[Smolna] Zawieszenie działalności, dyskusje o reaktywacji

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
Leo
Colonel
Posty: 1594
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 14 times

[Smolna] Zawieszenie działalności, dyskusje o reaktywacji

Post autor: Leo »

Rozmawiałem z Dyrekcją. Nie mam dobrych wiadomości - mamy szlaban. :( Oto argumenty:
Przychodzi za dużo ludzi, jest za głośno. Ja wychodzę za wcześnie i nie kontroluję tego co się dzieje później. A podobno 1 czerwca hałasy były do 1 w nocy! Jeśli tak było, to gratuluję Kolegom wyobraźni. (Tym bardziej, że niedawno apelowałem o wcześniejsze kończenie i spokój). Jeśli tak nie było i ktoś z sąsiadów nazmyślał i obciążył nas za winy innych, to i tak nic nie zmieni. Dyrekcja wychodzi z założenia, że skoro mnie tam nie było to nie mogę gwarantować, że to nie Wy hałasowaliście. Zresztą sami wiemy, że wcześniej różnie bywało...
Pierwotnie Klub funkcjonował jako niewielka grupka znajomych+uczniowie i absolwenci Zamoyskiego i na coś takiego Dyrekcja wyrażała zgodę. Teraz Klub się rozrósł, zajmujemy 2-3 sale przez wiele godzin i nic za to nie płacimy. Dyrekcja nie ukrywa, że na coś takiego dalej już godzić się nie będzie, bo ktoś się do niej może przyczepić na jakiej podstawie wynajmuje nam te sale za friko...
Niestety, prośby i negocjacje z mojej strony nic nie dały. Nie ma mowy o przeniesieniu do innej sali, o wcześniejszym kończeniu. Jedynie dostałem obietnicę, że po wakacjach będę mógł reaktywować działalność, ale - tu cytuję - "przede wszystkim dla uczniów naszej szkoły i w rozsądnych godzinach".
I w ten sposób nastąpił KONIEC KLUBU NA SMOLNEJ. :( :( :(
Awatar użytkownika
Trutu
Caporal
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 11 listopada 2006, 11:08

Post autor: Trutu »

Napiszę to i tutaj: wyszliśmy o 23-ej. Nawet przed szkołą staliśmy jakieś 5 minut i do domu. Szkoda, kurczę. Będę walczyć o nową salę w centrum. Może się uda.
Prezes


...piszę powoli, bo wiem, że czytacie powoli...
Awatar użytkownika
Takeo Takagi
Shosa
Posty: 1009
Rejestracja: piątek, 17 listopada 2006, 12:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Takeo Takagi »

No to będę płakał :cry:
Awatar użytkownika
Raubritter
Padpałkownik
Posty: 1467
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:14
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: Raubritter »

Chyba wszyscy będziemy.
A gdybym był strategiem,
Nad planszą w klubie szalał,
To co byś powiedziała,
Czy coś byś przeciw miała?
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

Może rozwiązaniem jest mała "komercjalizacja"? Gdybysmy płacili za sale to pewnie dyrekcja łaskawiej by na nas patrzyała a i pewnie mniej ludzi by przychodziło co w połaczeniu ze zmianą sali + konczeniem do 22.oo dałoby pożądany efekt. Teraz poprostu pozbyli się problemu w najefektywniejszy sposób
Awatar użytkownika
Andreas von Breslau
Kapitän zur See
Posty: 1625
Rejestracja: środa, 17 maja 2006, 12:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andreas von Breslau »

Trzeba przycupnąć gdzieś przez wakacje, a potem wrócić na Smolną od nowego roku szkolnego, bardziej pilnując godzin i poziomu hałasu. Proponuję taką cichą taktykę. Jeszcze nie wszystko stracone. W połączeniu z tym co napisał Jasz powinno się udać.
Muss ich sterben, will ich fallen
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

a ja mam lepszy pomysl... o ile lokatorzy nie wiedza o tym ze dyrekcja zamknela smolna... mianowicie isc kupic pare piwek i glosniejsza posiadowke zrobic ustawic kogos zeby kukal czy jakas straz nie wjezdza czy cos. W tym momencie ludzie znow pujda na skarge a dyrekcja moze zreflektuje ze to nie my tylko "jakis elemnt z pobliskiego klubu" :D
Awatar użytkownika
Clagus
Decurio
Posty: 303
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 00:44
Lokalizacja: Warszawa(Nogrod)
Kontakt:

Post autor: Clagus »

Jak ja się cieszę, że skończyłem tę szkołę już... Widzę, że z dyrekcją coraz gorzej. Już nie tylko niszczy jakąkolwiek działalność uczniowską, a na dodatek niszczy pozytywną działalność pozalekcyjną...
Moje gry
BYKÓM STOP
Awatar użytkownika
J E Y T
Lieutenant
Posty: 514
Rejestracja: sobota, 12 sierpnia 2006, 21:06
Lokalizacja: Kobyłka city

Post autor: J E Y T »

Nie może być ... Kaplica :!: - fakt w wakacje raczej bym się nie pojawiał, ale w przyszłym roku... - jestem załamany... :cry:
"Nikt Cię nie broni Polsko
Gdy wokół głodne psy
Upokorzony naród
Cierpienie, nędza, łzy!"
Abiger
Caporal
Posty: 53
Rejestracja: środa, 22 listopada 2006, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Abiger »

Tragedia... przecież ten klub to legenda. Ja przeczytałem info to jakoś mi się niewymownie przykro zrobiło ponieważ każda piątkowa wizyta na Smolnej to było coś na co czekałem z utęsknieniem cały tydzień. Nie chodzi mi nawet o samo granie tylko o spotkanie z ludźmi. Niekiedy nie miałem czasu na gre ale z przyjemnością wpadałem pogawędzić chwile i popodglądać co ciekawsze partyjki.

Podejrzewam, że dla Leszka i innych osób, które akuszerowały przy poczęciu Klubu na Smolnej decyzja dyrekcji (z małej celowo) to jak cios Gołoty prosto między oczy.
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

Clagus pisze:Jak ja się cieszę, że skończyłem tę szkołę już... Widzę, że z dyrekcją coraz gorzej. Już nie tylko niszczy jakąkolwiek działalność uczniowską, a na dodatek niszczy pozytywną działalność pozalekcyjną...
troche przesadzasz postraszyli ich Strażą Miejską to się pozbyli problemu; po za tym nie oszukujmy się za dużo uczniów to ja tam nie widziałem
Awatar użytkownika
Grohmann
Starosta
Posty: 898
Rejestracja: środa, 4 stycznia 2006, 22:39
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 2 times

Post autor: Grohmann »

Mam pomysła, opodatkujcie eurograczy ;) Niech wiedzą jakie gry nobilitują a jakie nie ;)
Get the graal or die tryin.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Obawiam się że jak już raz kwestia odpłatności zostanie podniesiona w rozmowach z dyrekcją to powrót do nieodpłatności będzie niemożliwy. Radzę się dobrze zastanowić zanim to podniesiecie.

A może eurogracze byliby się w stanie spotykać w inny dzień tygodnia?
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Nico
Général de Division
Posty: 3838
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:50

Post autor: Nico »

Jak mają być opłaty to lepiej już coś wynajmować, gdzie można posiedzieć całą noc i nikt się nie będzie awanturował o hałas (choć nie chodzi o to, żeby się wydzierać oczywiście).
Niech żyje Napoleon! - wołaj ludzie tkliwy
niech żyje po tysiąc lat (kto z nas będzie żywy),
Niech Polak ostatni z tym czuciem umiera
A hasło: Napoleon! niech mu usta zwiera!
Zeka

Post autor: Zeka »

No chłopaki mam nadzieję, że wam się uda utrzymać klub. Może faktycznie powinniście rozważyć pomysł Archanioła - koszty niewielkie, a jest gdzie się spotykać i grać.
Zablokowany

Wróć do „Spotkania, kluby”