[S] FortGier.pl

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: duc de Fort »

Coś dla miłośników The Library of Napoleonic Battles :)
Szykuję zamówienie na gry wyjątkowego wydawcy - Operational Studies Group.

Nowości to:

Napoleon Retreats France 1814 - kolejna gra z uznanej taktycznej serii napoleońskiej z trzema starciami z okresu kampanii 1814 roku, cześć druga tej kampanii

The Battle of Talavera - samodzielna bitwa kampanii hiszpańskiej jako wprowadzenie do systemu.

Można oczywiście zamówić inne dostępne gry tego wydawcy.
Ewentualne zamówienia proszę składać do niedzieli 10 marca do godz. 21.
Płatność tradycyjnie, gdy gry dotrą już do mnie. Okres oczekiwania około 30 dni.

Pozdrawiam
Konrad
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: duc de Fort »

Zbieram zamówienie na gry wydawnictw GMT Games oraz Multi-Man Publishing
Ostatnie nowości to:

Labyrinth: The War on Terror, 2001-? 4th Printing
Empire of the Sun 3rd Printing
Ardennes '44 3rd Ed.
Ardennes '44 Mounted Maps
Combat Commander: Europe 4th Printing
ASL Red Factories - stalingradzki modul do ASL

Oczywiście można zamówić także każdą inną dostępną obecnie grę tego wydawcy. Jeśli danego tytułu nie ma jeszcze na naszej stronie, proszę o kontakt.
Ewentualne zamówienia bardzo proszę składać do niedzieli 17 lutego do godz. 21.
Okres oczekiwania to około 30 dni. Płatność jak zawsze, gdy gry dotrą już do Polski.

Pozdrawiam
Konrad
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: duc de Fort »

Witam serdecznie

Z dniem dzisiejszym Fort Gier zmienia Właściciela.
Wkrótce się ujawni i na pewno przynajmniej części z Was jest znany ;)

Ja ze swojej strony bardzo dziękuję wszystkim Klientom, Sympatykom, czy po prostu Odwiedzającym stronę Fortu.
To dzięki Wam Sklep istniał i rozwijał się przez te ponad 7 lat.
Jestem przekonany, że nowy Właściciel nie tylko będzie kontynuował, ale jeszcze rozwinie działalność Fortu, który nadal będzie głównym miejscem, gdzie w naszym kraju można się zaopatrzyć w wojenne planszówki i nie tylko.
Ja na pewno będę mu kibicował i wspierał w miarę moich możliwości.

Wszystkie złożone w sklepie zamówienia zachowują oczywiście ważność i będą realizowane.

A na forum, na konwentach i nad planszą jeszcze nie raz się spotkamy :)

Pozdrawiam serdecznie
Konrad
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: Raleen »

Gratuluję i cieszę się, że się udało znaleźć właściwą osobę, która przejmie pałeczkę. W naszych polskich realiach nie jest to takie łatwe jak by się niektórym wydawało. Mam nadzieję, że sklep dalej będzie funkcjonował z powodzeniem, tak jak do tej pory, a jako autor liczę, że nadal będzie sprzedawał moje gry :).

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na wpis nowego właściciela.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
FortGier.pl
Sous-lieutenant
Posty: 353
Rejestracja: niedziela, 29 października 2006, 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 16 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: FortGier.pl »

Witam serdecznie,

Jestem osobą, która w ramach firmy rodzinnej postanowiła przejąć prowadzenie sklepu fortgier.pl od Konrada. Grami wojennymi interesuję się od najmłodszych lat i aktywnie uprawiam to hobby. Podobnie jak zapewne większość z Was byłem świadkiem ewolucji rynku tych gier w Polsce od solidnych tytułów Dragona i innych rodzimych wydawców, poprzez pierwsze produkty zachodnie (dla mnie to był Avalon Hill) aż do rewolucji wprowadzonej przez GMT, która zaowocowała ożywieniem tego hobby i pozwala cieszyć się dużą różnorodnością produktów obecnie.

Moją misją jest kontynuowanie pracy nad zapewnianiem dogodnego dostępu do planszowych gier wojennych w Polsce i poprzez to mam nadzieję przyczyniać się do popularyzacji naszego hobby. Dodatkowo w ofercie pozostaną książki i czasopisma o tematyce powiązanej.

Na początku swojej działalności moją ambicją jest dorównanie sprawnością obsługi sklepu Konradowi, co wbrew pozorom nie jest aż tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Liczę na Waszą wyrozumiałość w pierwszych dniach a nawet tygodniach mojego wdrażania się.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, na stronie umieściłem już dane nowego właściciela sklepu wraz ze zmienionym kontem bankowym. Płatności Przelewy24 i PayPal na razie są zawieszone ale powinny wrócić w ciągu kilku dni. Wszystkie przyjęte jeszcze przez Konrada zamówienia, także te opłacone, będą realizowane już przeze mnie.
Mam nadzieję, że ta zmiana nie będzie dla nikogo niedogodnością.

Pozdrawiam,

Maciej Chmielewski
Awatar użytkownika
FortGier.pl
Sous-lieutenant
Posty: 353
Rejestracja: niedziela, 29 października 2006, 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 16 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: FortGier.pl »

Zbieram zamówienie na gry wydawnictwa Compass
Ostatnie nowości to:

Vietnam Rumor of War https://fortgier.pl/p/16/25357/vietnam- ... jenne.html
Stalin's World War III https://fortgier.pl/p/16/25356/stalin-s ... jenne.html

Oczywiście można zamówić także każdą inną dostępną obecnie grę tego wydawcy. Jeśli danego tytułu nie ma jeszcze na naszej stronie, proszę o kontakt.
Ewentualne zamówienia bardzo proszę składać do dzisiaj do godz. 21.
Okres oczekiwania to około 30 dni. Płatność jak zawsze, gdy gry dotrą już do Polski.

Pozdrawiam,

Maciek
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: Raleen »

Gratulacje!

Przyznam, że zastanawiałem się właśnie kto też mógł przejąć sklep, a tu zaskoczenie, ale bardzo pozytywne!

Powodzenia i cieszę się, że sklep będzie dalej działał.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
FortGier.pl
Sous-lieutenant
Posty: 353
Rejestracja: niedziela, 29 października 2006, 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 16 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: FortGier.pl »

Szykuję zamówienia na gry wydawnicta Decision Games.

Ostatnie nowości to:

Modern War #41: Sixth Fleet

Strategy & Tactics #316: Campaigns of 1777

Mini Folio Vikings Scourge of the North

Mini Folio Red Eagles Air War over the Kuban Peninsula, 1943

Ewentualne zamówienia bardzo proszę składać do niedzieli 31 marca do godz. 21.

Okres realizacji około miesiąca.

Oczywiście można zamówić każdy dostępny tytuł tego wydawcy. Dla ułatwienia umieściłem część z dostępnej oferty tutaj: 'https://fortgier.pl/q/?producers[33]=33'

Płatność tradycyjnie, gdy gry dotrą już do Polski.

Pozdrawiam

Maciek
Awatar użytkownika
FortGier.pl
Sous-lieutenant
Posty: 353
Rejestracja: niedziela, 29 października 2006, 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 16 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: FortGier.pl »

Witam serdecznie,

Szykujemy zamówienia na gry wydawnictwa VaeVictis.

Nowości na naszej stronie to:

Kiev 1943
VaeVictis no. 144 Les Aigles du Danube
VaeVictis no. 143 Pyrrhus Imperator

Ewentualne zamówienia bardzo proszę składać do niedzieli 7 kwietnia do godz. 21.

Okres realizacji około 14 dni.

Oczywiście można zamówić każdy dostępny tytuł tego wydawcy. Dla ułatwienia część z dostępnej oferty znajduje się tutaj.

Pozdrawiam,

Maciek
Awatar użytkownika
Neoberger
Général de Brigade
Posty: 2098
Rejestracja: sobota, 7 listopada 2009, 19:19
Lokalizacja: Wwa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 125 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: Neoberger »

Czy nie może być tak jak w normalnym sklepie? Jest gra w katalogu, zamawiam i w ciągu wskazanej liczby dni dostaję grę?
Czy musimy się bawić w nerwową grę pod tytułem kto nie zdąży do 15.00 ten nie je obiadu?
Rozumiem, że to jakoby hobby, ale nie nazywajmy tego wtedy sklepem i zrezygnujmy z marży.
Dlaczego Planszostrefa czy Planszomania nie mają takich problemów?
Berger
RAJ
Général de Division
Posty: 3945
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2015, 14:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 409 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: RAJ »

Może ja odpowiem.

Przecież możesz zamawiać na bieżąco. Nigdy nie miałem z tym problemów.
Po prostu przy takim zamawianiu terminy mogą się trochę bardziej wydłużyć (jeszcze bardziej).
Takie akcje zamówieniowe są korzystne dla sklepu, bo mobilizują ludzi do zamówienia w mniej więcej jednym czasie i do uzyskania pewności sprzedaży przynajmniej dla części zamówienia.
To pozwala je zwiększyć przy zmniejszonym ryzyku zalegania na magazynie.
Nie oznacza to jednak, że z "normalnym kupowaniem" jest jakiś specjalny problem.

-mania i -strefa tak nie robią bo są dużo większymi sklepami, z dużo większymi budżetami i magazynami.
Do tego w forcie masz wiele gier bardzo niszowych, których w tych sklepach nie uświadczysz.
Dużo łatwiej może się okazać, że na całą Polskę zejdą dwie takie gry, wtedy trzecia będzie leżeć i zżerać ograniczoną kasę sklepu.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: duc de Fort »

Darku, ależ nic nie "musisz". Możesz kupować w strefie, mani, forcie, możesz kupić bezpośrednio u wydawcy. Czego dusza zapragnie. Możesz też otworzyć własny sklep i prowadzić go także charytatywnie. Gwarantuję, że skutecznie zapełni Ci czas i nie będziesz się nudził.
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Awatar użytkownika
FortGier.pl
Sous-lieutenant
Posty: 353
Rejestracja: niedziela, 29 października 2006, 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 16 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: FortGier.pl »

@ Neoberger - rozumiem krytykę z Twojej strony i zgadzam się z nią. Dążę do zwiększenia stanu magazynowego i dostępności oferowanych gier.

Jeśli dałem za mało czasu na założenie zamówienia, napisz chociaż na sklep@fortgier.pl jakie tytuły rozważasz. Ja postaram się je mieć na stanie, zamówisz to co Ci będzie pasowało w dogodnym dla siebie terminie.

Pozdrawiam,

Maciek
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: Raleen »

Poza tym co zostało wyżej napisane, myślę, że warto się spotkać na Strategosie, gdzie wiem, że obaj będziecie, i osobiście porozmawiać. Takie spotkania zawsze budują dobre relacje i łatwiej o wzajemne zrozumienie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
FB1
Caporal-Fourrier
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 7 września 2017, 15:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: FB1 »

A ja nieśmiało zapytam, czy wobec ostatnich zmian Fort przewiduje może jakieś okolicznościowe rabaty na dostępną w magazynach ofertę, względnie myśli o wprowadzeniu czegoś na kształt programu rabatowego/lojalnościowego? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”