IV Strategos (2-4 marzec 2018)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.

Re: IV Strategos (2-4 marzec 2018)

Postby Petru Rares » Thursday, 8 March 2018, 18:40

Dziękuję za konwent: organizatorom i współgraczom. Pograłem właściwie w dwa tytuły: Sukcesorów i wojne 30 - letnia oraz chwilke w projekt gry o Wrześniu 1939 na silniku race to Berlin. Mimo niewielkiej liczby rozegranych tytułó, partyjki były epickie. Do następnego :)
Petru Rares
Adjoint

Postby Aldarus » Friday, 9 March 2018, 22:21

Podziękowania dla Raelena za organizację oraz wszystkich z którymi udało mi się zagrać lub chociaż przyjemnie pogawędzić w sobotę. Mało brakowało, a udałoby się mi wpaść również w niedzielę z synami - jeden miał w planach partię w Zimną wojnę, a z drugim miałem zagrać w C&C Acient. Jednak ostatecznie okazało się, że partner do ZW nie będzie mógł dotrzeć - trochę szkoda, bo była szansa na debiut młodego pokolenia na konwencie. Może za rok? :)
Nie dyskutuj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem.
Aldarus
Chef de bataillon

Postby leliwa » Saturday, 10 March 2018, 20:21

Aldarus wrote:Podziękowania dla Raelena za organizację oraz wszystkich z którymi udało mi się zagrać lub chociaż przyjemnie pogawędzić w sobotę. Mało brakowało, a udałoby się mi wpaść również w niedzielę z synami - jeden miał w planach partię w Zimną wojnę, a z drugim miałem zagrać w C&C Acient. Jednak ostatecznie okazało się, że partner do ZW nie będzie mógł dotrzeć - trochę szkoda, bo była szansa na debiut młodego pokolenia na konwencie. Może za rok? :)

Niestety. Żadnych kolorków ta razą.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
leliwa
Général de Division Commandant de place

Postby Raleen » Monday, 16 April 2018, 09:00

Relacja z imprezy w magazynie "Rebel Times":
https://www.rebel.pl/repository/files/r ... es-127.pdf
Jak poprzednio, udało się zamieścić trochę zdjęć i napisać parę słów o naszej imprezie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Previous

Return to Konwenty