Imprezowe zombie monopoly

Dostępne w sieci instrukcje gier i ich tłumaczenia, cyberboardy (gameboxy) i różnego rodzaju inne moduły do grania w planszówki przez sieć, home rulesy, erraty i uzupełnienia zasad gier, wykazy żetonów, użyteczne programy do tworzenia gier i wszystko inne co się graczowi przydać może.

Imprezowe zombie monopoly

Postby martacio » Tuesday, 10 December 2013, 21:27

Cześć, niedawno znalazłam w internecie taką grę http://chcetakie.pl/288/zombie_monopoly.html myślę, że mogłaby być naprawdę fajna na imprezy. Jednak nie wiem gdzie ją mogę kupić :( może ktoś jest w stanie mi pomóc? :( będę wdzięczna!
martacio
Enfant de troupe

Re: Imprezowe zombie monopoly

Postby Raleen » Tuesday, 10 December 2013, 21:44

Proponuję napisz do kolegi o nicku FortGier.pl - on prowadzi sklep z planszówkami pod adresem takim jak jego nick.
Poza tym możesz popytać na Rebel.pl ale z tego co przejrzałem szybko ich ofertę, w tej chwili tego nie mają. Natomiast, jak wiele gier, pewnie i tą można sprowadzić, jeśli się na nią zdecydujesz.

Patrząc na planszę - fajnie wygląda :). Czym się będzie różnić od pierwotnego "Monopoly" (jeśli czymkolwiek) nie mam pojęcia.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Return to Akcesoria do Gier Planszowych