Redakcja Portalu

Dawniej strona Strategie i Stratedzy.

Redakcja Portalu

Postby Raleen » Friday, 31 October 2014, 15:17

Ostatnimi czasy postanowiłem nieco bardziej formalnie ukonstytuować redakcję naszego portalu. Jakoś za bardzo nie było nam to do tej pory potrzebne, ale obecnie z różnych względów może się okazać przydatne.

Miło mi w związku z tym poinformować, że Andrzej "Leyas" Zyśko zostaje zastępcą redaktora naczelnego. Jako redaktor naczelny funkcjonowałem jak do tej pory ja, i tak też przynajmniej w najbliższym czasie zostanie. Ponadto do redakcji wchodzi na stałe Jakub "SPIDIvonMARDER" Orłowski.

Tyle na wstępie. Planowane jest poszerzenie grona, od redaktorów oczekiwał będę jednak konkretnych działań - głównie redakcyjnych, jak sama nazwa tej funkcji wskazuje.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
User avatar
Raleen
Colonel Général
 
Posts: 34367
Joined: Thursday, 22 December 2005, 15:40
Location: Warszawa

Re: Redakcja Portalu

Postby Leyas » Friday, 31 October 2014, 15:42

Ze swojej strony bardzo dziękuję za wyróżnienie i zaufanie. Postaram się sprostać wszelkim powierzonym mi zadaniom. No i witam wszystkich z zespołu! ;)
Ave Caesar... Fame & Glory
User avatar
Leyas
Kasztelan
 
Posts: 744
Joined: Monday, 15 February 2010, 16:48
Location: Wrocław


Return to PORTAL STRATEGIE

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest