Promocja w księgarniach internetowych

Sprzedaż, kupno i zamiana książek. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Yeti

Promocja w księgarniach internetowych

Post autor: Yeti »

Mam nadzieję, że i można taki wpis, i że nie zostanie za kryptoreklamę uznany.
Bellona, jakiś czas temu podpisała umowę ze Światem Książki - teraz, kolejny raz, są tego "owoce".
Oprócz całkiem sporej liczby tytułów z HB, jest np "Armie świata antycznego - Cesarstwo rzymskie i barbarzyńcy".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Promocja w księgarniach internetowych

Post autor: Raleen »

Nie ma problemu. Jeśli chodzi reklamy i kryptoreklamy to tępimy głównie użytkowników, których jedynym celem i powodem rejestracji na tym forum jest zamieszczenie linka do jakiejś strony zupełnie niezwiązanej z tematyką forum, np. ubezpieczenia, nieruchomości i wiele innych tym podobnych.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Yeti

Re: Promocja w księgarniach internetowych

Post autor: Yeti »

I w ŚW, i E się zaczęły wyprzedaże. Jeśli ktoś ma za dużo pieniędzy, może je na HB lub trochę pozycji Napoleona wydać.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Promocja w księgarniach internetowych

Post autor: Raleen »

Napoleona V? :o
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Yeti

Re: Promocja w księgarniach internetowych

Post autor: Yeti »

Tiaa....
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Promocja w księgarniach internetowych

Post autor: Raleen »

Porównałem ceny książek Napoleona V.

W empiku z wyjątkiem rodzynków niemal wszystko jest drożej niż w Arosie.

Z kolei Świat książki ma w sumie 10 pozycji tego wydawnictwa, faktycznie nieźle przecenionych. W każdym razie ich oferta jest stosunkowo niewielka.

Tak, że w sumie lepiej chyba korzystać z Arosa i Bonito (to ostatnie jest tak naprawdę drugą odsłoną Arosa). A i tak najlepiej będzie porównać z cenami na targach książki historycznej, gdzie poza wszystkim innym można się jeszcze trochę potargować.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Yeti

Re: Promocja w księgarniach internetowych

Post autor: Yeti »

Nie robiłem nigdy zakupów w Arosie. Bonito, z kilku powodów, nie lubię.
TKH to Warszawa - we Wrocławiu są targi książki, które od dwóch lat omijam szerokim łukiem z powodu dramatycznej organizacji. Kiedyś, gdy były np. w Muzeum Architektury zdarzało się, że do samochodu na dwa razy zakupy nosiłem :-)

PS Ja bardzo polubiłem ŚK i dział pt Outlet, gdzie co chwilę coś ciekawego, za 1/3 czy 1/4 ceny sobie zamawiam. A do ich stacjonarnej księgarni mam parę kroków, więc odpada koszt dostawy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Promocja w księgarniach internetowych

Post autor: Raleen »

Nie da się ukryć, że jak ktoś patrzy pod kątem ceny i jest kwestia tego czy będzie trzeba płacić za wysyłkę czy nie, to często ma to większe znaczenie niż to jaki jest rabat.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Roman
Caporal-Fourrier
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 24 lutego 2019, 19:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Promocja w księgarniach internetowych

Post autor: Roman »

Fajna promocja wydawnictwa Osprey Publishing. Co tydzień rozdają 5 ebooków za darmo po wpisaniu kodu. W tym tygodniu m.in. "Medieval Polish Armies 966–1500"
https://ospreypublishing.com/blog/Free_ ... 7QOo4N1DOk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Książek”