[S] FortGier.pl

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
FortGier.pl
Adjudant
Been thanked: 1 time

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: FortGier.pl » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 00:20

Witam serdecznie,

Szykujemy zamówienia na gry wydawnictwa VaeVictis.

Nowości na naszej stronie to:

Kiev 1943
VaeVictis no. 144 Les Aigles du Danube
VaeVictis no. 143 Pyrrhus Imperator

Ewentualne zamówienia bardzo proszę składać do niedzieli 7 kwietnia do godz. 21.

Okres realizacji około 14 dni.

Oczywiście można zamówić każdy dostępny tytuł tego wydawcy. Dla ułatwienia część z dostępnej oferty znajduje się tutaj.

Pozdrawiam,

Maciek
Awatar użytkownika
Neoberger
Adjudant Commandant
Been thanked: 17 times

Post autor: Neoberger » wtorek, 2 kwietnia 2019, 07:32

Czy nie może być tak jak w normalnym sklepie? Jest gra w katalogu, zamawiam i w ciągu wskazanej liczby dni dostaję grę?
Czy musimy się bawić w nerwową grę pod tytułem kto nie zdąży do 15.00 ten nie je obiadu?
Rozumiem, że to jakoby hobby, ale nie nazywajmy tego wtedy sklepem i zrezygnujmy z marży.
Dlaczego Planszostrefa czy Planszomania nie mają takich problemów?
Berger
RAJ
Général de Brigade
Has thanked: 17 times
Been thanked: 10 times

Post autor: RAJ » wtorek, 2 kwietnia 2019, 07:55

Może ja odpowiem.

Przecież możesz zamawiać na bieżąco. Nigdy nie miałem z tym problemów.
Po prostu przy takim zamawianiu terminy mogą się trochę bardziej wydłużyć (jeszcze bardziej).
Takie akcje zamówieniowe są korzystne dla sklepu, bo mobilizują ludzi do zamówienia w mniej więcej jednym czasie i do uzyskania pewności sprzedaży przynajmniej dla części zamówienia.
To pozwala je zwiększyć przy zmniejszonym ryzyku zalegania na magazynie.
Nie oznacza to jednak, że z "normalnym kupowaniem" jest jakiś specjalny problem.

-mania i -strefa tak nie robią bo są dużo większymi sklepami, z dużo większymi budżetami i magazynami.
Do tego w forcie masz wiele gier bardzo niszowych, których w tych sklepach nie uświadczysz.
Dużo łatwiej może się okazać, że na całą Polskę zejdą dwie takie gry, wtedy trzecia będzie leżeć i zżerać ograniczoną kasę sklepu.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine

Post autor: duc de Fort » wtorek, 2 kwietnia 2019, 13:08

Darku, ależ nic nie "musisz". Możesz kupować w strefie, mani, forcie, możesz kupić bezpośrednio u wydawcy. Czego dusza zapragnie. Możesz też otworzyć własny sklep i prowadzić go także charytatywnie. Gwarantuję, że skutecznie zapełni Ci czas i nie będziesz się nudził.
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Awatar użytkownika
FortGier.pl
Adjudant
Been thanked: 1 time

Post autor: FortGier.pl » wtorek, 2 kwietnia 2019, 18:23

@ Neoberger - rozumiem krytykę z Twojej strony i zgadzam się z nią. Dążę do zwiększenia stanu magazynowego i dostępności oferowanych gier.

Jeśli dałem za mało czasu na założenie zamówienia, napisz chociaż na sklep@fortgier.pl jakie tytuły rozważasz. Ja postaram się je mieć na stanie, zamówisz to co Ci będzie pasowało w dogodnym dla siebie terminie.

Pozdrawiam,

Maciek
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Has thanked: 176 times
Been thanked: 116 times
Kontakt:

Post autor: Raleen » wtorek, 2 kwietnia 2019, 20:10

Poza tym co zostało wyżej napisane, myślę, że warto się spotkać na Strategosie, gdzie wiem, że obaj będziecie, i osobiście porozmawiać. Takie spotkania zawsze budują dobre relacje i łatwiej o wzajemne zrozumienie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
FB1
Appointé

Post autor: FB1 » środa, 3 kwietnia 2019, 08:05

A ja nieśmiało zapytam, czy wobec ostatnich zmian Fort przewiduje może jakieś okolicznościowe rabaty na dostępną w magazynach ofertę, względnie myśli o wprowadzeniu czegoś na kształt programu rabatowego/lojalnościowego? :)
pietia2014
Adjudant-Major

Post autor: pietia2014 » środa, 3 kwietnia 2019, 12:36

Tak przydałby się program lojalnościowy wzorem np Planszomanii, gdzie można uzyskać rabat 14 procent na jasnych zasadach. Tego brakowało w Forcie
Awatar użytkownika
ghostdog
Lieutenant

Post autor: ghostdog » czwartek, 4 kwietnia 2019, 09:50

FortGier.pl pisze:@ Neoberger - rozumiem krytykę z Twojej strony i zgadzam się z nią. Dążę do zwiększenia stanu magazynowego i dostępności oferowanych gier.

Jeśli dałem za mało czasu na założenie zamówienia, napisz chociaż na sklep@fortgier.pl jakie tytuły rozważasz. Ja postaram się je mieć na stanie, zamówisz to co Ci będzie pasowało w dogodnym dla siebie terminie.

Pozdrawiam,

Maciek
Mój głos w dyskusji: Rozumiem, że trzymanie gier na stanach magazynowych może być niebezpieczne dla działalności niedużego sklepu jak fortgier ale może warto poszerzyć informację w sklepie o dostępności gier i ich cenach. Dla mnie jest ok, że informujesz, że zbierasz zamówienia od firmy i że można inne gry zamówić ale warto byłoby wiedzieć ile taka gra może kosztować?
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
RAJ
Général de Brigade
Has thanked: 17 times
Been thanked: 10 times

Post autor: RAJ » czwartek, 4 kwietnia 2019, 09:58

Ręce mi opadły. Przecież uczestniczenie w tym zamówieniu polega na wejściu na stronę sklepu i normalnym zamówieniu gry z oferty sklepowej...
A tam przecież JEST cena.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
adalbert
Colonel en second
Been thanked: 2 times

Post autor: adalbert » czwartek, 4 kwietnia 2019, 12:37

Jeśli czegoś bym sobie życzył, to jakiejś próby wejścia w crowdfunding, bo na kickstarterze zdarzają się ciekawe gry wojenne z dobrymi ofertami dla sklepów - niekiedy lepszymi, niż gdyby ktoś zamawiał indywidualnie.
pietia2014
Adjudant-Major

Post autor: pietia2014 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 14:10

Istniejące programy rabatowe? Żartujesz? Chyba, że jesteś, el Kapitano objęty indywidualnym programem rabatowym w tym sklepie.
FB1
Appointé

Post autor: FB1 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 15:14

Wracając do mojego pytania (czy sugestii) - pomyślałem, że ostatnie wydarzenia mogą być takim impulsem do pewnej zmiany "polityki" prowadzenia sklepu. Większość sklepów internetowych tego rodzaju programy wprowadza, ale nie wnikam w ich opłacalność w przypadku Fortu, bo mnie to jako kupca nie interesuje, ani nie chcę wnikać w bilans prowadzonej przez Fort działalności. Jeśli się to nie kalkuluje, to przecież nikt z nas chyba nie oczekuje, że właściciel będzie to robił z nieopłacalną marżą czy już w ogóle "po kosztach".

Tak więc kończąc, zupełnie niepotrzebne są w tej dyskusji jakieś dziwne negatywne emocje. Wprowadzenie rabatów nie jest moim zdaniem złym pomysłem i tego trochę brakowało w Forcie. Jednocześnie dodaję, że jest to moje subiektywne zdanie niepoparte żadnymi danymi nt. opłacalności tego zabiegu w tym przypadku. Ode mnie to tyle.
Miku
Sergent-Major

Post autor: Miku » czwartek, 4 kwietnia 2019, 15:39

Przecież rabaty są w Forcie. Ja też mam...

https://fortgier.pl/_cms/view/6/rabaty.html
Sigi
Caporal

Post autor: Sigi » czwartek, 4 kwietnia 2019, 16:26

Też jestem el Kapitano bo mam 5% rabatu :D
Problem Fortu wg mnie to właśnie niskie stany magazynowe.
Czasem wolę kupić grę w Niemczech czy Anglii i dostać ją za trzy dni, nawet jak jest trochę droższa, niż czekać 30 dni (a tak naprawdę to zazwyczaj dłużej) w Forcie.
No i te ogłoszenia o nowościach... Często kumulują się i ze względów finansowych nie mogę zamówić wszystkiego na raz, a później przez kilka miesięcy dany wydawca, zwłaszcza ten mniejszy nic nowego nie wydaje, więc ogłoszenia/wezwania do składania zamówień w Forcie nie ma... a na zachód od nas wszysko bez problemu dostępne... i znowu staje przed dylematem: kliknąć w zagranicznym sklepie czy czekać kilka tygodni na Fort. Odpowiedź (nietety dla Fortu) jest raczej oczywista.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”