XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Postby Samuel » Saturday, 15 April 2017, 17:58

Lukasz79 wrote:Michale, co do skakania przez parkan - zawsze jeszcze istnieje opcja manualna, zbudzona wczesnym switem pani w recepcji manualnie wciska guzik wypuszczajac Cie z posesji :) Ja zawsze z niej korzystalem bezceremonialnie budzac spiaca pania, bylo nie bylo jest tam od tego jak d..... sami wiecie co od czego :)

Uznajmy, że był to z mojej strony odruch chrześcijańskiego, przedwielkanocnego miłosierdzia :) Jak również niechrześcijańskiej zarozumiałości, w końcu dla faceta (podobno) po zawale miło jest pochwalić się swojemu kardiologowi, że podczas wyjazdu skakało się przez parkan (nawet, jeśli nie był to wysoki parkan, a i "skok" raczej umowny, bliższy niezgrabnemu przejściu ze stereotypowym wręcz elementem nabicia się na kolce i podziurawienia nowych dżinsów. :oops: ).
Co do Twojej wizyty, bardzo mi miło będzie gościć w Krakowie lub Niepołomicach. Nie oznacza to, żebym w jakiś sposób deprecjonował Muszynę, Brańszczyk czy "Strategosa", piszę o dwu pierwszych po prostu dlatego, że na dwu wymienionych wcześniej imprezach będzie mi miło także jako gospodarzowi, a na tamtych jedynie jako - mam nadzieję - współuczestnikowi, czy też - mówiąc w duchu Wielkanocnym - współbiesiadnikowi naszej strategicznej uczty. :) Ogólnie, wszedłem żeby złożyć życzenia, ale jakoś nie znalazłem odpowiedniego wątku, więc Tobie i Wszystkim innym Braciom Strategom życzę wiele Radości Wielkanocnej i nie tylko, inteligentnych partnerów do rozgrywek, no i zdrowia w nadchodzących miesiącach, iżby mieli je dla uczestnictwa w naszych kolejnych spotkaniach i imprezach im towarzyszących. :)
Samuel
Colonel en second

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Postby leliwa » Tuesday, 18 April 2017, 13:39

Lukasz79 wrote:jak d..... sami wiecie co od czego :)

Do siedzenia oczywiście.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
leliwa
Général de Division Commandant de place

Previous

Return to Konwenty