Błędy na stronie SiS

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43298
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3889 times
Been thanked: 2462 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Z SiSem rzeczywiście mamy pewien problem - tak to ujmijmy, i załatwi go dopiero przejście na nowy skrypt. Już z apj o tym rozmawialiśmy. I tak będzie trzeba to zrobić, bo obecnie jest np. bardzo trudno wprowadzić modyfikacje na stronie głównej, trzebaby zmieniać wszystkie podstrony, których jest ponad 200.

Wydaje mi się, że wirusy pokazują się przy wchodzeniu na stronę główną. Jak się bezpośrednio wchodzi do recenzji, np. z linków bezpośrednich na forum, da się wejść.

Dobrze, że forum nam działa bezproblemowo (odpukać).

Tak czy inaczej trzeba będzie zrobić zmiany i wtedy to zniknie definitywnie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Match
Captain
Posty: 1647
Rejestracja: poniedziałek, 30 stycznia 2006, 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Match »

Przed chwila Avast po raz pierwszy wyłapał mi trojana na stronie SiS.
Jak napisałem o Avaście słyszałem różne opinie, ale na wszelki wypadek daję znać.
Moje gry
"Diplomats! The best diplomat I know is a fully activated phaser bank!" - Lt. Cmdr. Montgomery Scott
Obrazek
Awatar użytkownika
Blitz
Starszyj Lejtienant
Posty: 589
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2008, 18:22
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Blitz »

U mnie podobnie jak u Matcha, też mam Avasta, z tym że problem jest tylko na stronie głównej, gdzie indziej nie ma wirusów.
"Marzenia się spełniają, trzeba tylko wierzyć."
Mój blog z modelami...
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Nadal nie jestem wpuszczany na stronę Strategie i stratedzy (HTML/Iframe.C.Gen wirus. Połączenie zostało zakończone - poddany kwarantannie)
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43298
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3889 times
Been thanked: 2462 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Będzie nowa strona Andy to dopiero się to skończy, pewnie przejściowo pod innym adresem.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Znowu muszę się w tym babrać.
Dobra, już nie powinno nic wyskakiwać o trojanie/wirusie - przynajmniej do czasu aż znowu coś się pojawi. A że się pojawi to raczej pewne, bo to jakiś syf z zewnątrz.

Odważni niech popróbują wejść na SIS i dadzą znać.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Wszedłem. Wciąż żyję. ;)
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Ja mam taką prośbę aby podmienić adres mailowy osoby odpowiedzialnej za stronę z mojej na apj ponieważ ludzie do mnie piszą w sprawie strony a ja nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43298
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3889 times
Been thanked: 2462 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Póki co odsyłaj ich do mnie. Długo to już nie potrwa - I hope so.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Portal Strategie”