Rezygnacja z moderacji grupy rang

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Gladky
Sous-lieutenant
Posty: 372
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Tuchów/Lublin
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Rezygnacja z moderacji grupy rang

Post autor: Gladky »

Już poprzednio rezygnowałem ze stanowiska moderatora kilku działów w tym forum. Decyzja o uczynieniu mnie moderatorem grupy Polska XVII wiek zapadła bez mojej wiedzy, w związku z czym chciałem oficjalnie zrezygnować z tej funkcji.

Pozdrawiam
Gładki
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Gladky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

:shock: :?

Z tego co rozmawiałem kiedyś z Ralenem to moderacja grupy na tym forum jest funkcją nic nie przynoszącą/wymagającą . Po prostu ktoś być musi, aby grupa z stopniami istniała. Ja podobno od pół roku jestem moderatorem grupy Wehrmacht. I to ma być powodem do rezygnacji z moderacji? E, zresztą twoja sprawa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Re: Rezygnacja

Post autor: Raleen »

Gladky pisze:Już poprzednio rezygnowałem ze stanowiska moderatora kilku działów w tym forum. Decyzja o uczynieniu mnie moderatorem grupy Polska XVII wiek zapadła bez mojej wiedzy, w związku z czym chciałem oficjalnie zrezygnować z tej funkcji.

Pozdrawiam
Gładki
Moderatorem grupy jesteś odkąd ona powstała i wyłącznie z własnej woli - sam przygotowałeś stopnie dla tej grupy i po tym jak zostały one wprowadzone zostałeś jej moderatorem, tak jak większość osób, które opracowywały odrębne hierarchie stopni. Po prostu jak ktoś zrobił hierarchię rang państwa X to zostawał moderatorem grupy tych rang. To było trochę czasu temu, więc tylko gwoli przypomnienia - poszukaj sobie w temacie o rangach w dawniejszych postach:
http://www.strategie.net.pl/viewtopic.p ... c&start=75

Jednak skoro rezygnujesz, nie ma problemu. Jest to i tak funkcja czysto honorowa i nie wiąże się z żadnymi obowiązkami, więc pewnie inny chętny się znajdzie. Póki co wyznaczam jako moderatora grupy Administratora Technicznego.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Jeśli ktoś chce zostać moderatorem tej grupy, proszę się zgłaszać do mnie, podania rozpatrzę zaraz po świętach (bo przez parę dni mnie teraz nie będzie). Obowiązuje zasada kto pierwszy... a poza tym ewentualnie uwzględnię staż na forum. Funkcja jest czysto honorowa :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Jarek zgłosił się przed chwilą jako pierwszy i został moderatorem grupy rang Polska - XVII wiek. Jako, że ma dość duży staż, dalszych kandydatów nie będę poszukiwał.

Gratulacje!
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”