Problemy z portalem

Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Has thanked: 17 times
Been thanked: 58 times

Problemy z portalem

Post autor: Teufel »

Czy portal zniknął? Chciałem spojrzeć na tłumaczenie zasad i nie widzę linku a stary kieruje na forum.
Legiony i ja mamy się dobrze.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Has thanked: 4019 times
Been thanked: 2556 times
Kontakt:

Re: Problemy z portalem

Post autor: Raleen »

Teufel pisze: niedziela, 12 maja 2024, 10:42 Czy portal zniknął? Chciałem spojrzeć na tłumaczenie zasad i nie widzę linku a stary kieruje na forum.
Ja wszystko widzę w Firefoxie, więc zapewne kwestia przeglądarki, ewentualnie jakichś innych szczegółów technicznych. Napisz mi na PW jaką masz przeglądarkę, system i czy z komputera nie widzisz czy z komórki.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Kontakt:

Chyba udało się wyjaśnić i w miarę rozwiązać problem. Jak to zazwyczaj bywa w takich sytuacjach, okazuje się, że to kwestia przeglądarki. Pod Firefoxem wszystko działa bez problemu. W przypadku Google Chrome różnie bywa. Jeśli będziecie mieć problemy - wpisujcie ręcznie adres portalu w całości. Z moich prób wynika, że pomaga. Jeśli pokazuje Wam portal jako stronę "niebezpieczną" ze względu na brak certyfikatu SSL (portal go nie ma w przeciwieństwie do forum), powinno pomóc ustawienie wyjątku.

Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek problemy tego typu - zgłaszajcie. Dla nas to także istotne, o tyle, że dzięki temu wiemy, że coś nie działa i np. na jakiejś przeglądarce forum albo portalu nie widać. Kiedyś w ogóle nie było takich problemów, teraz technologia się zmieniła i różne przeglądarki bywa, że różnie reagują.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
prezestomek
Adjudant-Major
Has thanked: 21 times
Been thanked: 27 times

Post autor: prezestomek »

Mam problem z udostępnieniem linku do artykułu poprzez np. Whatsappa. Wywala od razu na forum.
Wejść na stronę dalej nie mogę także.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Kontakt:

To znaczy rozumiem, że nie możesz w ogóle wejść przez Whatsappa na stronę portalu?

Awatar użytkownika
cadrach
Capitaine
Has thanked: 86 times
Been thanked: 143 times
Kontakt:

Post autor: cadrach »

Mam problem z udostępnieniem linku do artykułu poprzez np. Whatsappa. Wywala od razu na forum.
Wejść na stronę dalej nie mogę także.
Możliwe, że właśnie z powodu braku SSL dla portalu paranoidalny Whatsapp przerzuca Cię od razu na forum i nawet nie dotyka odnośnika do "niebezpiecznej" strony. Być może gdzieś w ustawieniach Whatsappa da się to ustawić.
no school, no work, no problem
prezestomek
Adjudant-Major
Has thanked: 21 times
Been thanked: 27 times

Post autor: prezestomek »

Nie działa mi też główna strona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Portal Strategie”