II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Awatar użytkownika
Petru Rares
Capitaine
Posty: 821
Rejestracja: poniedziałek, 1 czerwca 2009, 22:37
Lokalizacja: Bełchatów/Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Petru Rares »

Będę, choć tylko w piątek od 17. Ponieważ czasu nie będzie dużo to chętnie zagram w takie klasyki jak UKC, Washington's War lub Wilderness War-przy czym niczego z tej stajnie nie posiadam. Mogę przynieść C&C Tricorn, Zimną Wojnę, Silver Bayonet, może ewentualnie Hannibala RvC
Eryk_Wiking
Caporal
Posty: 69
Rejestracja: wtorek, 23 września 2014, 07:10
Been thanked: 1 time

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Eryk_Wiking »

Silver pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 23:58 Eryk - gdy nie będzie innych propozycji to może dosiądę do tego Roota - nigdy nie grałem. Choć, gdy nie będzie chętnych do wieloosobówek, zawsze mogę kontynuować rozgrywkę 2 osobową (Cuszima).
Ale może w piątek "wykorzystać" brata i coś większego zagrać. Może Battlestara bo już jest 2 chętnych (łącznie ze mną)?
A w sobotę na którą szykować Sword of Rome?
Root jest znakomity i jak nie grałeś radzę spróbować. O Battlestarze rozmawiałem z bratem i imo Root obu nam wydaje mi się ciekawszą opcją. Mam dodatek, dzięki któremu może w niego grac do 6 osób, więc dodatkowego chętnego z Battlestara możemy bez problemu zgarnąć. No chyba, ze mają postawę Battlestar lub nic :).

W sobotę proponuję zacząć od 10, żeby w miarę o rozsądnej godzinie zakończyć (tzn zanim Maedhros ucieknie ;) ).
Awatar użytkownika
Trampon
Adjudant-Major
Posty: 293
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 18:05
Lokalizacja: blisko fabryki traktorów
Been thanked: 1 time

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Trampon »

Root jest faktycznie bardzo fajny. Graliśmy wprawdzie tylko w podstawkę (na 4 osoby) ale i tak kombinowania i funu z gry było dużo. Jeśli macie wolne miejsce (tzn. jeśli nie ma jeszcze obsady 6 osób) to na Roota mógłbym spróbować zachęcić Jurka (15 l.) z ogarniętymi zasadami co do samej gry i 4 frakcji z podstawki.

Coś jeszcze jest planowane na piątek do czego można się dosiąść?
"W świecie kolekcjonerów nader często dochodzi do zbrodni. Kolekcjonerzy to szaleńcy albo fanatycy na granicy szaleństwa, zaślepieni żądzą posiadania zdolni są do najgorszych przestępstw".
E. Niziurski, Nowe Przygody Marka Piegusa.
Maedhros
Sergent-Major
Posty: 169
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:48
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 10 times

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Maedhros »

"Ucieknie"... pfff, też mi coś. Rozpocznie manewr odwrotowy :p
Awatar użytkownika
FrankGiovanni
Lieutenant
Posty: 527
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2006, 21:46
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 4 times

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: FrankGiovanni »

Sobota od godziny 14:00, Wojna obronna 1939. Chętnych zapraszam.
Fenix zawsze wraca nawet z popiołów
Ogmios
Lieutenant
Posty: 509
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2018, 20:00
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Has thanked: 39 times
Been thanked: 104 times

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Ogmios »

Silver pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 23:58 gdy nie będzie innych propozycji
Mogę wygospodarować czas 10-14 w sobotę i niedzielę, to może rewanż w Europe in Turmoil?

W niedzielę od 14-15 do końca mogę odpalić Gwiezdnego Kupca, tylko proszę się zgłaszać, kto chętny.
Eryk_Wiking
Caporal
Posty: 69
Rejestracja: wtorek, 23 września 2014, 07:10
Been thanked: 1 time

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Eryk_Wiking »

Trampon pisze: środa, 15 stycznia 2020, 17:46 Root jest faktycznie bardzo fajny. Graliśmy wprawdzie tylko w podstawkę (na 4 osoby) ale i tak kombinowania i funu z gry było dużo. Jeśli macie wolne miejsce (tzn. jeśli nie ma jeszcze obsady 6 osób) to na Roota mógłbym spróbować zachęcić Jurka (15 l.) z ogarniętymi zasadami co do samej gry i 4 frakcji z podstawki.

Coś jeszcze jest planowane na piątek do czego można się dosiąść?
Miejsca jeszcze są, więc zapraszam. Póki co na liście jestem ja z bratem i ewentualnie Silver i jego kolega jeśli się zdecydują.

Też póki co nie grałem z dodatkiem i bardzo mnie ciekawi jak zmieni rozgrywkę wprowadzenie na planszę drugiego szopa (przedtem szop nie miał naturalnych wrogów).
Yojimbo
Enfant de troupe
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2020, 17:37

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Yojimbo »

Eryk - Są jeszcze miejsca wolne, żeby w Roota zagrać? Ja z kolegą bym się pisał, my obydwaj już w podstawkę graliśmy. I którego dnia to by było, dużo równoległych dyskusji ma tu miejsce i z samego wątku trudno się połapać.
Awatar użytkownika
SeeM
Adjudant
Posty: 214
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2012, 13:55
Has thanked: 43 times
Been thanked: 39 times

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: SeeM »

Będziemy z Battletechem w sobotę o 12:30. Zo zobaczenia.
Beowulf
Chasseur
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2016, 19:00
Has thanked: 2 times

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Beowulf »

Yojimbo pisze: czwartek, 16 stycznia 2020, 18:09 Eryk - Są jeszcze miejsca wolne, żeby w Roota zagrać? Ja z kolegą bym się pisał, my obydwaj już w podstawkę graliśmy. I którego dnia to by było, dużo równoległych dyskusji ma tu miejsce i z samego wątku trudno się połapać.
Jeśli chcecie to ja mogę przynieść Root jutro.
Yojimbo
Enfant de troupe
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2020, 17:37

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Yojimbo »

Myślałem że jutro ze swoim Rootem przyjdę XD Ale ja z kolegą chętnie zagrać jutro. My dalibyśmy najwcześniej radę na 17:00.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Silver »

To może jeśli w sobotę rano byłby Sword of Rome to może w piątek również udałoby się zebrać do tej gry chętnych? Ja jeszcze jestem otwarty na ewentualne jutrzejsze wieloosobówki ale chyba nie na Rooty. Gdy ktoś będzie potrzebował jakiejś z gier o których pisałem to proszę o sygnał.
Szkoda że nikt nie założył internetowego arkusza kalkulacyjnego w którym można byłoby czytelnie ogarnąć kto na co i kiedy się proponuje/zapisuje/podłącza.
Beowulf
Chasseur
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2016, 19:00
Has thanked: 2 times

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Beowulf »

Yojimbo pisze: czwartek, 16 stycznia 2020, 22:20 Myślałem że jutro ze swoim Rootem przyjdę XD Ale ja z kolegą chętnie zagrać jutro. My dalibyśmy najwcześniej radę na 17:00.
Ja jednak z dziś muszę spasować. Ale w niedzielę chętnie pojawię się na Root/Lacerdę/Sword of Rome/Diunę - na co uda się znaleźć chętnych.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43382
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3944 times
Been thanked: 2510 times
Kontakt:

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Raleen »

Beowulf pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 10:24
Yojimbo pisze: czwartek, 16 stycznia 2020, 22:20 Myślałem że jutro ze swoim Rootem przyjdę XD Ale ja z kolegą chętnie zagrać jutro. My dalibyśmy najwcześniej radę na 17:00.
Ja jednak z dziś muszę spasować. Ale w niedzielę chętnie pojawię się na Root/Lacerdę/Sword of Rome/Diunę - na co uda się znaleźć chętnych.
Jak wspominałem, mogą być chętni na wieloosobówki w niedzielę, ja też jakby co mogę dołączyć do niektórych.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Trampon
Adjudant-Major
Posty: 293
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 18:05
Lokalizacja: blisko fabryki traktorów
Been thanked: 1 time

Re: II Memoriał Tomasza Bulzackiego (17-19.01.2020)

Post autor: Trampon »

Beowulf pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 10:24(...)Ale w niedzielę chętnie pojawię się na Root/Lacerdę/Sword of Rome/Diunę - na co uda się znaleźć chętnych.
Którą Diunę masz na myśli? Tą z 2019? Jeśli tak to jaka tam jest minimalna sensowna ilość graczy?
"W świecie kolekcjonerów nader często dochodzi do zbrodni. Kolekcjonerzy to szaleńcy albo fanatycy na granicy szaleństwa, zaślepieni żądzą posiadania zdolni są do najgorszych przestępstw".
E. Niziurski, Nowe Przygody Marka Piegusa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”