Rzuć Kostką 24-25 marca 2012

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Awatar użytkownika
maciunia
Porucznik
Posty: 715
Rejestracja: piątek, 1 lutego 2008, 16:00
Lokalizacja: WWY
Kontakt:

Rzuć Kostką 24-25 marca 2012

Post autor: maciunia »

Wybiera się ktoś na Kostkę w weekend?
Mówimy gierka, myślimy zjarka.
Youtube nie jest od tego, żeby ludzie go oglądali, tylko od tego, żeby dawali suby - WojennikTV
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: Rzuć Kostką 24-25 marca 2012

Post autor: Silver »

Ja będę miał czas w niedzielę ale może uda się zorganizowanie wieloosobówki w Orzeł, Lew, Lilie.
Tylko nie wiadomo czy to będzie na Kostce czy Politechnice.
W sobotę to mógłbym być pomiędzy 12 a 14:15 ale chyba to za mało czasu na rozgrywki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: Rzuć Kostką 24-25 marca 2012

Post autor: Raleen »

Silver pisze:Tylko nie wiadomo czy to będzie na Kostce czy Politechnice.
Wiadomo - będzie na Politechnice. Przynajmniej mi jako organizatorowi spotkania nic nie wiadomo by miało być gdzie indziej.
Skład na niedzielę myślę, że mamy, bo potrzebne są 4 osoby, a ja z autorem to już dwie, plus Ty Silver i Twój znajomy.
Co do soboty, sytuacja będzie się klarować dziś i jutro, ja jakby co z autorem też jesteśmy dostępni, więc potrzebujemy jeszcze jedynie 2 osób. Doliczyć będzie chyba można przemiłą kuzynkę autora :)
W sobotę równolegle jest turniej DBA w Agresorze, startujący ok. 10-tej i potrwa pewnie do 14-15tej przynajmniej, jest więc okazja do spotkania zapoznawczego :) .

Ogólnie, zapraszam do spróbowania OLL w ten weekend, jest niepowtarzalna okazja w związku z obecnością autora w klubie, który specjalnie po to do nas przyjechał z Krakowa. Myślę, że warto docenić jego wysiłek, a okazji do zagrania w gry wszelakie będzie jeszcze pewnie mnóstwo...
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Janio
Caporal-Fourrier
Posty: 76
Rejestracja: czwartek, 21 grudnia 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzuć Kostką 24-25 marca 2012

Post autor: Janio »

U mnie się wyjaśniło i będę. Postaram się być jak najwcześniej się da ale pewnie dotrę około 10.30.

Mój post dotyczy oczywiście niedzielnego spotkania przy OLL. Zmylił mnie trochę ostatni post i dlatego w tym temacie, najwyżej do przeniesienia.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: Rzuć Kostką 24-25 marca 2012

Post autor: Silver »

Organizator odwołał imprezę i najbliższa będzie 21-22 kwietnia.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: Rzuć Kostką 24-25 marca 2012

Post autor: Silver »

Czy ktoś wybiera się na 21 lub 22 kwietnia.
Będą chętni na wieloosobówki?
Może Onward Cristian Soldiers? Jeśli tak to najlepiej wcześniej przeczytać instrukcję po polsku.
Jak zwykle mogę przytargać parę wieloosobówek.
A może turniej w Twilight Struggle?
Ale jak nie będzie chętnych to zagram w Fire on the sky bo jeden człek się do tego jakby znalazł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”