[Warszawa] Wspólne granie

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3942 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Raleen »

Cieszę się, że klub na SGGW zbiera pozytywne recenzje. Działamy dopiero od pół roku, więc może być tylko lepiej ;). Dobrze też, że wychodzisz poza krąg starych znajomych, ja już dawno doszedłem do podobnych wniosków. W przeciwnym razie z czasem nie miałbym z kim grać... A co do graczy warszawskich, niestety u nas jest dużo wszystkiego i pewna dekadencja czasami się wkrada ;). W ramach nawiązywania nowych znajomości zachęcam też do zajrzenia na Gladiusa za 2 tygodnie. Tam co prawda figurki, ale jak to nieraz się okazuje, świat jest mały i ci sami gracze grywają w jedno i drugie nieraz.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Silver »

Ja od dawna jestem chętny na spotkania w tygodniu w każdym gronie. Ciężko jednak byłoby zgrać 5-6 (przynajmniej na początek) chętnych do rozgrywki w danym czasie ale ja jestem chętny i póki co miewam czas w tygodniu od rana; wieczorami już gorzej ale czasem trafia się czas.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Silver »

Jutro przed południem gramy w Paradoksie w HISa i jeszcze jest możliwość by 1 gracz się do nas przyłączył.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”