Promocja MMP do 75%

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Promocja MMP do 75%

Post autor: Probe9 »

Bardziej informacyjnie bo koszty wysyłki niszczą raczej zabawę ale może ktoś ma dużo gier w planach :) Obniżki fajne :)

https://www.multimanpublishing.com/News ... fault.aspx
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43399
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Re: Promocja MMP do 75%

Post autor: Raleen »

Dokładnie, wszystko to fajnie wygląda, ale jak się zaczyna doliczać koszty dodatkowe, to już nie tak fajnie.

To jest super oferta, ale dla Amerykanów.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 536
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 145 times
Been thanked: 196 times

Re: Promocja MMP do 75%

Post autor: jacus1944 »

Panowie pamiętacie może jakie MMP dolicza koszty wysyłki do Europy?
Awatar użytkownika
karawanken
Adjudant
Posty: 209
Rejestracja: środa, 18 lipca 2018, 13:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 32 times

Re: Promocja MMP do 75%

Post autor: karawanken »

Około 60$. Przynajmniej przy ostatniej promocji jak próbowałem dodawać do koszyka różne gry to najczęściej otrzymywałem taki wynik.
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 536
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 145 times
Been thanked: 196 times

Re: Promocja MMP do 75%

Post autor: jacus1944 »

Tragedia...
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Promocja MMP do 75%

Post autor: Probe9 »

No nic, trzeba się będzie wybrać osobiście ! :)
dakorps
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: wtorek, 11 czerwca 2019, 20:49
Lokalizacja: Ryn na Mazurach
Has thanked: 9 times
Been thanked: 8 times

Re: Promocja MMP do 75%

Post autor: dakorps »

A jakie są za to opłaty celne?
Czy gra za 30 $ + kosz wysyłki 60$ to już wszystko?
Czy też może ok. 60$ kosztów wysyłki już uwzględnia opłaty celne?
____________________________________
"Wenn man eine große Lüge erzählt und sie oft genug wiederholt, dann werden die Leute sie am Ende glauben." - Joseph Goebbels
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Promocja MMP do 75%

Post autor: Probe9 »

Opłaty celne trzeba doliczyć :) Co istotne, są liczone od pełnej wartości zamówienia czyli również od kosztów wysyłki. No państwo nam nie ułatwia :)

Jest natomiast szansa, że celnicy się paczką nie zainteresują ale raczej nie sugerowałbym brania takiego wariantu pod uwagę przy kalkulacji opłacalności :)
PzKpfw II

Re: Promocja MMP do 75%

Post autor: PzKpfw II »

Tak, nasi celnicy są bardzo gorliwi pod względem naliczania VATu i cła, a wysyłający niezbyt chętni do wysyłania paczek jako gifty. Ja już dostaję sraczki, bo zamówiłem na KS w Mythic Games Joan of Arc 1.5 z kilkoma dodatkami.
soma
Carabinier
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 6 września 2019, 10:43
Has thanked: 3 times
Been thanked: 11 times

Re: Promocja MMP do 75%

Post autor: soma »

PzKpfw II pisze: wtorek, 10 listopada 2020, 18:31 Tak, nasi celnicy są bardzo gorliwi pod względem naliczania VATu i cła, a wysyłający niezbyt chętni do wysyłania paczek jako gifty. Ja już dostaję sraczki, bo zamówiłem na KS w Mythic Games Joan of Arc 1.5 z kilkoma dodatkami.
Mythic Games jest EU friendly - co oznacza brak ceł i podatków - wysyłają gry z Francji, tutaj jedno z wyjaśnień (trochę mnie wystraszyłeś, bo ja też czekam na 1.5, ale powinno być ok).

We are very sorry for the extra delay to your pledges. We were notified very late in the process that certain countries were not reachable for our EU partner PostNL. As we mentioned in the email, you will NOT be charged any fees or import taxes at all for this.
https://www.kickstarter.com/projects/11 ... A4OQ%3D%3D
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Promocja MMP do 75%

Post autor: Probe9 »

Od nowego roku się nieco pozmienia, więc skończą się te KS`y EU Friendly - https://ec.europa.eu/commission/pressco ... IP_19_1595, więc byle by Wam to powysyłali przed końcem roku :)
soma
Carabinier
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 6 września 2019, 10:43
Has thanked: 3 times
Been thanked: 11 times

Re: Promocja MMP do 75%

Post autor: soma »

Probe9 pisze: czwartek, 12 listopada 2020, 15:54 Od nowego roku się nieco pozmienia, więc skończą się te KS`y EU Friendly - https://ec.europa.eu/commission/pressco ... IP_19_1595, więc byle by Wam to powysyłali przed końcem roku :)
Problem najbardziej dotknie KS spoza UE. Taki Mythic to jednak UE i wewnątrzwspólnotowe nabycie towarów. Problemem będzie na pewno USA i kampanie prowadzone przez firmy z USA no ale dura lex sed lex.
Awatar użytkownika
karawanken
Adjudant
Posty: 209
Rejestracja: środa, 18 lipca 2018, 13:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 32 times

Re: Promocja MMP do 75%

Post autor: karawanken »

Większość dużych KS (typu CMON) ma i tak centra logistyczne na terenie EU (najczęściej w Niemczech) więc dotknie to najbardziej firm z USA które wysyłały z USA więc i tak ceny wysyłki były najczęściej drogie i obarczone podatkami
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”