Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
PProteus
Appointé
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:21
Lokalizacja: Pabianice

Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: PProteus »

Zapraszam do zapoznania się z ofertą gier wojennych w sklepie SrebrnySmok.pl ->http://srebrnysmok.pl/planszowe/wojenne.
Do niedawna w sklepie można było kupić jedynie euro-gry, ale powoli zaczynam realizować swój plan i poszerzam ofertę właśnie o gry historyczne.
Na razie dostępnych jest sporo popularnych tytułów z GMT i kilka z Compass Games -> http://srebrnysmok.pl/zza-oceanu.
W przyszłości chciałbym również ściągać produkty z innych zagranicznych wydawnictw. Jeśli znajdą się klienci, to planuję regularne dostawy z GMT, co również czyniło by możliwym ściąganie gier na zamówienie.

Jak zwykle ceny w naszym sklepie są konkurencyjne w porównaniu do innych sklepów internetowych.

Zapraszam.
Sprzedam gry:
- Euro
- Wojenne
Awatar użytkownika
janekbossko
Sergent-Major
Posty: 184
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: janekbossko »

Już kurrrde nie ma No Retreat :(
PProteus
Appointé
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:21
Lokalizacja: Pabianice

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: PProteus »

Dzięki za zamówienie. Dzisiaj niestety kurier już tego nie zabierze od nas. Tak że gra dotrze dopiero w poniedziałek.

Na pierwszy raz nie odważyłem się zamówić dużej ilości sztuk. To raczej takie zamówienie sondujące było.
Ale mam nadzieję zebrać trochę informacji o potrzebach graczy i następnym razem zamówić więcej :-)
Tak jak pisałem, mogę również ściągać na zamówienie, tylko w tym momencie nie jestem w stanie określić dokładnie, kiedy będzie kolejna dostawa.
Sprzedam gry:
- Euro
- Wojenne
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: Raleen »

Z tego co wiem, sklep się dopiero rozkręca :)
Myślę, że warto, żeby była konkurencja na rynku, to i ceny będą bardziej przystępne, z czym po zakończeniu działalności sklepu Diablosów bywa różnie jak wiadomo.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: Lord Voldemort »

Raleen pisze:Z tego co wiem, sklep się dopiero rozkręca :)
Myślę, że warto, żeby była konkurencja na rynku, to i ceny będą bardziej przystępne, z czym po zakończeniu działalności sklepu Diablosów bywa różnie jak wiadomo.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia (zwlaszcza w obliczu drozejacych walut)!

V.
P.S. BTW, nie widzę w ofercie First World War (a ta gra jest stosunkowo tania - dbamy o to z wyzszego poziomu - polonizatora).
Dziwi mnie tez brak w ofercie Bożego Igrzyska (to z gier na pograniczu) - chyba, ze wszyscy juz je maja :D
Awatar użytkownika
waffel
Zauriad-praporszczik
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 9 sierpnia 2007, 16:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: waffel »

Szacun za ściągnięcie Proud Monster.
PProteus
Appointé
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:21
Lokalizacja: Pabianice

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: PProteus »

Lord Voldemort pisze:Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia (zwlaszcza w obliczu drozejacych walut)!
Dzięki.
Lord Voldemort pisze:P.S. BTW, nie widzę w ofercie First World War (a ta gra jest stosunkowo tania - dbamy o to z wyzszego poziomu - polonizatora).
Spróbuję przy najbliższym zamówieniu z hurtowni. Rzeczywiście różnica pomiędzy cenami wersji polskiej i angielskiej jest ogromna. A jak z jakością wykonania obu wersji? Porównywalna?
Lord Voldemort pisze:Dziwi mnie tez brak w ofercie Bożego Igrzyska (to z gier na pograniczu) - chyba, ze wszyscy juz je maja :D
Chciałem, próbowałem.
Ale po pierwsze, rynek rzeczywiście jest już chyba nasycony w dużej mierze.
A po drugie, przy obecnych cenach na allegro, musiałbym chyba zamówić cały wagon, żeby dostać cenę u dystrybutora gwarantującą jakikolwiek zarobek.
Mam swój egzemplarz - to najważniejsze :-)
waffel pisze:Szacun za ściągnięcie Proud Monster.
Teraz tylko ciekawe czy w Polsce jest dużo graczy gotowych wyłożyć tyle kasy za planszówkę? Jeśli nie, to najwyżej ja będę miał swojego pierwszego monster gejma :-)
Sprzedam gry:
- Euro
- Wojenne
Awatar użytkownika
janekbossko
Sergent-Major
Posty: 184
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: janekbossko »

A idzie moze cos jeszcze do oferty wojennej? Kiedy ewentulanie nowe pozycje badz uzupelnienie juz uszczuplonych?
berni
Appointé
Posty: 31
Rejestracja: środa, 20 lipca 2011, 20:51

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: berni »

janekbossko pisze:A idzie moze cos jeszcze do oferty wojennej? Kiedy ewentulanie nowe pozycje badz uzupelnienie juz uszczuplonych?
Innymi słowy co z No Retreat? :)
Awatar użytkownika
janekbossko
Sergent-Major
Posty: 184
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: janekbossko »

Dokładnie o to mi chodziło :mrgreen:
PProteus
Appointé
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:21
Lokalizacja: Pabianice

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: PProteus »

:)
Niestety trzeba chwilę poczekać. Musi trochę innych gier zejść z półek, żebym miał fundusze na większe zamówienie.
Ten sklep to ciągle bardziej hobby niż interes i nie mogę za dużo dokładać. Przynajmniej nie za często :-)

Myślę, że dopiero za jakiś miesiąc będę miał nowe gry. Chyba, że znowu się reprint Twilight Struggle i Labiryntha opóźni i zamówię wcześniej.

Szkoda, że wcześniej się nie zareklamowałem na forum. Jakbym wiedział, że taka potrzeba No Retreata jest w narodzie to zamówiłbym tego więcej.
Sprzedam gry:
- Euro
- Wojenne
PProteus
Appointé
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:21
Lokalizacja: Pabianice

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: PProteus »

Będę w sobotę i niedzielę w Niepołomicach na Polach Chwały.
Także jeśli ktoś chciałby coś zamówić w SrebrnySmok.pl i nie płacić za przesyłkę, a będzie również na tej imprezie to możliwy będzie odbiór osobisty.
Pozdrawiam
Szczepan
Sprzedam gry:
- Euro
- Wojenne
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: Raleen »

Świetnie, miło będzie poznać osobiście :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
PProteus
Appointé
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:21
Lokalizacja: Pabianice

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: PProteus »

A właśnie, z kim należy się kontaktować jeśli chodzi o nocleg w szkole? Przepraszam za zaśmiecanie wątku :roll:
Sprzedam gry:
- Euro
- Wojenne
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Gry wojenne w sklepie SrebrnySmok.pl

Post autor: Raleen »

Z głównym organizatorem, ale nie przejmuj się, tam zawsze jest miejsce.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”