[wymienię] dużo gier wyd. Dragon i TiS na mało gier MMP OCS

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
dakorps
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: wtorek, 11 czerwca 2019, 20:49
Lokalizacja: Ryn na Mazurach
Has thanked: 9 times
Been thanked: 8 times

[wymienię] dużo gier wyd. Dragon i TiS na mało gier MMP OCS

Post autor: dakorps »

Mam:
- Afrika Korps. TiS - kupiona używana od wytrawnego gracza, nie grana przeze mnie, stan oceniam na dobry, musiałbym sprawdzić komplet żetonów.
- Moskwa 1941. TiS, z 2 dodatkami, kilka razy grana stan bardzo dobry.
- Szczury Pustyni. Dragon, grana bardzo wiele razy, musiałbym upewnić się względem kompletu żetonów
- Bagration 1944. Dragon, grana bardzo wiele razy, niestety pożyczyłem kiedyś nieodpowiedzialnej osobie, brakuje ok. 6-8 żetonów o ile dobrze pamiętam
- Arnhem 1944. Dragon, grany kilka razy
- Kasserine 1943. Dragon, grany kilkanaście razy
- Charków 1942. Dragon, grana bardzo wiele razy
- Kursk 1943. TiS, żetony wypchnięte, nie grana, praktycznie jak nowa.
- Charków 1942-1943. TiS - kupiona używana, komplet żetonów do sprawdzenia, grałem raz w scenariusz letni i tam był komplet żetonów.
- Desert Rats, TiS - jak nowa, żetony wypchnięte, zagrany jeden raz jeden mały scenariusz.
+ Dziesięć czasopism TiS (nr 6,9,11,25,26,30,33,34,35,36) z planszami i dodatkami powiązanymi z w/w grami , ale też inne systemy. (na pewno były tam 2 dodatki do Moskwy, Kreta, Sycylia, dodatek do Kurska, Bagration w nowej wersji, więcej nie pamiętam, w razie potrzeby sprawdzę).
+ czasopismo Dragon 1/99

Jeżeli przy grze nie wspominam o żetonach, to znaczy że jest komplet.

To cała moja kolekcja Dragon/TiS. Może być, że coś pominąłem, ale pozbywam się całości. Wymienię to wszystko w pakiecie w zamian za 1-2 (w zależności od ich stanu) gry wydawnictwa MMP z systemu OCS, (oprócz Tunisia2). Może/mogą być używane.

Kiedyś byłem fanem tych systemów (to jak widać głównie B35 i WB95) ale mi przeszło i teraz tylko zajmuje miejsce na półkach. Chcę się po prostu pozbyć całości i wymienić na grę, w którą będę grać i zajmuje mniej miejsca.

Jeżeli będzie jakieś zainteresowanie to przysiądę do tematu i na priv opiszę dokładniej co i jak, mogę porobić zdjęcia i sprawdzić szczegóły. Sam też będę tego oczekiwać.
Pewnie wymiana wysyłkowa, bo ja stacjonuję w środku Mazur.

PS. Zastanawiam się jeszcze nad dodaniem do pakietu gier "Piekło Okopów" (jak nowa) i Kircholm 1605 Dragona (plansza mocno zniszczona, ale grywalna, brakuje jednego żetonu wojsk PL). Gry z trochę innej bajki, w razie pilnej potrzeby mogę je dorzucić.
____________________________________
"Wenn man eine große Lüge erzählt und sie oft genug wiederholt, dann werden die Leute sie am Ende glauben." - Joseph Goebbels
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”