Rzuć Kostką - 4-5 luty 2012

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Rzuć Kostką - 4-5 luty 2012

Post autor: Silver »

Wybiera się ktoś?
Ja chyba w niedzielę miałbym więcej czasu na rozgrywki lub też sobota nie wykluczona tylko że mógłbym być krócej i nie od samego rana.
Może w Onward Chrisian Soldiers?
Nie grałem w tą grę ale instrukcja jest po polsku jest na sieci i gra do 7 osób.
Rzadko jest okazja do gier dłuższych.
Mam jeszcze wiele innych gier wieloosobowych i 2 osobowych historycznych - czy wymienić?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Rzuć Kostką - 4-5 luty 2012

Post autor: Raleen »

Z Matchem się umawiałem już wstępnie w Agresorze na piątek albo sobotę na "Piastów", liczymy na Ciebie Pawle niezmiennie. Czwarty gracz myślę, że się znajdzie. Na razie to priorytet - już zbyt długo się ciągnie nam to testowanie :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: Rzuć Kostką - 4-5 luty 2012

Post autor: Silver »

Mogę przynieść coś z tych gier: Onward Christian Soldiers, Orzeł i Gwiazda, Smuta, Imperium Romanum, Kutuzov, Napoleonic Wars, Wellington, Sword of Rome, Washington War, Fire in the sky, To the last man, SPQR, Savannah, Escape with honour.
A może w dawny polski planszówkowy przebój jakim był Gwiezdny Kupiec; instrukcja jest w sieci i mogę od kolegi tą grę pożyczyć.
Jeśli nie w historyczne to mógłbym przyłączyć się do jakieś gry „przygodowej” gdzie w jej elementach znalazłyby się karty i kostki.
A za kolejne 2 tygodnie kolejny weekend całodzienny bo na Ochocie impreza o której na stronie zjava.pl.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: Rzuć Kostką - 4-5 luty 2012

Post autor: Silver »

Ja jednak nie będę w sobotę (no chyba że około 15 ale to nie ma chyba sensu przychodzić na 4 godziny bo chyba impreza do 19 a może się mylę).
W niedzielę zagrałbym w coś co już wymieniałem a jakby nie było chętnych do wieloosobówek to jeszcze mogę wymienić tytuły gier na 2 osoby którymi dysponuję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”