Zaokrąglacz rogów żetonów

Dostępne w sieci instrukcje gier i ich tłumaczenia, cyberboardy (gameboxy) i różnego rodzaju inne moduły do grania w planszówki przez sieć, home rulesy, erraty i uzupełnienia zasad gier, wykazy żetonów, użyteczne programy do tworzenia gier i wszystko inne co się graczowi przydać może.
pietia2014
Adjudant
Posty: 268
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 13:42
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Been thanked: 2 times

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: pietia2014 »

W końcu i ja zdecyduję się na zakup "corner roundera". Odświeżając temat, chciałbym zapytać, czy ktoś zamawiał bezpośrednio z Oregon laminations? Wychodzi chyba najtaniej, tylko koszt przesyłki jest tak mały, że zastanawiam się, jaką metodę dostawy stosują (morska, lotnicza) i ile trzeba czekać? A może ma ktoś innego dostawcę? Igor, zamiast zaokrąglaczacza jakieś armie spadochronowe się pokazują pod twoim linkiem (fakt ładnie zaokrąglone). Będę wdzięczny za podpowiedzi. A i jeszcze jaki promień stosujecie (2, 2,5 mm?)
qqrq
Appointé
Posty: 49
Rejestracja: czwartek, 12 kwietnia 2007, 00:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: qqrq »

Zamawiałem bezpośrednio z Oregon. Nie pamiętam dokładnie ale około 2-3 tygodni trwała dostawa. Bez problemów, chociaż stronę mają archaiczną :)
Awatar użytkownika
Yautay
Sergent
Posty: 135
Rejestracja: sobota, 20 marca 2010, 15:38
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: Yautay »

Ja również z Oregon - 2mm. Korzystam jeszcze z 3mm ale ten już z alie.... (ten sam sprzęt co z Oregon) o dziwo w Chinach nie znajdziesz 2mm ;/
Ta sama jakość, ogólnie chwalę sobie.
pietia2014
Adjudant
Posty: 268
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 13:42
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Been thanked: 2 times

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: pietia2014 »

qqrq pisze: sobota, 7 grudnia 2019, 21:15 Zamawiałem bezpośrednio z Oregon. Nie pamiętam dokładnie ale około 2-3 tygodni trwała dostawa. Bez problemów, chociaż stronę mają archaiczną :)
Dzięki za info. Zamawiałeś zwykły, czy deluxe?
qqrq
Appointé
Posty: 49
Rejestracja: czwartek, 12 kwietnia 2007, 00:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: qqrq »

Sorki, dawno nie zaglądałem. Zamawiałem zwykły, deluxe podobno są mniej wytrzymałe i lubią się łamać.
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: Probe9 »

Czy ktoś byłby zainteresowany zamówieniem bezpośrednio u producenta? Wysyłka przy zamówieniu 1 sztuki wychodzi drożej niż sam przedmiot (26,5$) ale rozsądnie się skaluje wraz z kolejnymi sztukami (26,5$ dla 2 sztuk, 41,5 $ dla 3 oraz 4 sztuk).
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 534
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 142 times
Been thanked: 191 times

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: jacus1944 »

Kilka tygodni temu zamówiłem u producenta. Wyciąłem kilkaset żetonów i ramię zaokrąglacza, które ściskasz, żeby wyciąć żeton połamało się. Odradzam zakup tego badziewia...Oczywiście zamawiałem z Oregon.
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: Probe9 »

Jakaś dobra alternatywa ? :) Na Ali jest tego mnóstwo ale najmniejsze to 3mm, więc nieco za duże...
RAJ
Général de Division
Posty: 3945
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2015, 14:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 409 times

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: RAJ »

Robiłeś reklamację? Ja używam Oregona już wiele lat, zaokrągliłem chyba z 15 gier i wszystko ładnie działa. Nawet nóż się jakoś specjalnie nie stępił.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Roman
Caporal-Fourrier
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 24 lutego 2019, 19:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: Roman »

Probe9 pisze: środa, 8 kwietnia 2020, 01:12 Czy ktoś byłby zainteresowany zamówieniem bezpośrednio u producenta? Wysyłka przy zamówieniu 1 sztuki wychodzi drożej niż sam przedmiot (26,5$) ale rozsądnie się skaluje wraz z kolejnymi sztukami (26,5$ dla 2 sztuk, 41,5 $ dla 3 oraz 4 sztuk).
Zainteresowany
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 534
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 142 times
Been thanked: 191 times

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: jacus1944 »

RAJ pisze: środa, 8 kwietnia 2020, 23:49 Robiłeś reklamację? Ja używam Oregona już wiele lat, zaokrągliłem chyba z 15 gier i wszystko ładnie działa. Nawet nóż się jakoś specjalnie nie stępił.
W takim razie spróbuje to zareklamować. Dzięki.
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: Probe9 »

Roman pisze: czwartek, 9 kwietnia 2020, 08:37 Zainteresowany
Najlepiej byłoby 4 sztuki ogarnąć, chwile poczekamy, może się ktoś jeszcze zgłosi (no i może jeszcze nieco dolar spadnie :) ).
monkey
Appointé
Posty: 43
Rejestracja: sobota, 5 maja 2018, 22:01
Has thanked: 1 time

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: monkey »

Też sie piszę na interes.Jakby co to piszcie na priv.
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 534
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 142 times
Been thanked: 191 times

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: jacus1944 »

Dodam jeszcze, że przy zamówieniu jednego zaokrąglacza dostałem jako bonus cło i VAT:-)
Awatar użytkownika
swampgoblin
Sous-lieutenant
Posty: 377
Rejestracja: środa, 16 października 2019, 13:45
Has thanked: 79 times
Been thanked: 86 times

Re: Zaokrąglacz rogów żetonów

Post autor: swampgoblin »

jacus1944 pisze: czwartek, 9 kwietnia 2020, 20:54 Dodam jeszcze, że przy zamówieniu jednego zaokrąglacza dostałem jako bonus cło i VAT:-)
Ciesz się, że nie dostałeś dodatkowego bonusa w postaci podatku od towarów luksusowych. To mój pierwszy post, więc witam serdecznie wszystkich. Czy koledzy mogliby uściślić, o jaki konkretnie zaokrąglacz chodzi? Być może byłbym zainteresowany.
"Tak! nie będzie zmiany; będziecie, jacy jesteście & nikim innym. A zatem królowie ziemi będą Królami na wieki; niewolnicy będą służyć."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria do gier planszowych”