Ardennes 44' (GMT) via vassal

PBEM, CB, ACTS, VASSAL i in.

Ardennes 44' (GMT) via vassal

Postby maciunia » Wednesday, 17 December 2014, 11:37

70 lat temu w lesie, w Ardenach... Może ktoś chętny zagrać na Vassalu w grę o bitwie autorstwa Marka Simonitcha? Przyznam że zasady dopiero czytam, na ile potrafię na tyle mogę w czasie rozgrywki tłumaczyć ;-)
maciunia
Porucznik

Re: Ardennes 44' (GMT) via vassal

Postby clown » Wednesday, 17 December 2014, 12:18

Ja mogę zagrać, ale PBEM, bo nie mam ostatnio czasu na grę live w sieci. Można użyć Dropboxa do przesyłania plików. Mechanika IGYG, jedynie przy walce będzie wolniej działało, ale można np. zdefiniować wszystkie walki wcześniej.
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
clown
Général de Division Commandant de place

Postby maciunia » Wednesday, 17 December 2014, 12:45

clown wrote:Ja mogę zagrać, ale PBEM, bo nie mam ostatnio czasu na grę live w sieci. Można użyć Dropboxa do przesyłania plików. Mechanika IGYG, jedynie przy walce będzie wolniej działało, ale można np. zdefiniować wszystkie walki wcześniej.

No to fajnie, tylko nie mogę sobie wyobrazić tej walki w PBEM... Może zaczniemy live?
maciunia
Porucznik

Postby clown » Wednesday, 17 December 2014, 13:12

Pisałem już, nie mam czasu na live, bo potem na lajf go nie starcza :)
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
clown
Général de Division Commandant de place

Return to Rozgrywki w sieci