[WROCŁAW] Szukam graczy

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Robespierre
Caporal-Fourrier
Posty: 97
Rejestracja: czwartek, 31 stycznia 2008, 18:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Robespierre »

ozy pisze:Ale na jednodniowe spotkanie ogólne z jakąś dedykowaną grą, czy na dwudniowe EiA?
Dwudniowe EiA jak dla mnie!
ozy pisze:A w GoTa może gracie?
Skrótu nie kojarze...
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Post autor: ozy »

GoT=Game of Thrones.

W jakie jeszcze planszówki gracie? Na co poza EiA mielibyście ochote w ramach takiego spotkania?

Ja osobiście - jeśli na więcej (5) osób to Hannibal Barkas którym mogę służyć oraz Fryderyk i GoT.

Jeśli wchodzą w grę też mniejsze gierki ale w gronie wielu osób to chętnie Combat Commander, Hannibal RvC, Ścieżki Chwały.

Lokal w Opolu pewnie mogę załatwić, gorzej z noclegiem. We wrocku mam gdzie nocować.
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Robespierre
Caporal-Fourrier
Posty: 97
Rejestracja: czwartek, 31 stycznia 2008, 18:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Robespierre »

Co do GoT'a to niechętnie chyba, że się zarzekasz, że jest dobra :roll: . Poza tym chętnie bym Fryderyka zobaczył.
Miłosz
Tambour
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 12 lutego 2008, 13:47
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Miłosz »

ja to preferuję dłuższe posiedzenia - jak już się ekipie uda zebrać to warto to wykorzystać, a co to GoT?
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Post autor: ozy »

Recenzję Game of Thrones znajdziecie na Grach Planszowych, Rebelu czy w innych miejscach o planszówkach. Dla mnie to do-tej-pory-najlepsza-niestrategiczna-planszówka-jaką-znam. Fryderyka mamy w Opolu, ale EiA nie mamy, jeno resztki jakieś bez mapy itp.

Długa nasiadówka okej tylko lokal + noclegi wymagane. Co innego jeśli chodzi o spotkanie na 1 dzień na siakieś 12h, to by można zagrać w kilka rzeczy, zapoznać się i umówić na EiA. Tyle że generalnie jestem za EiH, bo EiA już lekko trąci myszką ;)

W jakie jeszcze gry gracie?
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Robespierre
Caporal-Fourrier
Posty: 97
Rejestracja: czwartek, 31 stycznia 2008, 18:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Robespierre »

Mi to by się raczej nie chciało do Opola z Krakowa na 12h jechać. Co do innych to ogólnie wojenne bez tych Dragona oraz TiS, wiesz wszystko można zobaczyć :wink: . Poza tym zdecydowanie wole EiA od EiH, EiH jest jakieś przekombinowane i wydłuża rozgrywkę, zamiast skupiać się na dyplomacji oraz wojenką :wink: . Więc najlepiej czyste EiA.
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Post autor: ozy »

Tak, tylko w EiA bez żadnych ograniczeń łatwo przeginać jeśli chodzi o stacking i niektóre walki są dzięki temu bardzo hmm niesprawiedliwe :P no i niestety zupełnie ahistoryczne. No i flota - zupełna porażka. W EiH jest kilka udziwnień, ale nie mają one wpływu na szybkość rozgrywki, byle by siadający do gry ludzie znali zasady. A dzięki nim jest dużo ciekawiej - rewolty, flota, specjalne zasady państw, AVP które sprawiają że politycznie gracze trzymają się jakiegokolwiek sensu ;)
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

ozy pisze: Długa nasiadówka okej tylko lokal + noclegi wymagane. Co innego jeśli chodzi o spotkanie na 1 dzień na siakieś 12h, to by można zagrać w kilka rzeczy, zapoznać się i umówić na EiA. Tyle że generalnie jestem za EiH, bo EiA już lekko trąci myszką ;)
Nocleg w centrum Opola mozemy z Miszelka zorganizowac (pokoje goscinne internatu Mechaniczniaka, 3 min. piechota do Rynku). Lokal tez chyba jakis mozna wymyslic :-)
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

A na dluzsza nasiadowke, to sie swietnie nadaja Brute Force/War without Mercy (tylko musialbym instrukcje zeskanowac).

V.
Miłosz
Tambour
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 12 lutego 2008, 13:47
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Miłosz »

jakbyście chłopaki zorganizowali kimanie w opolu to na fryderyka lub eia napewno przyjadę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”