Wyprzedaż na MMP

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Dobra, gry są już u mnie :) Można pisać i się umawiać / podawać namiary na wysyłkę (i dosyłać na nią dodatkowe 18 PLN). Kto już to zrobił to postaram się w tym tyg. pogrzebać w wiadomościach i rozpocząć wysyłki.

No i tradycyjnie, któtkie podsumowanie. W tym roku mocno przywalili z ceną wysyłki, więc zakup byłby na granicy opłacalności ale spróbowałem to obejść i się udało :) Dzięki skorzystaniu z firmy zewnętrznej było ciężej logistycznie i znacznie dłużej, ale wyszło imo bardzo przyzwoicie pod względem finansowym - a to najważniejsze :) Jak zawsze najwięcej skorzystali Ci, którzy brali kolosy - za Panzers Last Stand wyszło niecało 600 PLN, ale i przy nieco mniejszych też nie można narzekać (Arracourt za ok 300). Nie jestem pewny czy przy firmie zewnętrznej tak duża liczba gier była najbardziej optymalna. No ale to będziemy z tym kombinować za rok :)
Awatar użytkownika
stary gracz
Adjudant-Major
Posty: 325
Rejestracja: środa, 18 lutego 2015, 10:00
Has thanked: 128 times
Been thanked: 93 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: stary gracz »

Gra odebrana. Dzięki Tomek za ogarnięcie całego tematu.
Muszyniak
Appointé
Posty: 45
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2021, 18:40
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Muszyniak »

Do mnie też gra dotarła. Żadnych problemów, już stoi na półce i uzupełnia kolekcję. Serdeczne podziękowania dla Probe9 za zorganizowanie całej akcji.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Raleen »

Ja w tym roku się nie skusiłem ostatecznie, tym niemniej dołączam się do podziękowań dla Probe9 za to, że kontynuuje akcję.

Ciekaw jestem natomiast jak Wam cenowo wyszły zakupy w tym roku?
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
stary gracz
Adjudant-Major
Posty: 325
Rejestracja: środa, 18 lutego 2015, 10:00
Has thanked: 128 times
Been thanked: 93 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: stary gracz »

Ja jestem ok. 60-70 PLN do przodu, nie jest to może porywająca kwota, ale na dobre pifo wystarczy.

Jeszcze raz dzięki.
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Raleen pisze: piątek, 9 lutego 2024, 08:05 Ja w tym roku się nie skusiłem ostatecznie, tym niemniej dołączam się do podziękowań dla Probe9 za to, że kontynuuje akcję.

Ciekaw jestem natomiast jak Wam cenowo wyszły zakupy w tym roku?
Pisałem wyżej - przykładowo Panzer Last Stand wychodził za ok 600 PLN, Arracourt za 300. W Forcie są kolejno po 814 i 426, po maksymalnym rabacie 773 i 404. Więc zysk to 173-214 PLN przy PLS i 104-126 PLN przy Arracourt. Wydaje mi się, że przy horrendalnych cenach wysyłki to bardzo dobry wynik. No ale to udało się osiągnąć dzięki skorzystaniu z Polamera bo wysyłka bezpośrednio z usa była dramatyczna. Mam nadzieję, że za rok, o ile będzie powtórka to uda się jeszcze bardziej zoptymalizować.
HankCz
Tambour
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 15 czerwca 2023, 22:46
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: HankCz »

Raleen pisze: piątek, 9 lutego 2024, 08:05 Ja w tym roku się nie skusiłem ostatecznie, tym niemniej dołączam się do podziękowań dla Probe9 za to, że kontynuuje akcję.

Ciekaw jestem natomiast jak Wam cenowo wyszły zakupy w tym roku?
U mnie wyszło 451 zł za "A Victory Awaits" i "Warriors of Japan". W FG by wyszło 650 ze zniżką. Nie żebym jakoś był specjalnie napalony na WoJ, ale było po 10 dolków. :roll:
Muszyniak
Appointé
Posty: 45
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2021, 18:40
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Muszyniak »

W moim przypadku za duży i ciężki dodatek do ASL-a po podliczeniu wszystkich kosztów wyszło ok. 185 zł, które zaoszczędziłem. Tak jak pisał Probe9 najbardziej opłacało się zamówić drogie tytuły i to pod warunkiem, że miały dobrą zniżkę na wyprzedaży w MMP.
Awatar użytkownika
karawanken
Adjudant
Posty: 209
Rejestracja: środa, 18 lipca 2018, 13:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 32 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: karawanken »

Afryka Północna wyszła mnie 349 zł razem z wysyłką do Poznania. W FG przy pomocy 5% zniżki uzyskał bym cenę 453 zł.

100 zł zaoszczędzone
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Raleen »

Oszczędności wyglądają poważnie. Cóż, gdyby nie zbyt duża liczba nieogranych albo raczej nie do końca ogranych gier oraz parę innych wydatków, może i bym się skusił. Jeszcze raz słowa uznania dla Probe9 za to, że to ciągniesz. Mam nadzieję, że w tym roku pod koniec też zorganizujesz takie wspólne zakupy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Chwiedczal
Appointé
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 14 lutego 2019, 16:46
Has thanked: 5 times
Been thanked: 9 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Chwiedczal »

U mnie wygląda to też dobrze. Zamówiłem "Race For Bastogne" (GTS) oraz magazyn Skirmisher#3 łącznie z wszystkim (w tym przesyłka) wyszło 706,58. W Forcie po maksymalnej zniżce byłoby łacznie 1011,75. Różnica na moją korzyść to oszczędność - 305,17. Tak jak napisał Tomek, im droższa gra (u mnie Race For Bastogne robi tu robotę - 935 zł w Forcie) tym lepiej to wychodzi... Ogólnie jak zwykle duże podziękowania i Szacun dla Tomka za jego robotę i też mam nadzieję na powtórkę pod koniec tego roku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”