Pochwały i ostrzeżenia

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Pochwały i ostrzeżenia

Post autor: Gonzo »

Wchodzę sobie na spis użytkowników (taki na górze forum :D ) i zauważyłem że są w statystykach ostrzeżenia i pochwały.

Jak to funkcjonuje i jak można dostać pochwałę lub ostrzeżenie?

Jeśli za pomoc na forum w postaci podesłania skanu, zdjęcia instrukcji potrzebującym, lub spisie żetonów to domagam się kilku(nastu) pochwał :D
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

To działa, ale tego za bardzo nie używamy, żeby nie było jakichś perturbacji.

Poza tym jakoś tak kojarzy mi się to z panią w podstawówce, która daje dzieciom oceny, a jak są niegrzeczne to stawia je do kąta albo pisze czerwonym długopisem uwagę do dzienniczka (stąd też nie przepadam za kolorowymi komentarzami moderatorów - zawsze mi się to kojarzy z panią z podstawówki). Jak ktoś chce mieć przedszkole na forum to proszę bardzo, ale mi się nie pali.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

W gąszczu przepisów nudnych, sformułowań naukowych, rozmów na tematy historyczne, wśród smutnych twarzy, burzy mózgów to ja nakręcam te nudne forum :lol:

Niestety nie wszyscy mają poczucie humoru :cry: ...

Ja miałem w podstawówce taką fajną, młodą i sympatyczną Panią od Polskiego 8-)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja miałem w liceum starą, ale też sympatyczną :) .

Poza tym uważała, że szkoła to przestarzała XIX-wieczna instytucja, miała męża ekonomistę, który ją utrzymywał, i chyba bardziej uczyła po to, żeby się nie nudzić (oczywiście wykształcenie i przygotowanie miała do tego bardzo dobre).

Przynajmniej w przypadku mojej nie musiałem się tak prężyć jak ty Gonzo, a moja matura z polskiego zakończyła się na pisemnym :) bo z ustnego byłem zwolniony. Trzymaj się ciepło :wink:

PS. Jakiś straszny melancholik z Ciebie Gonzo :lol:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Raleen pisze:PS. Jakiś straszny melancholik z Ciebie Gonzo :lol:
Straszny mam nastrój ostatnio
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Widzę :lol:

Mam nadzieję, że to nie matura :lol:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Raleen pisze:Widzę :lol:

Mam nadzieję, że to nie matura :lol:
Jestem apatyczny, nie do życia, "wiecznie bajecznie zawieszony" ...
Eee tam matura
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”