[S] 1846 Race for the Midwest, Hannibal, The Napoleonic Wars

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.

[S] 1846 Race for the Midwest, Hannibal, The Napoleonic Wars

Postby Saw11 » Sunday, 28 January 2018, 13:23

Witam,

Oferuję do sprzedaży:

1.1846: The race for the Midwest (GMT, j. angielski) -> 190 zł
Gra jak nowa, rozłożona jeden raz i nigdy nie grana (grywam na egzemplarzach od kolegów, którzy stworzyli dużo dodatkowych kart pomocy). Zatem stan idealny i gra kompletna. Dodatkowo daję w cenie bardzo przydatną tablicę/tabelkę zysków z akcji, która baaardzo ułatwia grę i zastępuje używanie kalkulatora. Tablica zrobiona profesjonalnie na grubym kartonie z gładką powłoką (zob. zdjęcie poniżej).

Image
Image
Image


2. Hannibal: Rome vs. Carthage (Valley Games, j. angielski, polska instrukcja) -> 170 zł
Gra w idealnym stanie, rozegrana kilka razy, gra kompletna. Wydanie tej gry zawiera m.in. twardą mapą składaną z ogromnych grubych puzzli (zob. zdjęcie). Dzięki temu po rozłożeniu mapa jest zawsze idealnie równa i gładka, a jej przypadkowe popchnięcie nie powoduje przesunięcia żetonów. Dodatkowo daję kolorowe zalaminowane karty pomocy, które zastępują korzystanie z instrukcji.

Image
Image
Image

3. The Napoleonic Wars 2nd Edition* (GMT, j. angielski, polska instrukcja) -> 200 zł
* Jest to pierwsza edycja z dokupionymi wszystkimi elementami do drugiej edycji poza mapą i żetonami. Żetony niczym się nie różnią, a mapa różni się tylko tym, że jest ciut mniejsza (co akurat jest moim zdaniem plus) i zawiera dodatkowo "box" na karty (tzn. są kontury na położenie w danym miejscu talii kart). Zatem nie ma żadnej merytorycznej różnicy i gra się dokładnie tak jakby się miało II edycję. Dodatkowo daję wszystkie elementy z I edycji (w tym całą talię kart).
Gra w stanie idealnym poza pudełkiem, które jest lekko przetarte na krawędziach. Oczywiście kompletna, biały kruk na rynku (!!). Grałem tylko 1 raz, bo zwykle grywałem i grywam poza domem na egzemplarzach od kolegów. Wszystkie karty z II edycji są w koszulkach, które daję w cenie.

Image
Image
Image
Image

Wysyłka Paczkomatem lub Pocztą Polską (13 zł) lub kurierem (16 zł).
Odbiór osobisty w rejonie Katowic. Jeżeli ktoś jest z rejonu Wrocławia/Krakowa/Tarnowa to proszę pytać na priv - istnieje możliwość, że w bliskim okresie będę mógł przekazać grę do osobistego odbioru.

Pozdrawiam
Saw11
Sergent
 
Posts: 110
Joined: Sunday, 19 October 2014, 22:16
Location: Katowice

Re: [S] 1846 Race for the Midwest, Hannibal, The Napoleonic

Postby Saw11 » Sunday, 24 June 2018, 21:47

Aktualizacja
Saw11
Sergent
 
Posts: 110
Joined: Sunday, 19 October 2014, 22:16
Location: Katowice


Return to Giełda Gier Planszowych

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron