Wyprzedaż kolekcji Razera

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
Razer
Appointé
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: Razer »

Zapraszam na moje aukcje na allegro - na początek wystawiam cztery białe kruki:

Kreta 1941 w folii , PIOTRKÓW 1939 (MAG!)mnierozcięte żetony , BITWA POD AUSTERLITZ (NOVINA) nierozcięte żetony, MANEWRY MORSKIE (WSZYSTKIE 4 GRY SPRZEDANE)
Ostatnio zmieniony wtorek, 29 marca 2016, 00:46 przez Razer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: Raleen »

Manewry Morskie - to jest ta fajna gra z mojego dzieciństwa, którą zapamiętałem.

Nabywał raczej nie będę. Myślę, że chętny nabywca się znajdzie. Jak być ewentualnie przed sprzedażą zrobił więcej zdjęć gry Razerze i wrzucił na forum albo mi podesłał, byłbym wdzięczny. Fajnie by to było gdzieś u nas zamieścić.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
LordDisneyland
Adjoint
Posty: 763
Rejestracja: środa, 23 września 2015, 18:06
Lokalizacja: Warszawa, Warszawa Warszawa

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: LordDisneyland »

Miałęm nieco inne wydanie MM i poszło w kilka godzin na innym forum za 120, o ile pamiętam - tyle że było to przed wydaniem tego:
Obrazek

Tak czy siak, kupca pewnie znajdziesz...
Awatar użytkownika
Razer
Appointé
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: Razer »

profes79: skany Austerlitz mam zrobione, Kreta na 99% jest w nowszym wydaniu z kolorowymi tłami formacji, a na rewersie flagi kolorowe - mam taką rozciętą Kretę z tego samego sklepu
Raleen - manewry już spakowałem do pudełka ...
LordDisneyland: Manewry Morskie są kultowe bo są polskie i jak ktoś się tym bawił w młodości to ma sentyment a właściwie to tylko jedna z odsłon gry Admirals (tutaj nowsza wersja Warships): http://www.boardgamegeek.com/boardgame/2942/admirals
anonim
Sous-lieutenant
Posty: 364
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 40 times

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: anonim »

Zdjęcia nierozciętych żetonów można by umieścić tu:https://boardgamegeek.com/boardgame/355 ... austerlitz. Piotrków też tylko oczywiście w innym temacie. Ja w ten sposób sprawdzałem czy mam komplet żetonów do Falais i Wołomina.
Awatar użytkownika
LordDisneyland
Adjoint
Posty: 763
Rejestracja: środa, 23 września 2015, 18:06
Lokalizacja: Warszawa, Warszawa Warszawa

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: LordDisneyland »

Razerze, wieeem, chodziło mi o to, że wielu chcących przypomnieć sobie grę zadowoliło się łorszipsami....ale widzę, że twoja gra zainteresowała parę osób, więc jest nieźle :)
PS - ja miałem edycję z pomarańczowymi i zielonymi pionkami, w takim pudle...
http://planszowki.polter.pl/Manewry-morskie-n6992
Żal było sprzedawać, ale bieda panie na przednówku była straszna tamtego roku. A wiedziałem, że nieprędko kogokolwiek skłonię do gry :)
Awatar użytkownika
Razer
Appointé
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: Razer »

Informuję o pewnym tricku allegro, który zaskoczył chętnych na ManewryM.:

otóż, jeżeli przedmiot jest wystawiony z opcją LICYTACJI oraz KUP TERAZ to w momencie kiedy pierwsza osoba zalicytuje co najmniej cenę minimalną to opcja KUP TERAZ znika :!:
Można zatem już tylko brać udział w licytacji i oferta zwycięska może przekroczyć wartość KUP TERAZ. No i oczywiście można zostać w ostatniej chwili przelicytowanym.

A zatem podrzucam do rozważenia - jeżeli interesuje Cię któraś z aukcji i uważasz, że:
:arrow: cena KUP TERAZ jest za duża, ale nie chcesz, żeby ktoś inny świsnął Ci ten przedmiot sprzed nosa - zalicytuj cenę minimalną,
:arrow: możesz przegapić licytację i ktoś inny ją wygra, a jesteś akurat po wypłacie :cool: - skorzystaj z opcji KUP TERAZ . :grin:
Ostatnio zmieniony wtorek, 29 marca 2016, 00:38 przez Razer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Razer
Appointé
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: Razer »

KRETA 1941 zafoliowana i 33 numery czasopisma MAGIA I MIECZ od pierwszego numeru (WSZYSTKO SPRZEDANE)

W numerach od 3 do 15 MiM znajdował się kącik gier strategicznych oraz na kolorowych okładkach MiM - żetony i fragmenty mapy do gry: BATTLE 1943-1945 określanej również jako Bitwy Drugiej Wojny Światowej pierwsza edycja.
Ostatnio zmieniony wtorek, 29 marca 2016, 00:47 przez Razer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Razer
Appointé
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: Razer »

PIEKŁO NA PACYFIKU, KRYPTONIM: LEW MORSKI, TOP GUN (WSZYSTKIE 3 GRY SPRZEDANE)
Ostatnio zmieniony wtorek, 29 marca 2016, 00:47 przez Razer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Razer
Appointé
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: Razer »

GRA RYZYKO z żołnierzykami z epoki napoleońskiej. (SPRZEDANA)
Ostatnio zmieniony wtorek, 29 marca 2016, 00:42 przez Razer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Razer
Appointé
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: Razer »

Oczywiście wszystkie powyższe gry sprzedałem i nadal dostaję maile czy nie mam wincyj? :lol: Szczególnie Krety w folii... :D
Odpowiadam: Krety w folii wincyj ni mam... a co do reszty to może jeszcze coś ciekawego wystawię i dam tu znać.
Awatar użytkownika
Razer
Appointé
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: Razer »

Sprzedawałem na allegro: ARDENY 1944 (DRAGON) - nierozcięte żetony, KIRCHOLM 1605 (DRAGON), TANNENBERG 1914 (DRAGON), WATERLOO 1815 (DRAGON),OSTATNIA WOJNA CESARZY - NOVINA, SQUAD LEADER (AVALON HILL wersja PL) (WSZYSTKIE 6 GIER SPRZEDANE)
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 listopada 2016, 00:01 przez Razer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
clown
Général de Division Commandant de place
Posty: 4423
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:07
Lokalizacja: Festung Stettin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: clown »

Ciekawa ta gra PATERA...
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: Leliwa »

Ja bym na waszym miejscu długo się nie zastanawiał. Wzór cebulowy to prawdziwy unikat...
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
Razer
Appointé
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wyprzedaż kolekcji Razera

Post autor: Razer »

Sprzedawałem na allegro: ARDENY 1944 (DRAGON) - nierozcięte żetony, KIRCHOLM 1605 (DRAGON), TANNENBERG 1914 (DRAGON), WATERLOO 1815 (DRAGON),OSTATNIA WOJNA CESARZY - NOVINA, SQUAD LEADER (AVALON HILL wersja PL) (WSZYSTKIE 6 GIER SPRZEDANE)
Zablokowany

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”