Kroniki Klubu przy Smolnej (listopad 2006-czerwiec 2007)

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
imbram
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 30 września 2006, 14:57
Lokalizacja: Poznan - Woking

Kroniki Klubu przy Smolnej (listopad 2006-czerwiec 2007)

Post autor: imbram »

W wątku tym zebrałem wszystkie dyskusje o spotkaniach w klubie na Smolnej odbywających się od listopada 2006 do czerwca 2007, kiedy to wskutek decyzji dyrekcji liceum Zamojskiego klub zamknięto. Wątek powstał poprzez sklejenie dotychczas istniejących wątków, stąd ostatnie posty z wcześniejszego wątku dotyczącego spotkania mogą zachodzić na pierwsze posty dot. następującego po nim spotkania. Dla lepszej orientacji pierwsze posty dawnych wątków zostały oznaczone w ten sposób, że u góry każdego jest napisane pogrubioną czcionką którego spotkania dotyczył.

Raleen


Spotkanie 10 listopada

I`m Imbram.. ale chetnie zagram w kolejny piatek tj 03.11 w klubie, w gre "I`m Spartacus!" z Commandu
http://www.boardgamegeek.com/game/6045
Strona obojetna, preferowany przeciwnik z podst znajomoscia angielskiego Chetnie naucze grac..
Niestety, moj pobyt w W-wie nadal stoi pod znakiem zapytania i bede w stanie go potwierdzic w tygodniu. Gra jest prosta i krotka 17tur jakies 4godzinki nawet bez doswiadczenia.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Spotkanie 3 listopada

Post autor: Raleen »

Spotkanie 3 listopada

Tydzień mija i mamy święta, więc już pozwolę sobie założyc topik.

Czy 3 listopada jest spotkanie :?:
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 czerwca 2007, 17:36 przez Raleen, łącznie zmieniany 1 raz.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Andreas von Breslau
Kapitän zur See
Posty: 1625
Rejestracja: środa, 17 maja 2006, 12:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andreas von Breslau »

Z tego co wiem to jest, ale Leo potwierdzi.
Muss ich sterben, will ich fallen
Awatar użytkownika
Leo
Colonel
Posty: 1596
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 16 times

Post autor: Leo »

Potwierdzam. Chyba zagrałbym w HIS. Czy są chętni?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Jak J E Y T będzie to gram w Kircholm. Jak ktoś chętny jeszcze to też zapraszam, jakoś się pomieścimy :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
J E Y T
Lieutenant
Posty: 514
Rejestracja: sobota, 12 sierpnia 2006, 21:06
Lokalizacja: Kobyłka city

Post autor: J E Y T »

Raleen pisze:Jak J E Y T będzie to gram w Kircholm. Jak ktoś chętny jeszcze to też zapraszam, jakoś się pomieścimy :)
Spoko... na mnie można polegać jak na Zawiszy ( oczywiście mówie o Zawiszy Czarnym nie o Arturze Zawisza :wink: )
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Cieszę się, że w ogóle będziesz na chodzie i wracasz do życia :D
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Leo
Colonel
Posty: 1596
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 16 times

Post autor: Leo »

Tak, hura. Tylko przyjdź BARDZIEJ niż w zeszłym tygodniu...
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Leo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Post autor: Anomander Rake »

Chętnie zagram w HIS. Habsburgami nigdy nie grałem, ale strona jest mi dość obojętna.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Tylko sęk w tym, że znowu mogę byc krótko, ale jakoś czas wygospodaruję.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Andreas von Breslau
Kapitän zur See
Posty: 1625
Rejestracja: środa, 17 maja 2006, 12:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andreas von Breslau »

Za HiS nie przepadam, dalej mam ochotę na Mare Nostrum. Chyba udam się do Krzysztofa na terapię, tak jak to anonsował.

Proponuję tym razem rozgrywkę bez dodatku, tzn. wyłącznie z dodatkową planszą i dodatkową nacją, ale bez całej tej reszty. Warto zobaczyć jak gra wygląda bez tego. Wydaje mi się, że bardzo ciekawie, pod pewnymi względami może nawet ciekawiej.
Muss ich sterben, will ich fallen
Awatar użytkownika
Andreas von Breslau
Kapitän zur See
Posty: 1625
Rejestracja: środa, 17 maja 2006, 12:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andreas von Breslau »

Może być Republika.
Muss ich sterben, will ich fallen
Awatar użytkownika
Raubritter
Padpałkownik
Posty: 1467
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:14
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: Raubritter »

Tym razem Klub mnie ominie. :cry: Cóż, i tak bywa... Udanych gier życzę. I wesołych świąt. :twisted:
A gdybym był strategiem,
Nad planszą w klubie szalał,
To co byś powiedziała,
Czy coś byś przeciw miała?
Awatar użytkownika
Leo
Colonel
Posty: 1596
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 16 times

Post autor: Leo »

Cóż, jak na razie nie mamy kompletu do HIS-a. Ja w każdym razie na RoR się nie piszę. Jak nie uzbieramy ludzi do HIS-a, to pewnie będę pykał w jakieś eurogry...
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Leo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Post autor: Anomander Rake »

Brak kompletu do HiS? Smutne to, cóż może za tydzień.
Ponieważ nie mam specjalnej ochoty na eurogrę to piszę się w takim razie na RoR.
Zablokowany

Wróć do „Spotkania, kluby”