Wątek z podarunkami

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.

Wątek z podarunkami

Postby cadrach » Monday, 18 December 2017, 21:32

Czołem Wojennicy.

Żeby przynieść radość z naszego krótkiego życia, pogański szaman przyszykował prezenty. Odda niżej wymienione gry dobremu człowiekowi, który chciałby sobie w nie pograć, bądź po prostu poznać lub porównać z grami nowymi - bo chodzi o starocie. Szaman oddaje gry wyłącznie osobiście w centrum Katowic na ulicy Opolskiej w restauracji Synergia lub w Cafe Kattowitz na ulicy świętego Jana, lub w kafeterii Sceneria (teraz nosi chyba inną nazwę, nie pomnę), chodzi o to miejsce, gdzie właściciel nie wprowadza możliwości płacenia kartą i gdzie wystrój składa się (składał się?) z antyków - na ulicy Mariackiej.

Może być jedna gra, mogą być wszystkie:

Waterloo 1815
Tannenberg 1914 (w jednym pudełku ale niektóre komponenty, np. plansza i większość żetonów, są x2)
Grunwald 1410 (jak wyżej)
Ardeny 1944 (jak wyżej)
Wiedeń 1683
Kasserine 1943
Charków 1942

Wśród szamańskich prezentów powinna być też Kreta 1941 i Bzura 1939 (Dragona) oraz Piotrków 1939 (KMGS), ale gdzieś się zawieruszyły - jest jednak szansa, że się odnajdą i będą mogły znaleźć nowego właściciela, o ile ten wyrazi chęć ich posiadania.

Do tego, choć to już chyba w ramach ciekawostki, Falaise 1944 (TiS) oraz Tygrysy w śniegu (TiS) oraz B-35 z kilkoma setkami albo tysiącami żetonów (w większości posegregowanymi), wraz z kilkoma numerami Taktyki i Strategii (na pewno 9 i 10, tam gdzie było Arnhem, może jakieś jeszcze) oraz dwoma numerami Strategii i Taktyki. Tygrysy w śniegu są w pudełku.

Niech duchy lasu będą z wami i chronią was przed kapitalizmem!

PS. Gdyby ktoś miał również coś do zaoferowania bezpłatnie lub w ramach wymiany, może korzystać z tego wątku i tutaj ogłosić.
Nie bądź obojętny! Dołóż swoją cegiełkę do upadku patriarchatu!
User avatar
cadrach
Lieutenant-Adjudant-Major
 
Posts: 605
Joined: Sunday, 6 November 2011, 11:30
Location: Las

Return to Giełda Gier Planszowych

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests