Granie w Krakowie

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
slyslaysson
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 5 czerwca 2008, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: slyslaysson »

Mam trzech w tym roku.
:jupi: :jupi: :jupi:
Wybrałem sobie najzdolniejszych studentów i zasuwamy wspólnie.
Trzy granty zgłoszone do KBN-u, kończymy trzeci artykuł i przymierzamy się do patentu, we wrześniu konferencja - Zakopane, następna w lutym - Amsterdam.
A to dopiero początek drogi.

Gorzej, że nie widać następców. T_T
Zastanawiasz się nad wyborem studiów
sprawdź:
-----------------------
www.borntodrill.org
-----------------------
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

To gratuluję zdolnych studentów, ja też swego czasu takie liceum miałem, że byli sami zdolniacy i nauczyciele nie musieli się przemęczać, a efekty były ;) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
slyslaysson
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 5 czerwca 2008, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: slyslaysson »

W przyszłym tygodniu (30.06-4.07), w godzinach ~ 12.3o - 16.oo, planuję przesiadywać w Bardzie.
Gdyby ktoś chciał zagrać w Tide of Iron lub system B-35, to proszę o kontakt.

@Raleen
Przy takich zdolniakach, to trzeba zapieprzać jeszcze więcej, żeby dawać dobry przykład.
Zastanawiasz się nad wyborem studiów
sprawdź:
-----------------------
www.borntodrill.org
-----------------------
Awatar użytkownika
Bagu
Sous-lieutenant
Posty: 404
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Kraków/Souhwick Massachusetts
Kontakt:

Post autor: Bagu »

hmm gra ktos gdzies w krk jeszce? Pyknol bym w co :D
http://spartan-painting.blogspot.com/ <---BLOG O MODELARSTWIE I WARGAMINGU!
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Jakieś tytuły, Bagu, Ciebie interesują? Jakieś terminy? Jeśli chcesz, napisz do mnie na PW - może się dogadamy :)
As-tu le cauchemar, Hoffmann?
Awatar użytkownika
Bagu
Sous-lieutenant
Posty: 404
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Kraków/Souhwick Massachusetts
Kontakt:

Post autor: Bagu »

Co mnie interesuje i w co bym zagrał...hmm na pewno w sukcesorow i mam wielka ochote na Fryderyka Wielkiego (nosze sie z zamiarem zamówienia go ale nie wiem czy będzie z im grac), a tak ogólnie to pogram we wszystko co ładnie wygląda i dobrze "chodzi" :D Terminy...hmmm ja po godzinie 19 jestem zawsze wolny a w weekendy caly dzien i serdecznie zapraszam do siebie jeśli chodzi o lokal :)
http://spartan-painting.blogspot.com/ <---BLOG O MODELARSTWIE I WARGAMINGU!
Awatar użytkownika
Biały Vilk
Sous-lieutenant
Posty: 444
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 22:28
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 36 times
Been thanked: 59 times

Post autor: Biały Vilk »

Debiutuję u Was, zatem ściskam wszelkie prawice i lewice przy okazji pierwszego posta.

Dobry huzar ze mnie już nie będzie, bo przekroczyłem trzydziestkę i żyję, ale w końcu wariat, który tak postawił sprawę, był ode mnie starszy, kiedy sczezł. Może więc jest jeszcze szansa.

Jak to wygląda z krakowskim graniem? Bo ja wciąż ze statusem przyjezdnego i naturalizowanego eks Warszawiaka. Tyle co otarłem się o "Strych" podczas zabawy w małe czołgi (Mein Panzer). Ze środowiskiem planszówkowym też zetknąłem się zjawiskowo, gdzieś w "Bardzie", w sklepie "Imperium" na Dietla czy w nie istniejącej już "Artystycznej Pożywce". To było jednak eurogranie, a chciałbym też powojować oraz poznać coś innego, niż B-35 i stare gry "Dragona".

Rozważam zainwestowanie w "For The People", "Empire Of The Sun", może coś klockowego ("FAB: The Bulge"?), produkuję samoróbkę "Gettysburg: Badges Of Courage"
Zaczynam poznawać Cyberboarda, Vassala i ACTS.

Zatem, co słychać?
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Pozdrowienia!

Jestem miłośnikiem starożytności i mieszkam w Krakowie. Moi koledzy z którymi gram umawiają się ze mną nieregularnie, gramy zazwyczaj po naszych mieszkaniach - rzadko "na mieście".

Osobiście posiadam kilka gier o bitwach starożytnych (seria Great Battles of History), kilka gier o starożytności spoza serii, wreszcie karciane Wings of War i (nie)sławny Combat Commandera. Poza tym eurogry.

Mam też brzydki zwyczaj nieumawiania się tego samego dnia na granie.

Jeśli chcesz, Biały Vilku, mogę podać namiary na kilku moich kolegów, ale to już nie przez posty na forum :)

Witamy w Stołecznym Królewskim Mieście Krakowie! :)
As-tu le cauchemar, Hoffmann?
Awatar użytkownika
Biały Vilk
Sous-lieutenant
Posty: 444
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 22:28
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 36 times
Been thanked: 59 times

Post autor: Biały Vilk »

Skorzystam z namiarów, ale może ktoś się tu jeszcze odezwie...
"Zjeżdżaj z drogi, ty gnojku!" - adm. Andrew B. Cunningham z pokładu "Warspite" do dowódcy HMS "Griffin", będącego na linii strzału
Benek
Chasseur
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 2 czerwca 2006, 09:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Benek »

Witam
RyTo jakoś nie mogę złapać Cię na GG. Szukamy czwartego do Fryderyka, czwartek lub piątek(2 v 3 kwietnia), dasz radę ?
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Hej, kopę miesięcy!

Z moim GG to historia zawikłana - za szybko zmieniam komputery i systemy operacyjne. Po prostu nie wszystko zainstalowałem... Teraz najprościej łapać mnie przez prywatne wiadomości, pocztę elektroniczną bądź komórką.

Czwartek dla mnie odpada, bo mam kurs językowy, ale piątek właściwie byłby w porządku. (Kiedy? Gdzie? :) )
As-tu le cauchemar, Hoffmann?
Benek
Chasseur
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 2 czerwca 2006, 09:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Benek »

hej
w piątek o 20-stej na Smoczej. Komórka cały czas ta sama ? to dam znać SMS-ikem co do szczegółów, trzech już dogadanych, przed gra losowanie stron i jazda ....
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

W porządku, komórki nie zmieniłem :D . W razie jakby co, złapię Ciebie przez forum :)
As-tu le cauchemar, Hoffmann?
Benek
Chasseur
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 2 czerwca 2006, 09:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Benek »

dla pełnej jasności pytam o nr 50......6, spotykamy się w piątek o 20-stej, zasady z grubsza pamiętasz ?
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Numer komórki się zgadza :) Zasady z grubsza pamiętam, choć nie wiem, czy chcę grać Prusami :DDD Całe szczęście, że losujemy strony :DDDDD
As-tu le cauchemar, Hoffmann?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”