 May 2008, 12:49

Który dział? U nas? Dziś/jutro się ożywi - będę wrzucał do niego zasady systemu Szwadron, niedługo powinienem mieć też do wrzucenia zasady "Plutonu"...

Jeśli coś chcecie bym zamieścił podsyłajcie mi na adres: raleen@gmail.com

Raleen
Colonel Général

Next

Return to Ścieżki chwały