Tabletop Słubice, Lubuskie

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
ODPOWIEDZ
Debran
Enfant de troupe
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 31 października 2019, 15:58

Tabletop Słubice, Lubuskie

Post autor: Debran » czwartek, 31 października 2019, 16:01

Z przyjemności informuje iż Stowarzysze nie Nowe Słubice rozpoczyna projekt „Tabletop Słubice”, którego celem będzie zebranie i zainteresowanie nowych osób ogólną rozumianą hobbistką taką jak: gry bitewne (np. Ogniem i mieczem; Bolt Action ); grami karcianymi (np. Magic the Gathering); grami RPG (np. Dungeons&Dragons, Neuroshima); grami socjalnymi (np. Avalon; Human Punishment) oraz grami planszowymi „turniejowymi” (np.Neuroshima Hex). Spotkania będą miały charakter otwarty i nieodpłatny a odbywać będą się cyklicznie raz na dwa tygodnie począwszy od 12.11.2019 w godzinach od 19 do 23 w lokalu stowarzyszenia Nowe Słubice tj. w Słubicach na ulicy Piłsudskiego 3 lok. 2. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie żebyście przynieśli swoje gry, założeniem „Tabletop Słubice” (TTS) jest udostępnienie platformy, która da możliwość poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach i stworzenie rozwijającej się społeczności.

Wszelkie pytania i propozycje proszę kierować na Facebooku do Ał Kozłowski lub na adres mailowy tabletopslubice@gmail.com
Awatar użytkownika
Jarek
Général de Division Commandant de place
Posty: 4606
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 16 times

Re: Tabletop Słubice, Lubuskie

Post autor: Jarek » czwartek, 31 października 2019, 17:24

Witaj na Forum Ał. A jak już pisałem na Facebooku od naszej ekipy z Gorzowa macie wsparcie, ustalimy jakieś terminy i zaczniemy zabawę!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”