XI Konwent Krakowski (6-8 kwietnia 2018)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Namek
Adjudant
Been thanked: 1 time

Re: XI Konwent Krakowski (6-8 kwietnia 2018)

Post autor: Namek » środa, 28 marca 2018, 15:32

Magnum-KR pisze:
Samuel chyba planuje zorganizować HISa. Ja z Arshenikiem bym się też w sobotę pisał na HISa. Namek wstępnie też deklarował zainteresowanie. To już prawie komplet do HISa by był.
Potwierdzam zainteresowanie HiSem :).
Samuel
Colonel en second
Been thanked: 2 times

Post autor: Samuel » środa, 28 marca 2018, 17:21

hamilkar1978 pisze:Ja się zgłaszam na His-a.I przepraszam że nie oferowałem pomocy przy konwencie ale byłem pewny że mnie nie będzie.
Zapraszam (jeśli będzie nadmiar chętnych, najwyżej zorganizujemy dwie partie :lol: ). W kwestii pomocy - nie ma sprawy, mam nadzieję, że damy jakoś rady z Wally'm i może nie tylko :) Ja ze swej strony też chciałem zadeklarować zainteresowanie dwoma tytułami z Twojej listy, tj. "Wilderness War" i "Hands on the Sea" (po prostu chciałbym kiedyś je wreszcie poznać), nie pisałem nic, bo na tym konwencie - ze względu na moją na nim funkcję - szans nie widzę najmniejszych. Zresztą i poza konwentem łatwiej umówić wieloosobówki, mam jednak nadzieję, że wobec konwentowej posuchy w maju-czerwcu jakiś mini-konwent jednodniowy np. w "Wanilli" uda się uskutecznić.
Awatar użytkownika
cadrach
Lieutenant-Adjudant-Major
Kontakt:

Post autor: cadrach » środa, 28 marca 2018, 22:52

Byliby jacyś chętni w sobotę na Gwiezdnego Kupca? Od rana do upadłego. Być może jest już 3, a na pewno 2 graczy (ja i Wally).
no school, no work, no problem
Awatar użytkownika
Arshenik
Chasseur

Post autor: Arshenik » czwartek, 29 marca 2018, 11:05

Kolega (Benedetto) który przychodzi ze mną i Magnumem w piątek na T&T akurat tez szukał na sobote ludzi do Gwiezdnego Kupca wiec myślę ze sie dołączy. Dałem mu znać, mam nadzieje ze sie odezwie. Ja generalnie tez bym zagrał ale jednak wolałbym skorzystać z opcji grania w HiSa.

Wezmę trochę moich mniejwargamingowych popierdółek, moze uda sie zagrać jako filler.
Samuel
Colonel en second

Post autor: Samuel » czwartek, 29 marca 2018, 11:32

Co do "Gwiezdnego Kupca" dopytam się brata, bo na pewno mocno się ku temu skłaniał. "Gwiezdny Kupiec" + HIS w sobotę może okazać się w sumie dobrym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o piątek, to w zasadzie jest już komplet na "Falling Sky". :)
Blaskowitz
Enfant de troupe

Post autor: Blaskowitz » czwartek, 29 marca 2018, 13:12

Będzie nas w Krakowie dwóch, razem z bratem. Jakby ktoś szukał chętnych do Paxów, Time of Crisis czy Rising Sun to my z chęcią. ;)

Pozdrawiam,
Błażej
hamilkar1978
Caporal-Fourrier

Post autor: hamilkar1978 » czwartek, 29 marca 2018, 18:23

O której planuje się rozpoczęcie HIS-a?
...Więc kimże w końcu jesteś?
– Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro

J.W. Goethe "Faust"
Saw11
Sergent

Post autor: Saw11 » czwartek, 29 marca 2018, 20:58

Również pojawię się na Konwencie, przy czym tradycyjnie tylko jeden dzień (sobota). Od 15/16 gram w FF:GD.

Od rana do 15/16 mam wolne i szukam kogoś do gry. Najchętniej w jakąś dwuosobówkę na heksach z okresu II WŚ lub okres napoleoński (np. Jours de Gloire, OSG). Jeżeli nie będzie chętnych do dołączę się do wieloosobówki - o ile będzie jeszcze miejsce ;)
Fluffy
Tambour

Post autor: Fluffy » czwartek, 29 marca 2018, 23:23

Byliby jacyś chętni w sobotę na Gwiezdnego Kupca? Od rana do upadłego. Być może jest już 3, a na pewno 2 graczy (ja i Wally).
Witam, tu Benedetto z posta Arhsenika!
Bardzo chętnie dołączę do ekipy i zagram w Gwiezdnego Kupca, jeżeli wolno, rzecz jasna :)

Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
cadrach
Lieutenant-Adjudant-Major
Kontakt:

Post autor: cadrach » piątek, 30 marca 2018, 09:45

Jasne. W takim razie jest nas co najmniej trzech, z bratem Samuela czterech, a mam nadzieję, że pięciu, bo dam radę namówić kogoś ze Śląska. Zagramy w wolną konkurencję czy wolicie opcję z gotowymi korporacjami?

Gdyby ktoś chciał dołączyć, przynajmniej jedno miejsce jeszcze jest.
no school, no work, no problem
Namek
Adjudant
Been thanked: 1 time

Post autor: Namek » piątek, 30 marca 2018, 14:53

Czy ktoś miałby możliwość udostępnić na piątek egzemplarz Zimnej Wojny? Byłoby bardzo fajnie, bo chcielibyśmy zagrać z Khamulem a mamy problem z dostępnością :).
Awatar użytkownika
Khamul
Lieutenant
Kontakt:

Post autor: Khamul » piątek, 30 marca 2018, 17:03

Plus w sumie Namek zapytajmy - czy ktoś by nas chciał w piątek przygarnąć np. do ToC?
strategie23pal - Sekcja Gier Strategicznych im. 23. Pułku Artylerii Lekkiej
Ośrodka Kultury w Będzinie
http://strategie23pal.blogspot.com/
Santa
Sergent-Major

Post autor: Santa » piątek, 30 marca 2018, 19:19

Ehhh, "Gwiezdny Kupiec". Jakby ktoś chciał się skusić na partyjkę w sobotę wieczorem, to chętnie.

I serdeczne dzięki Panowie za namiary na noclegownie, z pewnością się przydadzą.
Samuel
Colonel en second

Post autor: Samuel » sobota, 31 marca 2018, 19:06

Wydaje się, że w piątek będzie pewien nadmiar do "Falling Sky", więc ekipa do ToC bez problemu też się zbierze.
"Gwiezdny Kupiec" w sobotę wydaje się równie pewny jak HIS, proponowałbym natomiast na miejscu przedyskutować szczegóły, bo np. wersja podstawowa "Gwiezdnego Kupca" wydaje się mieć dość monotonny rozruch i może warto zastanowić się nad scenariuszem specjalnym (różne wyjściowe siły o różnych warunkach zwycięstwa). Ale to propozycja i do przedyskutowania raczej nie w sieci, lecz na miejscu.
Oczywiście, "Gwiezdny Kupiec" zagości na naszym konwencie w rubryce "historyczny" jako dostojny antyk ;) , ale swoją drogą szkoda, że nie zrobiono (?) jakiejś podobnej gry symulującej historyczną rywalizację imperiów handlowych (marzą mi się włoskie republiki morskie ...). Jedyne co mi przychodzi do głowy w tym kontekście to "Pax Renaissance", oczywiście wezmę i będę zachęcał. :)
No i podobnie będę zachęcał do "Purpurowego Całunu", to będzie (?) lot próbny prototypu B :P
Sam, niestety, nie mogę podejmować wiążących zobowiązań co do własnego udziału w rozgrywkach, dopóki nie będę miał informacji odnośnie terminów pojawienia się konwentowej dziatwy (rodzina, znajomi, harcerze, studenci...)
Awatar użytkownika
Arshenik
Chasseur

Post autor: Arshenik » niedziela, 1 kwietnia 2018, 13:26

Namek pisze:Czy ktoś miałby możliwość udostępnić na piątek egzemplarz Zimnej Wojny? Byłoby bardzo fajnie, bo chcielibyśmy zagrać z Khamulem a mamy problem z dostępnością :).
Zabiorę ze sobą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”