Gry z serii GCACW

PBEM, CB, ACTS, VASSAL i in.
tstaszek
Adjoint
Posty: 728
Rejestracja: sobota, 18 marca 2006, 19:06
Lokalizacja: SKĄD SIĘ DA

Gry z serii GCACW

Post autor: tstaszek »

Poszukuję chętnych do rozgrywki w którąś z gier z serii Great Campaingns of the American Civil War. Nie ukrywam, że najchętniej pograłbym w Here Come the Rebels, Roads to Gettysburg lub Stonewall Jaskson's Way, w ostateczności w którąś z innych również :).
Gra oczywiście przez CB i ACTS.
Oczywiście wszyscy mile widziani, początkujący również :), przeprowadzi się szybkie szkolenie :).
Zainteresowani gameboxy mogą znaleźć tu: http://www.gcacw.com/cyberboard.htm
a przepisy podstawowe tu:
http://www.gcacw.com/newrules.htm

Pozdrawiam
tstaszek
Adjoint
Posty: 728
Rejestracja: sobota, 18 marca 2006, 19:06
Lokalizacja: SKĄD SIĘ DA

Post autor: tstaszek »

Qurczaki, widzę, że parę wyświetleń było i na prawdę nikt nie jest zainteresowany? Nawet jeśli epoka komuś nie odpowiada to warto poznać sam system, mechanikę gry, jest po prostu rewelacyjna!!! To gra, która oddaje plusy i minusy dowodzenia jednostkami w dużej skali. Tu dopiero możemy się przekonać co to znaczy mieć pod swoją komendą różnych dowódców i jak to jest kiedy wykonają nasz rozkaz nie do końca tak jakbyśmy sobie tego życzyli, czyli jak na wojnie. Kurier pojechał ale czy dojechał i kiedy? I-szy korpus miał być Sharpsburgiem dziś ale dojdzie najwcześniej jutro itp itd. To dopiero sztuka wygrać kiedy nie zawsze wszystko idzie tak jak zaplanowaliśmy. Co z tego, że zapowiadało się na piękny manewr oskrzydlenia jak nieprzyjaciel był szybszy? Co z tego, że plan bitwy mieliśmy bardzo dobry i dobrze szło, kiedy nagle rozpadał się deszcz i pokrzyżował nasze plany? Tego typu smaczków jest dużo więcej i serdecznie zapraszam zainteresowanych. Do rozgrywania małych scenariuszy można się przygotować w bardzo krótkim czasie.

Pozdrawiając zapraszam wahających się.
misiek000
Caporal-Fourrier
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:50
Lokalizacja: Baboszewo/powiat płoński/ województwo mazowieckie

Post autor: misiek000 »

Temat co prawda ma już kilka lat :P ale jeśli oferta jest nadal aktualna ja bym bardzo chętnie zagrał. Jakieś podstawy w systemie mam, ale nie grałem jeszcze z żywym przeciwnikiem.
tstaszek
Adjoint
Posty: 728
Rejestracja: sobota, 18 marca 2006, 19:06
Lokalizacja: SKĄD SIĘ DA

Post autor: tstaszek »

misiek000 pisze:Temat co prawda ma już kilka lat :P ale jeśli oferta jest nadal aktualna ja bym bardzo chętnie zagrał. Jakieś podstawy w systemie mam, ale nie grałem jeszcze z żywym przeciwnikiem.
Heyka
awysłałem info na priva.
misiek000
Caporal-Fourrier
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:50
Lokalizacja: Baboszewo/powiat płoński/ województwo mazowieckie

Post autor: misiek000 »

Może jeszcze jest ktoś chętny do rozgrywki ze mną?
Awatar użytkownika
redy
Caporal
Posty: 67
Rejestracja: czwartek, 29 stycznia 2009, 22:08
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: redy »

Ja też bym pograł w cokolwiek w sieci, ale muszę przejść szkolenie, bo w nic jeszcze nie grałem przez jakikolwiek program. Dobrze by było jakby jeszcze instrukcja do samej gry była po polsku ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki w sieci”