[S] Death Valley of Shenandoah + Three Days of Gettysburg

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 536
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 145 times
Been thanked: 196 times

[S] Death Valley of Shenandoah + Three Days of Gettysburg

Post autor: jacus1944 »

Sprzedam zestaw dwóch gier z serii GBACW. Obie gry niegrane, jednak w Death Valley wypchnąłem ok. 50 żetonów do którejś z małych bitew, zaokrągliłem rogi zaokrąglaczem i schowałem do tacki :-) Pozostałe żetony w sztancach. Jeżeli chodzi o Three Days of Gettysburg to gra I edycji i również nigdy nie grana, wszystkie żetony w sztancach w stanie idealnym. Mapy i pudełko niestety na krawędziach składania dość mocno wytarte z uwagi na czas, jednak wszystko w całości, jedynie krawędzie wytarte. Dla chętnych wysyłam zdjęcia wszystkich komponentów. Cena za zestaw 400 zł + wysyłka najlepiej paczkomatem.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: [S] Death Valley of Shenandoah + Three Days of Gettysburg

Post autor: Leliwa »

Bierzcie za taniochę.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 536
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 145 times
Been thanked: 196 times

Re: [S] Death Valley of Shenandoah + Three Days of Gettysburg

Post autor: jacus1944 »

Wzięli ;-) Zestaw sprzedany.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: [S] Death Valley of Shenandoah + Three Days of Gettysburg

Post autor: Leliwa »

Hehe... ja mam Te Trzy dni (3 wydanie z 2004 roku) i Dolinę Śmierci ale nie będę wyciągał paragonów ile kosztowało, żeby się nie frustrować. Zwłaszcza 3 dni były dość dawno wydane. Takie małe pytanie tylko. To wydanie "3 Days" to faktycznie I wydanie GMT z 1995 roku było? Bo o ile pamiętam, to odkąd szerzej u nas były dostępne gry GMT, to dostępne było tylko 3 wydanie z 2004 roku. Bo raczej nie jest to Terrible Swift Sword z SPI, które było de facto pierwszym wydaniem tej gry z 1976 roku.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 536
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 145 times
Been thanked: 196 times

Re: [S] Death Valley of Shenandoah + Three Days of Gettysburg

Post autor: jacus1944 »

Tak, to było pierwsze wydanie z 1995 r. Mapa Ricka Barbera, bo kolejne edycje mają już mapę stylistycznie odpowiadającą mapom z Doliny śmierci. Sprzedałem, bo jednak klimat wojny secesyjnej nie wciagnął mnie tak jak okresu napoleońskiego...
Awatar użytkownika
swampgoblin
Sous-lieutenant
Posty: 377
Rejestracja: środa, 16 października 2019, 13:45
Has thanked: 79 times
Been thanked: 86 times

Re: [S] Death Valley of Shenandoah + Three Days of Gettysburg

Post autor: swampgoblin »

jacus1944 pisze: środa, 10 marca 2021, 18:33 Tak, to było pierwsze wydanie z 1995 r. Mapa Ricka Barbera, bo kolejne edycje mają już mapę stylistycznie odpowiadającą mapom z Doliny śmierci. Sprzedałem, bo jednak klimat wojny secesyjnej nie wciagnął mnie tak jak okresu napoleońskiego...
Znaczy się, drugiej albo i trzeciej wojny o niepodległość :P Mapa z pierwszej edycji nie jest zła, taki przedsmak, albo prototyp stylu jego późniejszych map. Dolina Śmierci jako nówka i tak nie ma tragicznej ceny, jak na swoją zawartość.
"Tak! nie będzie zmiany; będziecie, jacy jesteście & nikim innym. A zatem królowie ziemi będą Królami na wieki; niewolnicy będą służyć."
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 536
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 145 times
Been thanked: 196 times

Re: [S] Death Valley of Shenandoah + Three Days of Gettysburg

Post autor: jacus1944 »

Ja jestem fanem jego "kreski", szczególnie z serii Incredible Courage :-)
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: [S] Death Valley of Shenandoah + Three Days of Gettysburg

Post autor: Leliwa »

swampgoblin pisze: środa, 10 marca 2021, 18:49
jacus1944 pisze: środa, 10 marca 2021, 18:33 Tak, to było pierwsze wydanie z 1995 r. Mapa Ricka Barbera, bo kolejne edycje mają już mapę stylistycznie odpowiadającą mapom z Doliny śmierci. Sprzedałem, bo jednak klimat wojny secesyjnej nie wciagnął mnie tak jak okresu napoleońskiego...
Znaczy się, drugiej albo i trzeciej wojny o niepodległość :P Mapa z pierwszej edycji nie jest zła, taki przedsmak, albo prototyp stylu jego późniejszych map. Dolina Śmierci jako nówka i tak nie ma tragicznej ceny, jak na swoją zawartość.
Trzeciej. Druga to była Wojna pana Madisona. Na południu mówili też "wojna między stanami".
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”