Zmiany na forum, co dodać itd.

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3969 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Zmiany na forum, co dodać itd.

Post autor: Raleen »

Torgill pisze: sobota, 18 lutego 2023, 00:32 A pytanie z innej mańki. Jest możliwość wprowadzenia takiej opcji, aby filmy z YT, czy z innych portali były osadzone? Czyli żeby się wyświetlały w postach na forum, a nie tylko jako linki?
Zaległa sprawa i przepraszam, że nie odpowiedziałem swego czasu, ale prawda jest taka, że nie miałem co odpowiedzieć, bo nie ma takiej funkcjonalności, tzn. być może jest jakieś rozszerzenie, które by trzeba zainstalować. Pytanie do SeeMa i ewentualnie ile byłoby z tym roboty (oraz jak bardzo jest potrzebne).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3969 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Zmiany na forum, co dodać itd.

Post autor: Raleen »

Szczęśliwie udało mi się uporać z botami masowo rejestrującymi się ostatnio, których kasowanie codziennie zabierało mi trochę czasu, tak że przejściowo wyłączyłem nawet standardową rejestrację nowych użytkowników, nie mogąc sobie poradzić. Pomogła zmiana pytania przy rejestracji. W każdym razie rejestracja nowych użytkowników działa standardowo jak dawniej i nie planuję tutaj żadnych zmian.

Nie było czasu by wystarczająco pochylić się nad kwestią widoczności zdjęć i portalu pod różnymi przeglądarkami. Zdałem się tu na SeeMa i nie wiem na ile problem został rozwiązany. Jeśli coś zostało jeszcze tutaj do zrobienia, postaramy się tym zająć w ciągu najbliższego tygodnia.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”