Planszówki nad Jeziorem

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.

Re: Planszówki nad jeziorem

Postby Salvadore21 » Friday, 31 August 2018, 09:06

Raleen wrote:A jak niektórym poprawiam takie literówki w postach, to krzyczą, że cenzura ;)

Ale tego faktycznie jakoś nie zauważyłem...

Nie cenzura, tylko ograniczenie wolności słowa albo mowa nienawiści :-).

Jeśli udałoby się, to i ja byłbym chętny (jak już termin będzie ustalony). W październiku mam jedno kolo w któryś tam poniedziałek, wiec co do zasady większość weekendów by mi pasowała
Salvadore21
Caporal

Re: Planszówki nad Jeziorem

Postby Raleen » Saturday, 6 October 2018, 12:19

Trudno nam było zgrać terminy (także ze względu na bliskość Pól Chwały), więc tej jesieni musimy odwołać spotkanie. Prawdopodobnie wrócimy do tematu wiosną.

Póki co, być może bardzo późną jesienią, spotkamy się jeszcze w gronie osób, które testowały "Ostrołękę" i "Iganie", ale tutaj także dużo zależy od tego jak komu czas pozwoli i będzie to bardzo kameralne spotkanie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Previous

Return to Spotkania, kluby