Wspólny zakup z Kanady

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
ODPOWIEDZ
Saw11
Sergent

Wspólny zakup z Kanady

Post autor: Saw11 » czwartek, 5 lutego 2015, 00:09

Witam,

Zamierzam zamówić grę na ebayu z Kanady od poniższego sprzedawcy (link do listy jego gier):

http://www.ebay.com/sch/historymakingam ... pg=&_from=

Ceny ma bardzo konkurencyjne (w dolarach kanadyjskich, a nie amerykańskich!). Już kupowałem tam gry. Żeby przesyłka się opłacała mogę jeszcze zamówić grę o wadze ok. 250g (przy każdej grze podana jest waga).

Jeżeli ktoś jest zainteresowany jakąś grą do 250 g (lub kilkoma lub mniejszymi) to proszę o kontakt. W praktyce może to być np. magazyn GMT C3i, gry z serii Folio-Games, Mini-Games (Decision Games) itp.

Za przesyłkę do Polski wezmę 15 zł za grę 150-250g lub 9 zł za mniejsze. Przesyłka będzie w Polsce za ok. 4-6 tygodni od zapłaty. Odbiór w okolicach Katowic/Krakowa lub na konwencie w Krakowie w dniach 24-26 kwietnia (jeżeli data się nie zmieni ;P). Ewentualnie mogę wysłać pocztą polską lub kurierem - za dopłatą równą kosztowi przesyłki.

Chętnych zapraszam do kontaktu. Wszelkie propozycje dotyczące wspólnego zakupu mile widziane :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”