Planszówki na Narodowym

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Planszówki na Narodowym

Post autor: Silver »

29 września na Stadionie Narodowym impreza planszówkowa i wstęp darmowy.
http://planszowkinanarodowym.pl/
Wielka szkoda że w tym terminie są Pola Chwały.
Nawet rozważałem by przyjechać z Niepołomic do Warszawy nawet po południu w niedzielę bo i tak w niedzielę to rozgrywek w Niepołomicach chyba nie warto zaczynać bo za mało czasu.
Jednak przejazd zajmuje czas i chyba nie ma sensu i zamiast tego powłóczę się z rodzinką po Krakowie.

A tak nawiasem to jest okazja by na takim stadionie kolejnym osobom zaszczepić nasze hobby.
Ja muszę się pochwalić, że w ostatnim tygodniu byłem w górach jako opiekun 5-klasistów.
Było około 40 dzieci i program napięty stąd dopiero 2 dni przed wyjazdem mogłem zaprezentować planszówki temu całemu gronu młodych ludzi.
Chętnych do rozgrywek zgromadziłem aż kilkanaścioro dzieci.
Nie miałem gier trudnych ale największym powodzeniem też wśród dziewcząt cieszyła się już około 20-letnia gra "Magia i Miecz".
Dzieciaki nie chciały na nic innego iść (konkursy i inne) tylko w to grać ale niestety organizatorzy byli nieubłagani i nie skończyliśmy rozgrywki, chociaż w czasie drugiej dyskoteki był zastosowany "upust" i zainteresowani grali a nie tańczyli.
Niektórzy dziękowali mi bardzo za prezentację gry, bo o takiej marzyli a nie wiedzą jeszcze dokładnie jakie inne cudeńka są jeszcze w sprzedaży.
Dobrze że zabrałem planszówki na tę wyprawę bo żal mi się robiło jak widziałem jak wcześniej tam chłopaki grali tylko w Tysiąca lub Makao.

A na Stadion Narodowy można zgłaszać klasy do uczestnictwa i mogą one wygrać ciekawe komplety gier z szafkami do nich.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: Planszówki na Narodowym

Post autor: Raleen »

Z tą niedzielą na Polach Chwały to już tak nie demonizujmy - wszystko zależy od tego ile się grało dnia poprzedniego i ile ma się sił do grania następnego dnia :). Z każdą imprezą wielodniową tak będzie. A że się nakładają imprezy - rzeczywiście szkoda. Za to Kocioł był szczęśliwie w tym roku w innym terminie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”