[S/Zamienię] Grunwald Dragon+2 instrukcja

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
ODPOWIEDZ
Szary
Adjudant-Major

[S/Zamienię] Grunwald Dragon+2 instrukcja

Post autor: Szary » niedziela, 3 sierpnia 2014, 23:23

Ilu Krzyżaków wchodzi do ebonitowego pudełka?

Wszyscy.

Grunwald Dragona
Sprzedam Grunwald Dragona, bo kupując hurtem na Tablicy zdobyłem drugi, a nie jest to ten Tannenberg, w który zagrałbym chętnie z ukrywanym ruchem. :P Dorzucę niegdyś zdobytą na Wolumenie drugą instrukcję, co niewątpliwie przyśpieszy grę. Żetony wszystkie, przeliczyłem ze spisem z portalu. Wydruk spisu też dorzucam. Wszystkie żetony zamknięte w sympatycznym (przynajmniej jak na standardy ebonitowych pudełek) ebonitowym pudełku. Pudełko na grę w stanie bardzo dobrym jak na ten wiek, kiedy stoi na półce to obu drobnych uszkodzeń (jedno na denku, a drugie to rozpad łączenia na rogu) nie widać, zresztą są podklejone przeźroczystą taśmą. To taki drobiazg, że pomimo tego, że dowiedziałem się o tym dopiero otworzywszy paczkę, to nie miałem z tym żadnego problemu. Wspominam tylko z powodu własnej, klinicznej uczciwości.

Cena 35 zł za całość. Odbiór w Warszawie, wysyłka wg. cennika poczty polskiej.
Z chęcią zamienię na inne gry/magazyny/książki. Bardzo chętnie jako część oferty powitam tom ,,Historii Powszechnej" autorstwa Pajewskiego albo cokolwiek powiązanego z Wojną Secesyjną (lub w ogóle historią USA w XIX w.), czego akurat nie mam. Dopłata z mojej strony oczywiście możliwa.

FOKI SZATANA - gra z jednego z numerów Magii i Miecza, humorystyczny pastisz na amerykańskie filmy katastroficzne. Nie wycięta, wraz z całym numerem. Sprzedane!

Nawiasem mówiąc, sprzedam również (w regulaminie nic nie ma o dodatkowych ogłoszeniach na boku, więc dorzucę, jak to problem to usunę):

Historyczne Bitwy Bellony:Stalingrad, Sewastopol, Zatoka Świeża - po 5zł, 12 zł za wszystkie.

Cyberpunk 2020: podręcznik główny, w czarnym segregatorze - 40 zł

Dużo numerów Magii i Miecza

Gry Wojenne: Ogniem i Mieczem - NOWA W FOLI, duże pudełko kartonowe. Komputerowa strategia turowa o powstaniu Chmielnickiego. (30 zł, unikat, na allegro dają więcej, przebija ceną nawet ,,Wall Weiss").
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”