Granie w Krakowie

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.

Re: Granie w Krakowie

Postby Samuel » Sunday, 21 January 2018, 13:48

Czy byłby ktoś chętny na wieloosobowe (od czterech osób w górę) granie w lutym? Pytam już teraz, żeby zastanowić się też nad tytułem / tytułami i lokalem (na dwie gry równolegle trzeba coś wynająć). Ja jestem nieobecny w tygodniu 12-18.02, poza tym czas miewam i w weekendy, i w dni powszednie, ale ze względu na wygodę większości w grę wchodzą raczej weekendy. Postaram się zebrać spływające informacje i coś zaproponować, chciałbym, żeby dla wszystkich chętnych znalazło się miejsce i tytuł, ale to wymaga w miarę wczesnego zgrania się wzajemnego, dlatego pytanie stawiam już dziś.
Samuel
Colonel en second

Postby Magnum-KR » Sunday, 21 January 2018, 13:59

Samuelu, jak już rozmawialiśmy telefonicznie wczoraj - do połowy lutego weekendy mam zajęte: wyjazd służbowy oraz potem wyjazd na ferie. Ale druga połowa lutego dla mnie OK.
Magnum-KR
Adjudant

Postby Islam Gerej III » Friday, 26 January 2018, 14:48

Chętnie - po dłuższej przerwie - zagrałbym w coś wojennego, czy szerzej, historycznego. Na chwilę obecną mogę zarezerwować sobie niemal dowolny dzień w lutym.
Semper Fidelis. Bitwa o Lwów 1918-1919 https://www.facebook.com/GraSemperFidelis/
Islam Gerej III
Sergent-Major

Postby Wally » Tuesday, 30 January 2018, 10:55

Ja chętnie zagram, dysponuję wolną niedzielą, lokalem i następującymi tytułami:

Fighting Formations: Grossdeutschland Motorized Infantry Division (2011)
1914: Serbien Muss Sterbien (2015)
All is lost save Honour (2006)
The Habit of Victory (2007)
Red Poppies Campaigns: The Battles for Ypres (2016)
Blue Cross, White Ensign (2014)
EastFront II (2006)
Operation Dauntless: The Battles for Fontenay and Rauray, France, June 1944 (2016)
buty pełne piasku
na zmęczonych nogach
w oczach noc bez brzasku
w ustach smak pieroga
Wally
Sergent

Postby Samuel » Saturday, 10 February 2018, 18:30

Jak wygląda możliwość rozgrywki za 2 tygodnie (sobota 24 lutego)? Magnum miał już wrócić z wojaży, czy to nadal aktualne i jak inni? W pierwszym rzędzie myślałem o "Virgin Queen", ale jak by nas było mało, to np. właśnie rozegraliśmy czteroosobowe "Falling Sky" i było bardzo OK. Tak, że jest sporo możliwości. Jeśli zebrałoby się nas więcej niż sześciu, zrobiłbym mini-konwent w "Wanilii" i ustawiłbym dwie rozgrywki, ale to trzeba zrobić z wyprzedzeniem. Proszę więc o informację do 18-go lutego najdalej.
Samuel
Colonel en second

Postby Wally » Thursday, 15 February 2018, 15:48

Ja prawdpodobnie będę dostępny w następną sobotę do ok. 19:00. Jeśli ktoś ma chęci to mogę zagrać także w najbliższą
buty pełne piasku
na zmęczonych nogach
w oczach noc bez brzasku
w ustach smak pieroga
Wally
Sergent

Postby Magnum-KR » Sunday, 18 February 2018, 14:15

Samuel wrote:Jak wygląda możliwość rozgrywki za 2 tygodnie (sobota 24 lutego)? Magnum miał już wrócić z wojaży, czy to nadal aktualne i jak inni?

"Melduję posłusznie, że znowu jestem!"
Magnum-KR
Adjudant

Postby Samuel » Tuesday, 20 February 2018, 00:08

Wygląda na to, że partia VQ przesuwa nam się na niedzielę 4 marca.
Samuel
Colonel en second

Postby Samuel » Monday, 5 March 2018, 13:57

Za nami 5-osobowa, bardzo udana rozgrywka w VQ. Z silnym postanowieniem kolejnych. Sam do czasu konwentu (6-8 kwietnia) inicjatywy raczej nie podejmę, ale niewykluczone, że pojawi się takowa ze strony pozostałych Współgraczy. :)
Samuel
Colonel en second

Postby Magnum-KR » Tuesday, 6 March 2018, 10:34

Samuel wrote:Za nami 5-osobowa, bardzo udana rozgrywka w VQ. Z silnym postanowieniem kolejnych.

Opowiedz coś, skuś...
Magnum-KR
Adjudant

Postby Wally » Tuesday, 6 March 2018, 12:30

Magnum-KR wrote:
Samuel wrote:Za nami 5-osobowa, bardzo udana rozgrywka w VQ. Z silnym postanowieniem kolejnych.

Opowiedz coś, skuś...

A krzesło i Cesarstwo czekało... :)

Ja prawdopodobnie będę mógł zagrać w 24-25.03 a potem dopiero w kwietniu po konwencie. A wraz z wiosną będzie coraz trudniej.
buty pełne piasku
na zmęczonych nogach
w oczach noc bez brzasku
w ustach smak pieroga
Wally
Sergent

Postby Magnum-KR » Friday, 16 March 2018, 16:59

Arshenik dostał od kogoś Sword of Rome. Czy ktoś zna, grał? Byliby chętni na grę wieloosobową w ten tytuł w Krk? A może ktoś marzył o tej grze i chce Arshenikowi zaproponować fortunę by odsprzedał?
Magnum-KR
Adjudant

Postby Magnum-KR » Tuesday, 3 April 2018, 19:16

Jeśli koledzy z Gdańska pozwoliliby wykorzystać swoja tabelkę (po co wymyślać koło ponownie) to może w Krakowie wypełnilibyśmy sobie cos podobnego i każdy by to dodał link w swojej stopce podpisowej. Zamiast pisać tutaj i co jakiś czas powtarzać na forum, że w to czy tamto mielibyśmy ochotę zagrać można swoje preferencje przedstawić i chętni mogą wtedy upatrzoną ofiarę bezpośrednio napadać z propozycją rozgrywki.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KhWXLgmC9Li8SSySCUnvgA0K3tYg3CYP1A8r13LAqgM/edit#gid=0
Magnum-KR
Adjudant

Postby Samuel » Tuesday, 3 April 2018, 22:21

SoR to bardzo dobra gra, z tym, że na jakieś 9 godzin, stopień trudności podobny do HISa. Grałem bodaj dwa czy trzy razy, dawno temu. Chętnie zagram, ale musi się zebrać piątka chętnych (bez Kartaginy jest podobno sporo słabszy).
Samuel
Colonel en second

Postby Wally » Thursday, 12 April 2018, 14:36

Magnum-KR wrote:Jeśli koledzy z Gdańska pozwoliliby wykorzystać swoja tabelkę (po co wymyślać koło ponownie) to może w Krakowie wypełnilibyśmy sobie cos podobnego i każdy by to dodał link w swojej stopce podpisowej. Zamiast pisać tutaj i co jakiś czas powtarzać na forum, że w to czy tamto mielibyśmy ochotę zagrać można swoje preferencje przedstawić i chętni mogą wtedy upatrzoną ofiarę bezpośrednio napadać z propozycją rozgrywki.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KhWXLgmC9Li8SSySCUnvgA0K3tYg3CYP1A8r13LAqgM/edit#gid=0

Dobry pomysł, tylko że u nas bardziej zasadna byłaby tabelka kto w którym kwartale ma czas ;)
Last edited by Wally on Thursday, 12 April 2018, 17:07, edited 1 time in total.
buty pełne piasku
na zmęczonych nogach
w oczach noc bez brzasku
w ustach smak pieroga
Wally
Sergent

PreviousNext

Return to Spotkania, kluby