Pomocy - szukam instrukcji "Waterloo 1815"

Dostępne w sieci instrukcje gier i ich tłumaczenia, cyberboardy (gameboxy) i różnego rodzaju inne moduły do grania w planszówki przez sieć, home rulesy, erraty i uzupełnienia zasad gier, wykazy żetonów, użyteczne programy do tworzenia gier i wszystko inne co się graczowi przydać może.

Pomocy - szukam instrukcji "Waterloo 1815"

Postby RyldArgith » Sunday, 14 May 2006, 20:02

Przeszukalem wszystkie posty i raczej nie ma takiego tematu wiec pisze(jak jest podajcie link). Robiłem przeprowadzke do nowego domu, a że wcześniej zdarzyło się że pudełko od "Waterloo" mi sie rozwaliło i wszystkie zetony musiałem tasować i wkładać do inych pojemników, więc nie zwróciłem wtedy uwagi. Otóż chce zagrać w ową gre i nie mam instrukcji, zapodziała sie. Czy ktoś miał już taki problem? Jak też sie zgubiła i nie może znaleźć niech sie podłącza. Mam wiec prosbe. Jeśli nie sprawi to kłopotu, prosiłbym o zeskanowanie tejże instrukcji i wysląnie na mój adres meilowy, który podam jak ktoś odpisze. Zalezy mi wiec pomożcie.
Last edited by RyldArgith on Tuesday, 1 March 2011, 14:27, edited 2 times in total.
RyldArgith
Enfant de troupe

Postby Panzerfan » Sunday, 14 May 2006, 20:12

Panzerfan

Postby RyldArgith » Sunday, 14 May 2006, 20:23

Dzięki za pomoc. Nie wiedziałem o tej stronie.
RyldArgith
Enfant de troupe

Postby Panzerfan » Sunday, 14 May 2006, 20:44

Nie ma sprawy :wink: . Temat zamykam.
Panzerfan

Return to Akcesoria do Gier Planszowych